VGL 1 (VGA 14)

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt lip 08, 2005 7:57 am

Wczoraj wkońcu zaopatrzyłem się w ten tomik i go przeczytałem. Fajny :D Spodziewaałem się że będzie gorszy, a tu taka niespodzianka. Ciekawi bohaterowie, schemat fabuły podobny do VGA ale mający pewną orginalność, no i Len - pierwsza VG którą polubiłem za charakter, wogule wszystkich bohaterów lubię.
Jesli zakończenie okaze się ciekawe to możliwe że ta seria okaze się lepsza od VGA :wink: Czekam na nastepny tomik.

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt lip 08, 2005 12:40 pm

VGA nie kupowałem, ale zachęcony perspektywą dwutomowej historii kupiłem VGL i manga dość pozytywnie mnie zaskoczyła. Może nie fabularnie, bo wszytsko to już było ( wyskakująca znikąd laska, bohater - ofiara itp ), niemniej czytało się nieźle a i rysunek zacny.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » śr lip 27, 2005 8:27 pm

Czytałem juz jakis czas temu i mi osobiscie się podobało...
Możliwy spoiler! Ciekawe są relacje Len-Toshiki, ("truskawki a nie kropki" zwaliły mnie z nóg)Główny bohater raczej średni, Toshiki mimo wszystko przypomina mi Takashiego - facet który nie potrafi kochać, a Len czasem przegina... KONIEC! Podobał mi sie humor i ogólny zarys fabuły, z niecierpliwoscią czekam na ostatni tom. No i fajnie byłoby zobaczyć Ai, która ma ponad 20 lat...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość