VGAi 8

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
Lilu
Status: Offline

VGAi 8

Post autor: Lilu » pn mar 22, 2004 1:43 pm

W srode wchodzi do sprzedazy 8 tom VGA.
isbn 83-88-272-91-8

"Krzywda, która stala sie Moemi, nie moze pozostac bez konsekwencji.
Dobre serce Yoty znowu popycha go do dzialania. Byc moze tym razem uda mu sie zrealizowacswoje marzenia o Moemi? Tylko co sie wtedy
stanie z Ai? Przeciez od uczucia, jakim darzy ja Yota, zalezy teraz jej "byc albo nie byc"..."

Obrazek

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn mar 22, 2004 1:51 pm

O__________O laaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!juz w srode VGAi!!!!!!!extra,ja jakos nie pilnuje tych terminow,mi sie wydaje ze dopiero co byl tom 7:P wyasik:]to teraz Sheril musi do babci po szmal pojechac,bo jak zwykle jest bez kasy,khem :roll:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn mar 22, 2004 1:57 pm

No ja też się cieszę :D

Prawdę mówiąc zaczynałem się powolutku przyzwyczajać do tych częstych obsuwów, więc ta informacja trochę mną wstrząsnęła :shock: :D :wink:
Kurde, nie mogę się już doczekać :) Chociaż znając życie w mojej wiosce będzie kilka dni później... :roll:

Z kasą mam problem, ale dla VGA zawsze się coś znajdzie :D Pójdę trochę dolców sprzedać, już przebolę to, że nie stoją zbyt dobrze :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » pn mar 22, 2004 2:08 pm

Alleluja jush się nie mogłem doczekać :D
Ale pewnie przed piątkiem to jej nie zobaczę w Matrasie? :?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn mar 22, 2004 4:21 pm

łaaaaa ale mnie zaskoczyło to :D skąd ja kasę wezmnę.. a właśnie chciałem boken zamówić O.o (i tak jakoś zamówię :P)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn mar 22, 2004 5:09 pm

mangi się spóźniają - źle
mangi wychodzą na czas - też źle
:?
ostatnio mam drobne kłopoty finansowe (jeszcze nawet NGE nie kupiłem). Trzeba jeszcze troche kasy odłożyć na Kamikaze, skoro Waneko będzie obecne to może tam kupie ^^

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn mar 22, 2004 7:15 pm

Setokun pisze:mangi się spóźniają - źle (...)
Ja tego nie powieedziałem nigdy 5x :P

Dla mnie 4 miesiące czy jeden miesiąc czasu to żadna różnica.. czas leci jak oszalały..

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pn mar 22, 2004 7:18 pm

:shock: Niesamowite rzeczy dzieją się w Waneko. Wydawało mi się, że te kilka ostatnich mang to tylko "wypadek przy pracy" (wszyściutko w terminie, no no...), a tu jednak nie. Jestem pod wielkim wrażeniem. Oby tak dalej !

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn mar 22, 2004 9:23 pm

a ja to widze tak-mieli pewne problemy,ale teraz sie powoli wszystko stabilizuje,i mysle ze wszystko bedzie w terminie,a drobne poslizgi o pare dni mysle ze nikomu nic nie zrobia^^a poslizgi kazdemu moga sie zdarzyc,to jak widzicie drukarnia cos zle wydrukuje,to strona jap.cos nawali i tak to wszystko sie dzieje...heh.....nom ale VGAi juz w srode,wypasik*.*
(btw.to w tym miesiacu mial wyjsc jeszcze nowy MM czy to chodzilo o kwiecien,bo sie zgubilam:P)

Takashi
Status: Offline

Re: VGAi 8

Post autor: Takashi » pn mar 22, 2004 10:29 pm

Lilu pisze:W srode wchodzi do sprzedazy 8 tom VGA.
:shock: VGAi 8 w terminie (no może troszkę opóźniona)???????. Kurcze mam niewiele czasu na zakup tomiku. W środę po pracy jeszcze zajęcia na uczelni ciekawe jak ja się wyrobię w czasie. Całe szczęście że kumpel mi kasę oddał - o finanse nie muszę się martwić. :D

Ciekawe tylko co na to Shig.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt mar 23, 2004 12:21 pm

Nie będę się o piwo zakładał, bo znowu wtopię... :roll:
Fajnie, że będzie, tylko w chwili obecnej mam raptem 90 zeta, a w środę mam zapłacić za kupiony bokken, nabyć BAA #3, Evangelion #3...

Jeszcze muszę skądś szybko skołować kasę na Kamikaze (przejazd kosztuje) :x

Fak... Czemu akurat wypłatę za marzec mam dostać dopiero piętnastego? :evil:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt mar 23, 2004 3:29 pm

ahh mam nadzieję że jakoś przetrwam ten okres marca.. ale naszczęście pare tytułów niebawem się skończy^^ (ale wtedy wjdą kolejne :lol:)

Shig jeśli można wiedzieć gdzie i jaki boken kupowałeś?

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » śr mar 24, 2004 12:30 pm

W lublinie jest już tom 8 - połowa mineła, teraz to bliżej końca niż początku
Waneko dotrzymuje terminów :shock:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr mar 24, 2004 12:47 pm

Byłem dzisiaj w kiosku w którym zawsze się w mangi zaopatruje oraz w saloniku ruchu i VGA nie widziałem.
Może jutro będzie...
Oby :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr mar 24, 2004 3:12 pm

widzialam dzisiaj w szczecinskim empiku VGAi 8 8) fajowo,dzisiaj mialo wyjsc i dzisiaj jest,zawsze to tak z dzien pozniej bylo^^(Szczecin sie robi coraz mniej zacofany:P)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr mar 24, 2004 3:30 pm

:]~ mmmMmmm.... teraz tylko czekać aż Yarglet ze sobą nowy, świeżutki tomik przywiezie. :D
*oklaski* ukłony w stronę waneko :D

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » śr mar 24, 2004 4:13 pm

O rany wyszło na czas,ale jaja, jak mnie zaskoczyli (mile)...
Nie no jush kupiłem i się nim delektuję w zaciszu domciu. Yeah!

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr mar 24, 2004 5:39 pm

łał wszędzie jest a ja dziś nie sprawdzałem :roll: Jutro po szkole się zobaczy [:

yarglet
Status: Offline

Post autor: yarglet » śr mar 24, 2004 9:20 pm

misiaq pisze::]~ mmmMmmm.... teraz tylko czekać aż Yarglet ze sobą nowy, świeżutki tomik przywiezie. :D
Jutro lecę do Empiku, w tym moim koffanym mieście... Ale najpierw to przeczytam sobie "Eden" ^_^' Waneko staje się po prostu jakieś dziwne. Ja tam lubię jak się spóźna (dreszczyk emocji)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr mar 24, 2004 9:26 pm

yarglet pisze: Ja tam lubię jak się spóźna (dreszczyk emocji)
Pomijając fakt, ze od zawsze byłeś nieco inny, to jush nic :P . Waneko poprostu przyzwycziło nas do oczekiwania, ale moim zdaniem zmienia sie jak najbardziej na lepsiejse :D.

Zablokowany

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość