VGA 12

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw lut 03, 2005 12:37 am

Przeczytałam.Tomik osobiście mi się w sumie bardzo podoba,Ai jest taka niesamowita^^
Moemi trochę u mnie straciła, ale to z moich osobistych względów ( :roll: ).A chopaki uważam, że jesteście w błędzie,ja nadal zostaję przy swoim zdaniu,zresztą swoją gadaniną utwierdzacie wszystkich że Katsura jest schematyczny^^

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » czw lut 03, 2005 3:55 pm

Uff! Właśnie jestem po lekturze. :)
SPOILERMoemi w nowej fryzurze nie prezentuje się zbyt korzystnie. Widać, że był to akt desperacji z jej strony. To śmieszne, że Ai i Moemi się wzajemnie podziwiają i starają naśladować-w końcu zatracą siebie i Yota będzie jeszcze bardziej chwiejny w swoich uczuciach. Kurcze, teraz to naprawdę juz nie wiem jak to wszystko się skończy. Zostały 4 dni życia Ai, a Takashi gdzies zszedł na dalszy plan, więc od niego ratunku dla Ai raczej nie nalezy oczekiwac. A Moemi jakas dziwna jest...wydaje mi sie że wyjedzie. Nadal mam nadzieje, że Yota wybierze Ai. Poza tym straszne zagmatwanie z tą miłością i zakochaniem. SPOILER

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw lut 03, 2005 5:52 pm

Ufff, przeczytałem już ten tomik i nie wiem co o nim myśleć. Wg mnie jest to jeden z najmocniejszych tomów ale ma kilka "wad" SPOILER Nie podoba mi się Moemi z krótkimi włosami, za bardzo przypomina Nobuko, myślałem też że "Szef" sieci Gokuragu to jakis porządny facet a tu się okazuje że z Rolexem się dogadali i... Yota jak zwykle jest skończonym idyotą, mógłby pojechać z Ai do Paryża... Dużo rzeczy zaczyna się wyjaśniać, koniec jest już widoczny. Jednak nadal nie mogę przeboleć śmierci Natsumi, ona mi się wydawała najrozsądniejsza z nich wszystkich... Teraz się okazało, że Ai dopiero teraz sie zakochała w Yocie, więc co to było wcześniej? Jaki rodzaj miłości? No i to urządzenie, jakoś nie mogę uwierzyć, że to po to by zmienić Ai w człowieka. Koniec
I mam nadzieję, że na okładkach "Video Girl Len" pojawi się odpowiednio 1 i 2 a nie 14 i 15...

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw lut 03, 2005 6:14 pm

Ja się tylko zastanawiam kiedy będzie można spokojnie podyskutować nie oznaczając swoich wypowiedzi wielkim czerwonym napisem Spoiler :wink: No ale nic. Zaczne od nie spoilerów:
1. Uspokoiliście mnie z tym 13 tomem, innymi słowy zakończenie już niedługo...
2. Ja osobiście wolałbym żeby te tomy oznaczone były 14 i 15.
3. Zachowanie Ai podobało mi się do połowy tomu potem przez Idiote wszystko się pogmatwało.
4. Dalej zostaje przy tym aby zakończenie było Yota+Moemi, coraz bardziej ją lubię :P
5. Czy jest w tej mandze ktoś konsekwentny?(jedyna moim zdaniem konsekwentna osoba umarła w poprzednim tomie...)

A teraz:

SPOILERY
1. Takashi w tomie nie wystąpił więc obstawiam że w następnym tomie może mieć dóżą rolę.
2. Moemi ścieła włosy faktycznie w akcie desperacji i zaczynam ją za to podziwiać chociaż wszytko popsuła zastanawiając się nad wyjazdem.
3.Faktycznie zastanawiające jest to całe użadzenie ale wątpie by działało tak jak chce tego Roleks bo konstrułuje je wkońcu dziadek.
4. Podejrzewam że historia może się skonczyć w ten sposób że po zniknięciu Ai Yota i Moemi oboje (ale osobno) wyjadą za granice.

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » czw lut 03, 2005 9:14 pm

Może by tak pisać bez oznaczenia spoilerów od następnego tygodnia :roll:
Spoiler
Niewiem dlaczego wygląd Moemi wam się niepodoba, imo teraz wygląda lepiej (mam taki gust jak Yota :wink:) Zastanawia mnie ta schematyczność Katsury i chyba niejest to takie pewne, "umowa" między Ai a Moemi jest taka, że przez te kilka dni jakie zostały Ai ona będzie z Yotą a po jej odejściu Moemi będzie miała jego dla siebie. Jednak co się stanie z gdy Ai będzie mogła zostać dłużej ?(dzieki tajemniczej maszynie) Czy Moemi pozwoli jej być z Yotą? czy Moemi wyjedzie za granice? Ale mam mętlik w głowie :?

End of Spoiler

Labudziak
Status: Offline

Post autor: Labudziak » pt lut 04, 2005 3:22 pm

Hmm to jest urok VGAi że 1 tom przed zakończeniem serii nikt nie ma pojęcia jak to sie skączy XD

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » sob lut 19, 2005 10:13 am

Już niedługo koniec.
Kurde. VGA to druga seria jaką kupowałem (zaczynałem od DB).
Ale ten czas leci. Brakuje tylko miejsca na półce.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » ndz lut 20, 2005 12:20 pm

Suboshi-kun pisze:Ale ten czas leci. Brakuje tylko miejsca na półce.
Oj brakuje brakuje, ja niemam nawet miejsca na drugą półke :cry:
No nic tak sobie siedzę zastanawiam się nad zakończeniem i powoli dochodze do wniosku że niedośc że każde zakonczenie jest możliwe to i każde będziem zakończeniem złym, chodzi o to żę kompromis midzy trojką bohaterów jest już ciężki do uzyskania a jak w to wszystko wplączesię jeszcze Roleks... Tomik ten namieszał nieźle i to co wydaży się w następnym moim zdaniem będzie albo bardzo dobre albo bardzo złe.
Trzeba spokoojnie poczekać do marca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości