Video Girl Len - kupić czy nie kupić?

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
ODPOWIEDZ
Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw mar 03, 2005 1:24 pm

qrak^^ pisze:Moze shit... ale krecha katsury to krecha katsury :P
Zgadzam się ja kupię choćby dla tego by mieć całość, chyba że tom 13 zawiedzie mnie banalnym albo kiczowaty zakończeniem wtedy z kupnem dalszych dwóch tomów może być różnie :twisted:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw mar 03, 2005 1:40 pm

Gotenks pisze:A pozostałych dwóch tomów (tzn serii Lem), to nawet nie będę kupował. Ponoć shit straszny :roll:
Ponoć na marsie marsjanie żyją :wink:

Kupię:
1) aby mieć całość serii Video Girl
2) z czystej ciekawości cóż to jest
3) bo przecież to wciąż KATSURA :P

Kiichigo
Status: Offline

Post autor: Kiichigo » czw mar 03, 2005 4:41 pm

Z tego co ja wiem, Video Girl Len nie jest wcale szitem, prostu w Japonii glowna bohaterka tych dwoch dodatkowych tomikow zostala zle przyjeta, bo niby za dziecinna i troche glupasna, i serii nie przedluzano. Ja jednak z checia nabede dwa ostatnie tomiki, bo:
-dopiero wtedy to bedzie komplet
- w tej dodatkowej historii pojawia sie Yota, a w domysle chyba nawet Ai... ech... sentyment... :wink:

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw mar 03, 2005 8:00 pm

Setokun pisze: 1) aby mieć całość serii Video Girl
2) z czystej ciekawości cóż to jest
3) bo przecież to wciąż KATSURA :P
I to są powody dla których chyba nawet mimo złego zakończenia(oby takie nie było :!: ) jednak kupię te dwa tomy. Tyle że mnie nie tyle interesuje histotia z Lem co ta druga część tomu 15 która podobno jest o Video Girl Haruno.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz mar 06, 2005 10:22 pm

Jeśli chodzi o mnie to oczywiście kupię wszystkie. Takie było moje założenie od początku jak tylko zacząłem gromadzić tę serię, czyli prawie 2 lata temu. No i jestem ciekaw jak w konfrontacji z Ai wypadnie główna bohaterka dwóch ostatnich tomów. Nie ukrywam jednak, że 19 marca zamknie jakiś ważny rozdział w moim życiu (nie martwcie się - nie zamierzam się rozstawać z mangą i anime oraz z Forum). Do bohaterów VGAi zdążyłem się już trochę przyzwyczaić, i troszkę trudno będzie mi się z nimi rozstawać.

charon
Status: Offline

Post autor: charon » czw mar 10, 2005 6:46 am

Radykalny Marzyciel pisze:
Setokun pisze: 1) aby mieć całość serii Video Girl
2) z czystej ciekawości cóż to jest
3) bo przecież to wciąż KATSURA :P
I to są powody dla których chyba nawet mimo złego zakończenia(oby takie nie było :!: ) jednak kupię te dwa tomy. Tyle że mnie nie tyle interesuje histotia z Lem co ta druga część tomu 15 która podobno jest o Video Girl Haruno.
Postawa godna czytelnika przecież gdyby to było takie słabe to WANEKO nawet nie prubowało by wydawać tych tomów :?:
Podpisuję się pod wszystkimi postulatami

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw mar 10, 2005 2:41 pm

EEEE... a jesli MUSZA wydac te dwa ostatnie tomy? Zmusza ich do tego umowa ze strona japonska na przyklad?
no coz, podobno klimat tej historii jest juz inny... ALE JA I TAK KUPIE!!!
Poza tym ostatnio, tak przed trzynastym tomem robie sobie wielka powtorke i czytam cala serie od poczatku... Ryczalam juz trzy razy! :cry:
Ech...

Kiichigo
Status: Offline

Post autor: Kiichigo » czw mar 10, 2005 2:42 pm

Uch!!!
Nie podpisalam sie. Poprzedni post jest moj!!! :D
Sorrraski!

charon
Status: Offline

Post autor: charon » pt mar 11, 2005 8:54 am

Kiichigo pisze: a jesli MUSZA wydac te dwa ostatnie tomy? Zmusza ich do tego umowa ze strona japonska na przyklad?
Może i tak ,ale pamiętasz :ZDK .Jeśli by to było nieopłacalne to mogliby renegocjować umowę
Kiichigo pisze:ostatnio, tak przed trzynastym tomem robie sobie wielka powtorke i czytam cala serie od poczatku... Ryczalam juz trzy razy!
Ja chyba też sobie zrobię powtórkę .To idę czytać pa 8)

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pt mar 11, 2005 12:16 pm

Ja sobie kiedys postanowliem, ze co pol roku bede czytal jedna serie ;] I's, vga i lh.

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » śr kwie 13, 2005 9:07 pm

KUPIĆ! I mieć serię do końca... ( brakuje mi w sumie 5 tomów, kupi się)

Anagram
Status: Offline

Post autor: Anagram » pt kwie 15, 2005 10:58 pm

Przeczytalem wczoraj w nocy 13 tom i mialem lzy w oczach jak pomyslalem sobie ze ta cala przygoda z VGA sie konczy...normalnie oczekiwanie na nastepny tom z upragnieniem i zaciekawieniem bylo czyms pieknym...normalnie nie wyobrazam sobie tego ze VGA sie powoli konczy a VGL kupie koniecznie...wogole nie ma szans zebym nie kupil...pamietam jak jakis spory kawalek czasu temu kupilem pierwsze 2 tomy od kolegi...pochlonalem je w blyskawicznym tempie...a teraz placze ze to wszystko sie konczy...tak samo boje sie obejzec wszystkich odcinkow evangeliona...obejze ostatni i bede plakal ze to juz koniec...czemu tak musi byc??AAaaa!!! //za jakis czas zaczynam czytac cala serie VGA od poczatku...tylu drobiazgow sie nie pamieta ktore tak bardzo ciesza...ahhh

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » sob kwie 16, 2005 7:31 pm

Heh... wyniosę 150 butelek zwortnych i będę miał 45 złotych, od babci dostałem 100, więc razem 145! Starczy mi na końcówkę serii. JUHUU!!

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » ndz kwie 17, 2005 7:34 pm

Anagram : a czytales i"sa ?

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » pn kwie 18, 2005 10:41 pm

Na sto procent kupię te VGL

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » wt kwie 26, 2005 4:35 pm

Po dość długiej nieobecności powracam żeby jak awsze wyrazić swoją opinie, choć może nie nowatorską ale swoją. To teraz kiedy już offa mamy za sobą moge powiedzieć że VGL na pewno kupie. Co prawda nie wiem czy to shit czy nie, pod względem fabuły oczywiście, ale kreska katsury jest dla mnie żeczą tak święą i wspaniałą że chyba kupiłbym nawet najnudniejszą mange świata jeśli tylko mógłbym w niej podziwiać piękne dziewczęta rysowane przez Katsure-sensei. VGL jest obowiązkową pozycją dla każdego kto uważa się za fana Katsury. No i warto mieć skompletowaną serie, no nie?

Pinokio
Status: Offline

Post autor: Pinokio » czw kwie 10, 2008 3:40 pm

Dwa pierwsze tomy kupiłem "Video Girl Ai" - po prostu mi się podobała ta historia, żałuję że jeszcze nei dokupiłem wieńczącego ją trzeciego. Kiedy durnowaty Yota stał się sercołamaczem, a do tego zamiast Ai przyszła Len i w ogóle pojawili się inni główni bohaterowie, manga przestała mnie interesować. Zwłaszcza że Moemi i Ai były ładnymi i seksownymi nastolatkami, a im dalej w las, tym bardziej tutejsze boginki przypominały mi niedożywione siedmiolatki.

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Post autor: Hikaru-chan » ndz kwie 20, 2008 9:54 pm

Len jest całkiem fajna ^^ Wiadomo Ai jest fajniejsza, ale inne historie o Video Girl również bardzo przypadły mi do gustu. Właściwie to to była moja pierwsza manga, którą kupiłam wiec mam do niej sentyment :)
ObrazekObrazek

LunarBird
Status: Offline

Post autor: LunarBird » sob sty 31, 2009 8:52 pm

A ja żadnego tomu z serii Video Girl nie kupiłem i nie kupię. Nie to, żebym nie cierpiał Katsury, ale jak dla mnie to mu wyszła tylko JEDNA manga. I''S. Całą resztę można sobie o kant d***y potłuc. Zarówno VGA jak i DNA2 mnie odrzuciły natychmiast.

Awatar użytkownika
Tomek
Wtajemniczony
Posty: 618
Rejestracja: pn lip 09, 2007 5:23 pm
Status: Offline

Post autor: Tomek » ndz sty 24, 2010 3:20 am

Nie to, żebym nie cierpiał Katsury, ale jak dla mnie to mu wyszła tylko JEDNA manga. I''S.
Dla mnie I''S była dobrą mangą... dopóki nie skończyłem lat 18. Fabuła jest całkowicie nakierowana na osobę w wieku dojrzewania. W przypadku DNA2 i Video Girl Ai jest podobnie z drobną różnicą, humor jest trochę mniej szczeniacki. Dlatego wolę starsze romansidła Katsury.

A tak poza tym najlepszą mangą Katsury jest ZETMAN :P. Wydawana od paru lat. Chyba nie czytałeś.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość