VGA 13

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pt kwie 01, 2005 5:04 pm

Czemu?! Miał wyjść 31 marca! W każdym razie dzisiaj równiez jeszcze nie było :/

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt kwie 01, 2005 5:10 pm

Vananar pisze:Czemu?! Miał wyjść 31 marca! W każdym razie dzisiaj równiez jeszcze nie było :/
Z własnego doświadczenia wiem, że w Matrasie nigdy nie ma na czas.
Komiksiarnia jak zawsze pierwsza ale w poniedziałek tomik powinien już być wszędzie :)

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » sob kwie 02, 2005 8:26 am

W Krakowie ciężkie czasy. Matras i Zielona Sowa nieczynne.
Mimo to zakupiłem wczoraj.

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » sob kwie 02, 2005 10:50 am

Suboshi-kun pisze:W Krakowie ciężkie czasy. Matras i Zielona Sowa nieczynne.Mimo to zakupiłem wczoraj.
Nadal Matras nieczynny? Zwykle inwentaryzacja trwa u nich krótko :? Mam nadzieję, ze do poniedzialku sie wyrobią, bo nie moge sie doczekać :)

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » sob kwie 02, 2005 11:51 am

Nie wiem czy to tylko inwenteryzacja. Słychać było coś jak by w środku był remont. Zawsze zostaje EMPIK lub na Starowiślnej mała księgarnia WALDI, bo jak byłem ostatnio w Matrasie na Grodzkiej to mieli tam mały wybór.

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » sob kwie 02, 2005 3:20 pm

W takim razie poczekam do poniedziału. A jakby był ktos z Wrocławia, kto już kupił to niech mi da znać!

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pn kwie 04, 2005 7:24 pm

Mam! wieczorkiem zabiore sie za czytanko i napsze pare slow ;]

EDIT:

Przeczytalem.....
Poprostu brak mi slow.... czegos tak genialnego nigdy nie czytalem... tego nie da sie opisac slowami...... zazwyczaj trzymam sie twardo ale pod koniec tomu 13 nawet mi lza poplynela po policzku...

Czuje sie jakis oczyszczony......swoiste katharsis... niesamowite

Byc moze moje slowa sa przesadne.. ale naprawde czegos tak dziwnego dawno nie czulem :o.

Katsura jest geniuszem...

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt kwie 05, 2005 4:22 pm

Przeczytałam i poprostu odpadłam.
Katsura jest geniuszem...
Święte słowa, bo takiego obrotu wypadków jaki pojawił się w tym tomie to się nie spodziewałam. :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » wt kwie 05, 2005 4:31 pm

NIewytrzyam przez was napisze wypracowanie z polaka i jade do empiku :roll:

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » wt kwie 05, 2005 4:52 pm

Madoka pisze:Przeczytałam i poprostu odpadłam.
Katsura jest geniuszem...
Święte słowa, bo takiego obrotu wypadków jaki pojawił się w tym tomie to się nie spodziewałam. :wink:
Bo chyba nikt sie nie spodziewal... jak dla mnie zakonczenie vga bije na leb i"sa

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt kwie 05, 2005 5:01 pm

A mi jak na złość zamknęli i Matrasa i Zieloną Sowę i nie mam gdzie się w ten tomik zaopatrzyć. Chyba pojadę do znienawidzonego Empiku :x

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt kwie 05, 2005 5:05 pm

Przestańcie, ja dopiero w przyszłym tygodniu mogę kupić :(

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt kwie 05, 2005 5:10 pm

Seto, łączę się z Tobą w bólu. Ja pewnie też kupię dopiero w przyszłym tygodniu przegrywając z własnym lenistwem i brakiem kasy :|

Edit:
Wprawdzie skany mam... ale się nie dam :roll:

Yui-chan
Status: Offline

Post autor: Yui-chan » wt kwie 05, 2005 5:54 pm

Przeczytala.
Mam zgona...
Katsura. Geniusz. Wymiata.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » wt kwie 05, 2005 7:59 pm

A na mnie jakoś zakończenie nie zrobiło większego wrażenia, spodziewałem się czegoś w tym stylu, zaskoczyło mnie jedynie zdarzenie z Roleksem i Takashim a tak tojakoś bez większego szoku się obeszło. Chociaż zaskoczony byłem. Uważam jednak że zakończenie I"s jest lepsze bo jest bardziej realne.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt kwie 05, 2005 10:32 pm

Mam nadzieję, że nie zapędzicie się w tych opiniach i obejdzie się bez spoilerów. ;)
Shig -> też mam skany i jak do tej pory mnie nie pokusiło (i nie pokusi) :)

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » wt kwie 05, 2005 10:39 pm

Grrr....zeby ich pokrecilo z tym Matrasem, zawsze tam kupowalam... Inwentaryzacja, ich mac :/ Co prawda Suboshi-kun wymienil jakies inne ksiegarnie ale nie powiedzial czy tam jest VGA :/ ???? TO BYLO PYTANIE !! ;) A po tych komentarzach tym bardziej nie moge sie doczekac. :( Shig, jak gdzies dostaniesz indziej, daj prosze znać.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » wt kwie 05, 2005 11:14 pm

Ja też jak do tej pory tego tomiku jeszcze nie mam i też nieprędko go zakupię z powodów czysto finansowych (czytaj - chwilowy brak kasy). Mam nadzieję, że uda mi się to w przyszłym tygodniu. Do tego czasu - proszę w miarę możliwości - bez spoilerów (chyba,że oznaczone :wink: )

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » śr kwie 06, 2005 1:38 pm

Katsura umie pięknie rysować ale zakończenia są jego najsłabszą stroną :x
Zakończenie jest gorsze od tego z I"s i DNA^2, imho zrobione na siłe.
Więcej nie powiem bo to byłby spoiler.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr kwie 06, 2005 3:14 pm

Kupiłem, przeczytałem. Zdanie mam podobne jak Muti.

Uwaga, możliwy spoiler!!!
Wygląda to tak jakby Katsura stwierdził nagle: "A w tym tomie sobie skończę". Zakończenie przypomina mi te stosowane w telenowelach z Ameryki Łacińskiej, czyli akcja rozwija się, rozwija przez 1000 odcinków i nagle w jednym ostatnim odcinku sru i wszystko zostaje ucięte.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości