VGA 12

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
qrak^^
Status: Offline

VGA 12

Post autor: qrak^^ » sob sty 22, 2005 1:59 am

Na stronie waneko w zapowiedziach widnieje juz planowana data wydania 12 tomu. Tym dniem ma byc 25 Styczen czyli juz za 3 dni. Miejmy nadzieje ze termin zostanie dotrzymany rownie precyzyjnie jak przy tomie 11, chociaz szczerze to watpie by sie wyrobili ;]

Labudziak
Status: Offline

Re: VGA 12

Post autor: Labudziak » ndz sty 23, 2005 12:46 pm

qrak^^ pisze:Na stronie waneko w zapowiedziach widnieje juz planowana data wydania 12 tomu. Tym dniem ma byc 25 Styczen czyli juz za 3 dni. Miejmy nadzieje ze termin zostanie dotrzymany rownie precyzyjnie jak przy tomie 11, chociaz szczerze to watpie by sie wyrobili ;]
nie bądz takim pesymistą ;)
zresztą... niezałamałbym sie ;)
bo i tak nie mam kasy XD

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » ndz sty 23, 2005 2:28 pm

Wow! Tak szybko?! A jeszcze niedawno dopiero 11 tom wychodził...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt sty 28, 2005 12:08 pm

Tom 12 już się pojawił :)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt sty 28, 2005 12:10 pm

Tom 12 i promocja z Michaelem ;]

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pt sty 28, 2005 2:27 pm

Bylem dzisiaj w lubelskim empiku i niestety z nowosci byl tylko GTO piateczka :/. VGA 12 brak .. jutro tez sie moze wybiore.

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pt sty 28, 2005 3:08 pm

We Wrocławiu pewnie tez jeszcze nie ma, zresztą i tak nie mam kasy narazie XD

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pn sty 31, 2005 3:48 pm

W lublinie juz jest!

Tomik kupilem - poczekam do wieczorka, przeczytam i napisze cos tam o wrazeniach.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pn sty 31, 2005 7:08 pm

Tomik kupiłem i przeczytałem. Niepodobał mi się :evil: Niebęde pisał dużo i napisze tylko tyle: Yota to skończony <tu następuje długa lista obraźliwych epitetów>. I do tego jeszcze (spoiler :!: ): Moemi ścieła włosy, to już jest przegięcie... Mam nadzieję żę szybko przeczytacie i będzie z kim podyskutować.

Labudziak
Status: Offline

Post autor: Labudziak » pn sty 31, 2005 7:32 pm

no... cóz.. dzisiaj sobie kupiłem, i dzisiaj przeczytałem
Hmm... bym powiedział wiele, ale niechce spoilerować..
Ogulnie ok. ale wszytko zamienia sie w papke..

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pn sty 31, 2005 8:41 pm

No coz ja rowniez jestem po lekturze... <SPOILER>No co tu duzo gadac... akcja w szkole byla do przewidzenia... szkoda ze Yota tak potraktowal nasza biedna moemi.. (pozdro dal Marzyciela:]). Jesli chodzi o zakonczenie serii to uwazam ze w sumie w tej mandze juz wszystko moze sie zdarzyc.. Chociaz jestem raczej przekonany ze yota zostanie z Ai... (pogodze sie z tym jakos) - i tak moemi w krotkich wlosach sux, zreszta kastsura jakos czesto scina swoje bohaterki (i"s). Ale tomik ogolnie jakis taki fajny w sumie ;] I mozna sie wzruszyc i wkurzyc i posmiac. No ciekawe jak to sie skonczy.. Teraz tylko wydymac do marca i zobaczymy <SPOILER>

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt lut 01, 2005 12:36 am

No cóż tomik miał tylko jedną zaletę: wreszcie pojawia się imię tego zaciekłego wroga Ai z Gokuragu.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » wt lut 01, 2005 9:05 am

Anonymous pisze:No cóż tomik miał tylko jedną zaletę: wreszcie pojawia się imię tego zaciekłego wroga Ai z Gokuragu.
Tak to chyba była jedyna zaleta. Co do Yoty to przypomina mi się jak w "Nie-Boskiej Komedii" Mefistofeles mówi do głównego bohatera: "Bądź pochwalony... ty i głupstwo twoje" nic dodać nic ująć.
qrak^^>> widze że co do zakończenia to się zgadzamy chociaż trzeba jeszcze poczekać może się jeszcze coś zmieni, pożyjemy zobaczymy.

Wiem że jestem niecierpliwy ale kiedy następny tom? :wink:

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » wt lut 01, 2005 5:05 pm

A ja tak sobie myslalem dzisiaj, ze to zakonczenie wcale nie musi byc takie jak wyzej pisalem: Spoiler!!!!!

1. Z jednej storny wszystko by wskazywalo ze yota zostanie z Ai a Moemi juz sobie daruje
2. Z drugiej jednak strony sen ktory powtazal sie yocie od 1 tomu rowniez nie powinien zostac ot tak pominienty, tym bardziej ze jak sie okazuje dziewczyna na lace jset Moemi ---> sugerowalo by to ze jednak ona jest ta jedyna osoba.
3. Nie wiemy rowniez czym jest to uzadzenie ktore konsturuje dziadek dla Rolexa. Mozliwe, ze bedzie to mialo ogromny wplyw na fabule.. No nic ostatni tom juz za 2 miechy
Ostatnio zmieniony wt lut 01, 2005 7:32 pm przez qrak^^, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt lut 01, 2005 6:58 pm

Qrak- sugerowałabym zmiane koloru i zmianę rozmiaru czcionki bo niestety wszystko widać.
Co do samego tomiku to podobał mi się i już nie moge się doczekać następnego , zwłaszcza że będzie on miał taką śliczną okładkę *_____*
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » śr lut 02, 2005 1:26 pm

Mi najbardziej podobala się okładka tomu 9 :roll:
Co do tego tomu to zmieniłem o nim swoje początkowe zdanie i teraz uważam że tomik jest całkiem niezły. Wkurzyłem się na Yote i wogule na te wszystkie komplikacje, ale ogulnie dobry tomik to taki który czytając odczówa się jakieś emocje (ja byłem wściekły na Idiote...) więc ten tomik jest dobry :wink: (niezalicze go jednak do moich ulubionych).
qurak^^>> co do zakończenia to też zmieniłem o nim zdanie szczegulnie żę postacią ze snu okazała się być krutkościęta Moemi i powiedziała do niego we śnie "A więc wybrałeś mnie", pozatym z tego co zauwarzyłem to Katsura lubi zotawiać pary tak jak na początku były i mam nadzieję że zakończenie będzie Yota i Moemi, jak nie to wracam do I"s
A tak wogule to czy historia kończy się w 13 tomie bo gdzieś czytałem żę jeszcze chyba jeden rozdział w tomi 14 poświęcony jest Ai a dopiero później jest historia z Len... ale nie jestem pewien i chce się pewnić, wie ktoś jak to jest?

Labudziak
Status: Offline

Post autor: Labudziak » śr lut 02, 2005 8:49 pm

Radykalny Marzyciel pisze: A tak wogule to czy historia kończy się w 13 tomie bo gdzieś czytałem żę jeszcze chyba jeden rozdział w tomi 14 poświęcony jest Ai a dopiero później jest historia z Len... ale nie jestem pewien i chce się pewnić, wie ktoś jak to jest?
wolałbym, by historia sie konczyła już na 13 tomie, bo nie będe speialnie kupował jeszcze jednego, by osotanio rodział przeczytać, a niedaj boże jeszcze sie wciągne w tamte.. i to wtedy? znowu kasy nie będe widywał

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr lut 02, 2005 9:26 pm

Ja swój tomik mam już od tygodnia. Tak się zagapiłem, że nawet zapomniałem dodać okładkę w info :oops: . Trzeba przyznać że Katsura pomimo tego swojego schematyzmu potrafi tak prowadzić akcję, żeby się czytelnik od pierwszej do ostatniej strony nie nudził. Po jego lekturze, a zwłaszcza jego zakończeniu, na główne pytanie dotyczące głównych bohaterów wciąż nie jest znana ostateczna odpowiedź. SPOILER Szczególnie zaskoczyło mnie to, że tą dziewczyną z okładki nie jest Nobuko, ale Moemi. No i ten dodatek - zdjęcia z Noriko - po prostu fullwypas KONIEC SPOILERA

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » śr lut 02, 2005 9:40 pm

Radykalny Marzyciel pisze:A tak wogule to czy historia kończy się w 13 tomie bo gdzieś czytałem żę jeszcze chyba jeden rozdział w tomi 14 poświęcony jest Ai a dopiero później jest historia z Len... ale nie jestem pewien i chce się pewnić, wie ktoś jak to jest?
Uspokoję was. VGAi kończy się definitywnie na 13 tomie. 14 i połowa 15 to historia "Video Girl Len", a pozostała część to tzw. "Video Girl Complete Story" lub "Video Girl Haruno". Wszystkie trzy części wiąże ze sobą wypożyczalnia Gokuraku, ponadto historia Len dzieje się kilka lat po wydarzeniach VGAi (Yota ma w niej 25 lat, ale jest on tylko postacią trzecioplanową).

Yui-chan
Status: Offline

Post autor: Yui-chan » śr lut 02, 2005 9:43 pm

Az mi sie ciśnienie poniosło!
Po tym tomie mam taki metlik w głowi....juz nie wiem co dalej bedzie!
Moemi zyskuje w moich oczach, Ai staje mi sie coraz bliższa
ale co z Takashim?? Brakowało mi go w tym tomie

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości