VGA 11

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » wt gru 21, 2004 12:31 pm

radykalny marzyciel pisze:Natsumi nie była moją ulubioną postacią ale i tak to co sie z nią stało narawde mnie poruszyło... Wolałbym by do tego nie doszło, ale nie uważam tego wydarzenia za wade, szczegulnie że cała scena spotkania z Kojim była naprawdę piękna.
Ja równierz nie uważam tej sceny za wade, bo faktycznie była ona bardzo piękna i wzruszająca. Chodzi mi tylko o to że nie lubie gdy moi ulubieni bohaterowie giną na końcu (lub terz przed końcem) całej serii.

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » czw gru 23, 2004 1:40 pm

Radykalny Marzyciel pisze:
seto-kun pisze: A co do sceny w szkole :oops: to myśle, że do niczego nie dojdzie, Katsura znowu znajdzie jakąś przeszkode :wink:
Zapewne, bo przecież jeszcze dwa tomy! Gdyby "to" się stało to to możnaby już uznać za koniec, a kolejny tom byłby już tylko jakimś dopełnieniem (zupełnie niepotrzebnym wręcz). Poza tym takie zakończenie byłoby nie w stylu Katsury.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw gru 23, 2004 4:56 pm

Vananar pisze:
Radykalny Marzyciel pisze:
seto-kun pisze: A co do sceny w szkole :oops: to myśle, że do niczego nie dojdzie, Katsura znowu znajdzie jakąś przeszkode :wink:
Zapewne, bo przecież jeszcze dwa tomy! Gdyby "to" się stało to to możnaby już uznać za koniec, a kolejny tom byłby już tylko jakimś dopełnieniem (zupełnie niepotrzebnym wręcz). Poza tym takie zakończenie byłoby nie w stylu Katsury.
No włąsnie tak uwarzam ciekawi mnie tylko co Katsura tym razem wymyślił bo jakoś niechce mi się wierzyć w tę postać ze snu...
Chociarz może jednak uda im sie dokonczyć co mogłby albo faktycznie "zabić" fabułe albo uczynić ją jeszcze ciekawszą. W każdym razie na 90% coś im przeszkodzi :wink: A tak wogule to kiedy ukarze sie tom 12?

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pt gru 24, 2004 9:45 am

Moim zdaniem nic im nie przeszkodzi :oops:
Dzięki temu zakończenie będzie ciekawsze np. takie jak w DNA2

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » śr gru 29, 2004 7:21 pm

seto-kun pisze:. Tomik podobał mi się jak do tej pory najbadziej ze wszystkich które wyszły chodź pierwszy raz zawiodłem się na Katsurze. Chodzi o Natsumi,
Taaa, też się wkurzyłem. Kto to widział ciach - tu był spoiler dlatego musiałem go usunąć. Inuś jakbyś na przyszłość mógł oznaczać spoilery. Takashi.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr gru 29, 2004 7:38 pm

Ineluki pisze:Taaa, też się wkurzyłem. Kto to widział xxxxxxxx
To jest poważny spoiler. Tomik 11 nie wyszedł znowu tak dawno temu i wiele osób mogło go jeszcze nie czytać. Nie od dziś wiadomo, że spoiler należy odpowiednio oznakować. Pamiętaj o tym na przyszłość.

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » śr gru 29, 2004 10:46 pm

Ineluki pisze: A co do sceny w szkole to oczywiście do niczego nie dojdzie... pojawi się dziewczyna z okładki tomu 12... tak przypuszczam :D.
A czy dziewczyna z okladki tomu 12 to nie jest przypadkiem Moemi z krotkimi wlosami? To mnie wlasnie denerwuje .. ze katsura w ostatnich tomach obcina wlosy swoim glownym bohaterkom co odbiera im uroku... No chyba ze ktos woli krotkowlose.

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » czw gru 30, 2004 2:15 am

Staram sie na razie nie czytać tego tematu, bo jeszcze nie zapoznałem się z lekturą :] Mam drobne zaległości dotyczące przebiegu akcji, tj. brakuje mi 10 i 11 tomiku. Może wiecie kiedy będą w sklepie internetowym Waneko? Nie mogę się doczekać. Mieszkam w mieście gdzie nie można dostać prawie żadnej mangi. Hehehe ( nie wiem czy się śmiac, czy płakać...)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt gru 31, 2004 2:33 pm

kodzio pisze:Staram sie na razie nie czytać tego tematu, bo jeszcze nie zapoznałem się z lekturą :] Mam drobne zaległości dotyczące przebiegu akcji, tj. brakuje mi 10 i 11 tomiku. Może wiecie kiedy będą w sklepie internetowym Waneko? Nie mogę się doczekać. Mieszkam w mieście gdzie nie można dostać prawie żadnej mangi. Hehehe ( nie wiem czy się śmiac, czy płakać...)
Już niebawem pojawią się w sklepiku wszelkie zaległe tomiki :] Bez problemu można dokonywać zamówień poprzez formularz :]

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » pt gru 31, 2004 4:58 pm

Dzięki za informację :]

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pn sty 03, 2005 6:17 pm

Setokun pisze: To jest poważny spoiler. Tomik 11 nie wyszedł znowu tak dawno temu i wiele osób mogło go jeszcze nie czytać. Nie od dziś wiadomo, że spoiler należy odpowiednio oznakować. Pamiętaj o tym na przyszłość.
Może by tak założyć osobny temat-"11 tom VGA ze spoilerami" i zwykły- "11 tom VGA" :?

Zablokowany

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości