VGA 11

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw lis 25, 2004 5:51 pm

Ja właśnie skończyłem czytać i dochodze do wniosku, że ten tom najbardziej namieszał ze wszystkich dotychczasowych... Teraz to już chyba wszystko sie może w tej historii zdażyć... Ja chce tom 12!

Dakki
Status: Offline

Post autor: Dakki » czw lis 25, 2004 6:01 pm

:D udalo sie!!! kolezanka kupila mi ten tomik!!! musze wprawdzie oddac jej kase... ktora nie wiem skad wezme... ale co tam!! najwazniejszy jest tom!!! musze przyznac, ze takze juz nic nie wiem :wink: po tomie 10 myslalam, ze Ai po prostu zniknie i to bedzie koniec, a teraz juz sama nie wiem jak to wszystko sie potoczy... ;p kiedy ten tom 12 8)

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw lis 25, 2004 10:57 pm

W stolicy Górnego Śląska 11 tomu jeszcze nie ma - obeszłem chyba wszystkie punkty (Komiksiarnia, Imago, Matrasy i nawet Empik). Za to gdzie jest? W zwykłym kiosku Ruchu przy dworcu PKP w Zabrzu.
Nie róbcie mi tu smaku na razie i wstrzymajcie się jeszcze trochę ze spoilerami (no chyba że są odpowiednio oznaczone :wink: )

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw lis 25, 2004 11:13 pm

ja przeczytałem już.. szok dawno mi nic tak się nie spodobało :D Tomik wymiata :) Polecam!

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt lis 26, 2004 6:19 pm

Tez już przeczytałam. Tomik mi się bardzo podobał :wink: w porównaniu do kilku ostatnich tomów, był bardzo ożywiający.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » sob lis 27, 2004 11:44 am

Ha! A we Wrocławiu już jest chyba od 3-4 dni! :)
Taak, ten tom znacznie różni się od pozostałych. SPOILER Ten wypadek z Natsumi obrócił życie bohaterów o 180 stopni-myślałam, że wreszcie Yota otworzy oczy, a Ai się jednak nie podda. Po 11 tomie mam nadzieję, że oni jednak będą razem. Zastanawia mnie, czy Moemi wyjedzie za granicę? I czy Yota powstrzyma swe instynkty ;) KONIEC SPOILERA

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob lis 27, 2004 1:19 pm

Wczoraj zanim pojechałem do dziewczyny to pojechałem po 11 tomik do Imago do Katowic (komiksiarnia jeszcze nie miała - sprawdzałem na necie). Już wracając z Katowic przejrzałem z grubsza tomik, kiedy wróciłem już do domu późnym wieczorem to wziąłem się za jego lekturę. Powiedzieć, że przeżyłem szok to jest mało powiedziane - to było chyba trzęsienie ziemi. Moim skromnym zdaniem jest to najlepszy tomik tej serii od czasów tomu 5, bo przez ostatnie trzy-cztery tomy akcja się trochę ślimaczyła i nic nie zapowiadało, że może coś się zmienić.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz lis 28, 2004 9:47 am

W komiksiarni już jest, ale zauważyłem, że ostatnio mangi od Waneko wychodzą u nich ze sporym opóźnieniem :roll:
Ja czekam jeszcze na GTO i wtedy złożę jakieś większe zamówienie ;)
Ale jak czytam Wasze posty to mam coraz większą ochotę przeczytać ten nowy tomik :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » pn lis 29, 2004 10:55 am

Mnie natomiast zszokowało to że jedenasty tomik pokazał się u mnie w słubicach. Mało tego jest także piąty tom Love Hina. Gdyby nie to że już zamówiłem to pewno bym kupił. Ale to nic dziśaj powinna być paczuszka a w niej to na co czekam. Jedyny minus to popłata za przesyłke. Ale jeśli będzie dobrze to od następonego tomiku i VGA i LH będe mógł kupować tutaj u siebie.

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » śr gru 01, 2004 2:25 pm

Takashi pisze:W stolicy Górnego Śląska 11 tomu jeszcze nie ma - obeszłem chyba wszystkie punkty (Komiksiarnia, Imago, Matrasy i nawet Empik). Za to gdzie jest? W zwykłym kiosku Ruchu przy dworcu PKP w Zabrzu.
Nie róbcie mi tu smaku na razie i wstrzymajcie się jeszcze trochę ze spoilerami (no chyba że są odpowiednio oznaczone :wink: )
Drobna ciekawostka - u mnie w Bielsku-Białej do dziś (1 grudnia) nadal nie ma ani w kioskach, ani księgarnii. Paczkę z mangą dostałem dopiero w ten poniedziałek (29 listopada).

Fereby

GonZo z wygnania
Status: Offline

Post autor: GonZo z wygnania » śr gru 01, 2004 7:25 pm

Tomiku nr 11 jeszcze nie widziałem w empiku ani w kioskach, ale jak zaobserwuje, kupie i przeczytam to postaram się coś naskrobać w tym temacie (jak będę miał taką możliwość -tzn. dostęp do netu).

Pozdrawiam całą ekipę Forum Waneko !!
We will see in the future !!! :D

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » czw gru 02, 2004 8:17 pm

A mi się tomik nie podobał. Nic nowego nie wniósł, więc nie bardzo rozumiem co znaczy, że namieszał?

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » czw gru 02, 2004 9:42 pm

Adrian pisze:A mi się tomik nie podobał. Nic nowego nie wniósł, więc nie bardzo rozumiem co znaczy, że namieszał?
Przeczytaj go jeszcze raz, bo chyba nic nie rozumiesz co się stało.

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » ndz gru 05, 2004 11:33 pm

Rozmumiem go, ale nie było w nim punktu zwrotnego. Ten moment zaczął się w poprzednim tomie, ten ewentualnie trochę rozwinął. No i może wiadomość owyjeździe Moemi troszkę skomplikowała wszystko, ale nic poza tym.

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pn gru 06, 2004 10:11 pm

Adrian pisze:Rozmumiem go, ale nie było w nim punktu zwrotnego. Ten moment zaczął się w poprzednim tomie, ten ewentualnie trochę rozwinął. No i może wiadomość owyjeździe Moemi troszkę skomplikowała wszystko, ale nic poza tym.
Punkty zwrotne są w każdym tomie :D dlatego to cały czas jest slalom: Yota-Ai ,Yota-Moemi, Yota-inne dziewczyny
SPOILERTroszeczke to mało powiedziane, a co powiesz na scene w szkole ? i jak myślisz co zrobi Yota ? End of Spoiler
Zakończenie robi się coraz ciekawsze.

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » wt gru 07, 2004 2:42 pm

co powiesz na scene w szkole ?
Stało się to co było nieuniknione :D

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » czw gru 09, 2004 9:45 pm

Adrian pisze:
co powiesz na scene w szkole ?
Stało się to co było nieuniknione :D
Taaak, napewno ?
A moment w którym Nobuko nocowała u Yoty i jak się to skończyło też było nieuniknione ?
WA co do sceny w szkole to zaraz może pojawić się ta postać ze snu i wtedy będzie ciekawie
Ale może nikt im nie przeszkodzi :wink: :oops:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt gru 17, 2004 7:33 am

Tomik trochę lepszy od kilku ostatnich, ale dalej średnio mi się podoba :roll:
idYota strasznie mnie wkurza, przy tej historii z Natsumi mało brakło, a uroniłbym łezkę.
Reszta średnia.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » pn gru 20, 2004 11:21 am

No cóż jak dla mnie to tomik troche namieszał. Nie tylko we łbie Yoty ale i w moim, tak wogule to nie rozumiem tego gościa, co chwile zakochuje się w innej i wygląda na to że robi tak dlatego że mu jej szkoda i że nie chce jej martwić, a w taki sposób daleko nie zajedzie bo choćby nie wiem jak się starał to wszystkich nie uszczęśliwi. Tomik podobał mi się jak do tej pory najbadziej ze wszystkich które wyszły chodź pierwszy raz zawiodłem się na Katsurze. Chodzi o Natsumi, mało się nie popłakałem, biorąc pod uwage to że była to moja ulubiona bohaterka tej serii. Nawiasem mówiąc to dobrze że czytałem ten tomik sam u siebie w pokoiku bo mamuśka znowu by powiedziała że mi odbija, żeby płakać nad komiksem.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pn gru 20, 2004 4:38 pm

seto-kun pisze:Tomik podobał mi się jak do tej pory najbadziej ze wszystkich które wyszły chodź pierwszy raz zawiodłem się na Katsurze. Chodzi o Natsumi, mało się nie popłakałem, biorąc pod uwage to że była to moja ulubiona bohaterka tej serii. .
Natsumi nie była moją ulubioną postacią ale i tak to co sie z nią stało narawde mnie poruszyło... :cry: Wolałbym by do tego nie doszło, ale nie uważam tego wydarzenia za wade, szczegulnie że cała scena spotkania z Kojim była naprawdę piękna.
A co do sceny w szkole :oops: to myśle, że do niczego nie dojdzie, Katsura znowu znajdzie jakąś przeszkode :wink:

Zablokowany

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość