VGA 13

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » śr kwie 06, 2005 3:31 pm

Po koncowce isa czulem spory niedosyt mimo iz dostajemy dwie wersje zakonczenia. Nie wiem... moze dlatego iz koncowka nie byla specjalnie rozbudowana i urywala sie hmm nagle.

SPOLER!!!!!!

W vga wszystko jest poukladane i rozbudowane, Katsura pokazuje zakonczenie z perspektywy kazdego z bohaterow. Do tego dochodzi jeszcze motyw z serduszkiem ---> jak dla mnie trafiony w dyche.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw kwie 07, 2005 9:44 pm

Wkoncu sie dorwalam.
W sumie tak jak chopaki,czuje lekki niedosyt,ale baaardzo mi sie podobaloSPOILER!![size=0]zwlaszcza jak Yota z krwia na czole walczy z Rolexem*__*[/size]END SPOILER,no ale zakonczenie takie jak sie spodziewalam i w sumie takie chcialam :D
Serduszek tez byl fajny :P

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » czw kwie 07, 2005 9:57 pm

Niewiem co wy widzicie w tym Serduszku :?
Spoiler Jedyne co w tym tomie jest fajne to zakończenie Ai + Yota, reszta jest beznadziejna

End of Spoiler

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw kwie 07, 2005 10:14 pm

Muti pisze:Niewiem co wy widzicie w tym Serduszku :?
jak to co,serce :roll: :wink:

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw kwie 07, 2005 11:41 pm

Jednak forsa na konto wpłynęła wcześniej i pojechałem dziś przed uczelnią po 13 tomik do Katowic. Kupiłem i przeczytałem. Mogę tylko napisać jedno:
KONIEC WIEŃCZY DZIEŁO
Zakończenie wskazuje na to że, żeby osiągnąć szczęście - trzeba sobie na nie zapracować i trzeba trochę wycierpieć zanim osiągnie się upragniony cel.
Ta manga znaczy dla mnie bardzo wiele - no cóż w końcu to właśnie od tego tytułu rozpoczęła się właśnie prawie dwa lata temu moja mangowa przygoda. A dokładnie za miesiąc rozpocznie się nowy rozdział w moim życiu. Ale o tym w innym temacie.

Anagram
Status: Offline

Post autor: Anagram » pt kwie 15, 2005 11:43 pm

13 tom konczy VGA a zaczyna VGL z powodu ze to juz jest koncowka tej przepieknej historii zapodaje ten link...kolorowe arty sa przepiekne
http://www.icomic.com/gallery/categories.php?cat_id=211

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » ndz kwie 17, 2005 12:13 am

Trzeba kupic ten 13 tom, bo sie nakład skończy. A mnie juz kusi, żeby podejrzeć spojlery!

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » wt kwie 26, 2005 4:43 pm

Kupiłem i przeczytałem i w sumie musze przyznać że końcówka była do przewidzenia. Ale oczywiście na takie właśnie zakończenie liczyłem. Jedyne nad czym ubolewam w całej tej histroii jest śmierć Natsumi-chan no i oczywiście Takashi. No ale cóż jakaś nutka dramatyzmu musi być. Tylko dlaczego zawsze kosztem moich ulubionych bohaterów.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw kwie 28, 2005 6:17 pm

Tomik mi się podobał, jeden z lepszych w całej historii SPOILER! Yota, który podtrzymuje Yotę pod prysznicem, późniejsza walka z Rolexem... cudo, i oczywiście zakończenie jakiego oczekiwałem, miałem tylko nadzieję, że Yota z Ai wyjedzie do Paryża... KONIEC!
Serduszek rządzi, i choćby nie wiem co VGLen kupię!

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » śr maja 04, 2005 2:15 pm

Tak, mi również podoba się zakończenie SPOILERSkończyło się tak jak chciałam, czyli Yota+Ai. Myślałam jednak, że wyjaśni się nieporozumienie między Yotą a Takashim...szkoda.SPOILER

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » śr maja 04, 2005 3:28 pm

Im dłużej zastanawiam się nad tym zakończeniem to coraz bardziej dochodze do wniosku, że zostało ono zrobione na siłe. Szczerze powiedziaweszy to częśc wątków nie została zamknięta a część zamknięto właśnie na siłe. Troche szkoda, ale to wina zbyt zagmantwanej pod konniec fabuły z której nie było wyjścia i wydaje mi się że zakonczeni powstało niejako pod fanów...

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » śr maja 04, 2005 10:10 pm

Tom fajny, ale troche naciągane zakończenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości