VGAi 8

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr mar 24, 2004 11:44 pm

Ufff nie było mnie cały dzień, a to z wiadomych przyczyn o których pisałem wyżej. Na Śląsku VGAi 8 też już jest - oczywiście ją kupiłem, ale na razie nic nie powiem więcej żeby nie spoilerować.
Właśnie co do spoilerowania miałbym małą prośbę. Żeby się wstrzymać z tym do czasu Kamikaze czyli do przyszłej niedzieli. Do tego czasu większość z nas powinna już ten tomik mieć w łapkach i zapoznać sie z jego treścią.
IronHerro :arrow: już Ci raz tłumaczyłem że do Zabrza VGAi dociera dopiero po dwóch tygodniach od dnia wydania. Jeśli nie chcesz czekać to jedź do Katowic do Komiksiarni - tam jest zawsze najwcześniej.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw mar 25, 2004 12:56 pm

Ze spoilerami sie zgadzam, choc juz przeczytałam.
Nie bedziemy kusic innych :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

yarglet
Status: Offline

Post autor: yarglet » czw mar 25, 2004 4:16 pm

Ja już sobie nabyłem to cudeńko śliczne i piękne! I za chwilę będę je kontemplował (szkoła poczeka...). A że na grzbiecie będzie ta postać, to bym się nie spodziewał... :D Kto nie ma narazie wiedzieć nie będzie! :P
No i dodatek jest śliczny (oprócz jednego rysuku ^_^ )! Szczególnie stronka 191...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw mar 25, 2004 5:28 pm

i ja mam swój tomik^^ Deszcz lał ale i tak pojechałem :) Na pierwszy rzut oka bardzo podoba mi się okładka.. wogóle to ogólnie cały tomik świetnie jest zrobiony^^

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pt mar 26, 2004 11:48 am

Poszedłem wczoraj do Empa sprawdzić, tak dla zasady. Byłem pewny, że będę tam chodził codziennie przez cały tydzień aż w końcu kupię. Podchodzę do właściwej półki i z miejsca :shock: . Na szczęście byłem uzbrojony w gotówkę więc od razu kupiłem a dzisiaj rano (2.30 - 3.50) przeczytałem (i obejrzałem).
Tomik jest świetny, intryga się zagęszcza. Podoba mi sie postawa kilku osób ale odniosłem dziwne wrażenie (o którym napisze innym razem).
yarglet pisze:No i dodatek jest śliczny (oprócz jednego rysuku ^_^ )! Szczególnie stronka 191...
Z tym że jest śliczny jak najbardziej się zgadzam. Jak się uważnie przyjrzeć to ten rysunek również ma swój urok.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt mar 26, 2004 1:58 pm

nyu to ja napiszę swoje wrażenia po tomiku [:
SPOILER Wczoraj przeczytałem cały tomik.. Nareszcie co nieco się uspokoiło i parę spraw wyjaśniło^^ Choć wydaje mi się że to tylko cisza przed kolejną burzą, może znów pojawi się ktoś nowy.. Poza tym wszystkie postacie wydają się mieć bardzo pozytywne cechy, co aż dziwi (bo postaci negatywnych naprawdę jest mało) Tomik ma też bardzo ładną kreskę, fajnie jak Yota i reszta wyglądają na starszych dużo^^ Jak zawsze pozostaje oczekiwanie znów na kolejne tomiki [: SPOILER

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt mar 26, 2004 6:15 pm

Nio, ja też wczoraj zakupiłem swój egzemplarz. Cały przy tym przemokłem (bo na rynku jeszcze byłęm), ale warto było.
Nie dość, że tomik wyszedł mniej więcej na czas, to jakość wydania znacznie się poprawiłą. Wyłapałem raptem ze dwie literówki, i to takie które niezbyt rzucały się w oczy. Nasycenie czernią jest bardzo dobre i tomik nie jest tak ciemny jak już to bywało. Tak trzymać.
Ze spoilerami wstrzymam się do niedzieli, ale po raz kolejny tomik zostawił dużo pytań...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt mar 26, 2004 7:33 pm

mój spoiler chyba nikomu nie zawadza [: :) (znaczy mam taką nadzieję)

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pt mar 26, 2004 8:21 pm

Jak ktoś nie chce to spoilerów czytać nie musi....

Tomik przeczytałem i....kurka, ale ja zazdroszczę Yocie. Wokół tyle pięknych dziewczyn, a on....ech...bajka :roll:
Końcówka tomiku zapowiada wielkie emocje, oj będzie się dziać, będzie...

A tak na koniec...kto według was pojawi się na grzbietach kolejnych tomów ? Jakby nie patrzeć to wybór jest coraz mniejszy. Został chyba tylko Rolex, a potem kto ?

Mac_23
Status: Offline

Post autor: Mac_23 » sob mar 27, 2004 1:41 pm

a ja kupie dopiro dziś! kurde. niech te lekcje się szybciej skończą!!!!! :twisted:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob mar 27, 2004 3:48 pm

Jeżeli chodzi o kolejne postacie na grzbietach to do głowy przychodzi mi tylko Rolex. Chyba że pojawią się jeszcze jakieś nowe postacie.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » sob mar 27, 2004 4:40 pm

Gonzo i Madi - co do grzbietów to trafiliście idealnie. Na 9. tomie powinien być Rolex. Potem częściowo powtórki: 10 - Yota, 11 - nowa osoba (kto, niech pozostanie tajemnicą), 12 - Moemi, 13 - Ai.
I oddzielne od VGAi serie: 14 - Len , 15 - tu niestety nie wiem (chyba powinna być Haruno)

It-chan
Status: Offline

Post autor: It-chan » ndz mar 28, 2004 4:29 pm

Właśnie kupiłem. Z tomu na tom jest coraz ciekawsze.
Choć bardziej wole "I's". Puki co musi mi wystarczyć VGA.

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » wt mar 30, 2004 9:28 am

Wczoraj dostałem pocztą i... przeczytałem! ^^
Pierwsze wrażenia - SUPER!!! Kreska śliczna, warto było czekać!
W stosunku do poprzednich tomików kreska jest chyba lepsza (przynajmniej takie odniosłem wrażenie)? Katsura tworząc ten tomik miał chyba wenę twórczą.
<SPOILER>
Powiało też świeżym powietrzem - coś zaczęło się dziać - wyznanie miłości przez Yotę... Scena w hotelu - przez chwilę pomyślałem o I''s ^^
</SPOILER>
I w ogóle taki wiosenny nastrój mnie opanował po przeczytaniu tego VGAi! :)

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » śr kwie 14, 2004 8:56 pm

SPOILER Alez ta Moemi sie zmienila. To pewnie przez te ciezkie przezycia. Widac to szczegolnie na stronie 78. Toz to zupelnie nie Moemi :) A i Yota taki doroslejszy, meski :) I wiecie-teraz w ogole nie mam pojecia jak to wszystko sie potoczy. Na poczatku bylam pewna, ze Yota bedzie z Ai, a teraz...hm. I nie do konca rozumiem postepowania Ai wobec Moemi-chodzi mianowicie o te randke...SPOILER
A nastroj rzeczywiscie swiezy, wiosenny...

Hellsing
Status: Offline

VGA TO BAD......

Post autor: Hellsing » wt maja 04, 2004 7:28 pm

VGA bylo moim pierwszą mangą kołem je i ubustwiałem ! tom był moją bibliom...ale z biegiem wydarzeń zaczely dziać się coraz dziksze rzeczy z romantycznej komedi przejstoczył się w kryminał (próba gwałtu) i 4 część Matrixa( evil VG :twisted: )chodź to dopiero 8tom to wprawdzie mógł się już skończyć na 5czy 6 tomie. Szkoda a było tak pięknie

Zablokowany

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości