VGAi 7

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
rusałka
Status: Offline

Post autor: rusałka » wt lut 03, 2004 5:54 pm

A ja wciąż czekam i to też z dużą niecierpliwością, ale na to, że mi się w końcu ten 7 tom w Gliwickim Empiku pojawi!! :cry: Pewnie będzie dopiero w piątek, albo w poniedziałek :? I znowu do tyłu jestem! ^^''

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » wt lut 03, 2004 6:07 pm

Jeśli chodzi o gliwicki empik to oni tytuły z Waneko rzadko kiedy dostają. Na Twoim miejscu radziłbym iść do matrasu albo jechać do Katowic.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lut 03, 2004 10:09 pm

hmm w Stalowej nie zauważyłem jakoś jeszcze.. chyba że w teczce miałem odłożony od razu i dlatego na wystawie w kiosku nie było :lol: (a zapytać czasu nie miałem^^")

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » śr lut 04, 2004 11:35 am

We wrocławskim EMPiKu była już wczoraj (W Megastorze).

Przy okazji w drukarni musiał biegać jakiś chochlik, bo na stronach 23 i 36 Takashi zmienia się w Akashiego :wink:

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » śr lut 04, 2004 11:41 am

Ten chochlik był wyjątkowo upierdliwy tym razem :evil:
Na 30 stronie to byo całe stado upierdliwych chochlików :shock:
Dokazywały na całego (święto drukarza?)
Wszystkie tomy VGA7 mają erratę?
Chciałem coś napisać ale na spoilery chyba za wcześnie....

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lut 04, 2004 6:07 pm

Sep spoilera sieknąć można zawsze^^ tylko trzeba go odpowiednio oznaczyć: SPOILER i tu np text w kolorze #DCE3E9SPOILER :)

Jvegi
Status: Offline

Post autor: Jvegi » śr lut 04, 2004 9:30 pm

U mnie ciągle pustki. No ale pk i zdk jóż czekają :twisted:

rusałka
Status: Offline

Post autor: rusałka » śr lut 04, 2004 9:59 pm

Heh, co do gliwickiego empiku, to mangi wychodza wszystkie na całe szczęście :wink: Ale jakby były jeszcze o czasie, to wielkie wzruszenie i wielka wdzięczność ogarnęłaby moje małe serduszko :D

Planuję jutro właśnie wyprawę wyprawę do empiku. Mam nadzieję ujrzeć na półeczce nie tylko VGA7, ale może nawet ParaKissa :wink: Trzymać kciuki! :D

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » pt lut 06, 2004 9:18 pm

A ja dzisiaj dostałem pocztą VGAi 7 i właśnie skończyłem czytać! ^^
Nie wiem jak inni, ale jakś inna kreska w tym tomie - czasami jakby nieco niedbała?! Swoją drogą myślałem, że z tą erratą to więksa wpadka ;) - wystarczy przyłożyć lusterko :twisted:
Co do treści, to nie będę spoilerować, bo i po co? (choć znowu byłem zaskoczony rozwojem wypadków) ;)
... I znów czekanie na następny tomik, buuuu.. :(
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lut 09, 2004 10:52 am

NOOOO... wreszcie VGA pojawiło się w Stalowej Woli :D

Z tą erratą to prawdę mówiąc nie musieli się tak śpieszyć, równie dobrze mogłaby być w następnym tomiku...
Zaraz się zabieram za czytanie :D
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn lut 09, 2004 11:03 am

i ja mam również :) Dziś wieczorem będzie co poczytać^^ (ciekawe czy PK się pojawi w końcu)

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pn lut 09, 2004 12:27 pm

Taaa, ja dorwałem we wtorek ale przeczytałem dopiero we czwartek. Zawsze jak ma pojawić się nowy tom to czytam wszystkie poprzednie, a tym razem nie miałem czasu i musiałem to nadrobić. Nowiutki tomik zaniosłem do znajomego żeby mnie nie nie kusił :D .
Skończyłem czytać w piątek wczesnym rankiem (3.15) i muszę powiedzieć że Mistrz Katsura zastrzelił mnie tym nowym wątkiem (tym z Takashim) sam już nie wiem co o nim myśleć... Nie mogę się powstrzymać SPOILER!!Wszystko wskazuje na to, że Takashi wiedział że Moemi zostanie napadnięta ale jego zdziwienie? strach? wydawało się szczere gdy mu Yota o tym powiedziałKONIEC SPOILERA!!
Pasuzuko pisze:Ja też...Boże, i co teraz zrobi Ai??

Mnie bardziej ciekawi co zobi Moemi^^

Jisan
Status: Offline

Post autor: Jisan » pn lut 09, 2004 1:07 pm

A u mnie Ai lezy i kurz zbiera, ale kiedyś przeczytam^^^

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lut 09, 2004 3:46 pm

Jestem świeżo PO i muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy... SPOILER!!!Szczególnie zdziwiła mnie postawa Takashiego, niby chciał zacząć z Moemi, tym razem na poważnie, a później ta sprawa... Ale coś mi nie daje spokoju, bo mimo wszystko wyszedł z domu w taką ulewę i poszedł w to miejsce, nie zrobiłby raczej tego gdyby naprawdę ją "sprzedał". Przynajmniej tak mi się wydaje. A może po prostu w ten sposób chciał, żeby Yota przejął inicjatywę??
I jeszcze sprawa Ai i Takashi. Może jakie młode z tego będą XDD
End of SPOILER

Tak czy siak coraz bardziej nie mogę się doczekać następnego tomiku... Już niewiele ich zostało do końca historii a tak się to dłuży.... No ale nic... Będą lepiej smakowały :)

EDIT

Myślicie, że Waneko wyrobi się z następnym tomikiem??

Poza tym zapomniałem napisać, że w pierwszym rozdziale było sporo błędów, a to brakowało jakiejś literki, albo było ich za dużo :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn lut 09, 2004 4:22 pm

Nie wiemSPOILER Może Takashi rzeczywiście chciał wypróbować czy uczucie jest nadal takie samo jak kiedyś. Niemniej jeśli zależy mu na dziewczynie to powinien zaraz po otrzymaniu wiadomości od Yoty powinien ruszyć w drogę, a wyszedł dopiero po jakimś czasie. A Moemi też jest ślepa - pomimo oziębłości Takashiego ciągle go broni. Zobaczymy co z tego wyniknieEND OF SPOILER

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pn lut 09, 2004 7:39 pm

Mam takie dziwne wrażenie, że wiem jak to się wszystko dalej potoczy, chociaż nie znam dalszego ciągu mangi. Już wam wyjaśniam o co mi chodzi.
SPOILER! Pamiętacie co powiedział Rolex Ai ? Zmieni się w człowieka jak kogoś w sobie rozkocha. Nikt nie powiedział, że tym kimś musi być Yota. Jest przecież wielu mężczyzn na świecie, a niektórzy to już całkiem blisko. :roll: Takie rozwiązanie pasowałoby do Katsury :] .
Jeśli zaś chodzi o Takashiego i jego "podejrzane" zachowanie to według mnie nie może być tutaj raczej mowy o "sprzedaniu" Moemi. Skłaniałbym się raczej do zbiegu niefortunnych okoliczności...
SPOILER END

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn lut 09, 2004 8:48 pm

< Spoiler >
Cała ta rozmowa na "wagarach" może kierować nasze myśli ku takiemu rozwiązaniu jak sugerował GonZo ale...
...czy to by było w stylu Ai? Wyobrażacie sobie Takashiego i Ai?
Niefortunny zbieg okoliczności? Coś w tym jest. Reakcja Takashiego była bardzo wieloznaczna i po tym co Yota usłyszał od tamtego "śmiecia" (wyraziłbym się o nim znacznie gorzej ale kultura nie pozwala :x ) miał prawo dojść do podobnych wniosków. W ogóle Takashi zachowywał sie dziwnie przez cały tomik i powiem szczerze, że mnie wkurzył :roll: Nie chce spekulować jak to się wszystko zakończy. Jeszcze sporo przed nami i wiele się może wydarzyć ^_^

< / Spoiler >

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt lut 10, 2004 8:56 am

Jak już większość spoileruje to też się przyłączę.
Obrazek
Szczerze mówiąc, kiedy pierwszy raz czytałem VGAi ten tomik bardzo mnie zaskoczył. Po prostu zmusił nie do sięgnięcia po następny. Może to i dobrze bo w 6 tomie Katsura zaczął troszkę przynudzać. Akcja nabrała trochę tempa.
Zachowanie Takashiego było dla mnie cokolwiek dziwne. Rzeczywiście nabrałem wtedy podejrzeń że musi mieć coś wspólnego z tym napadem. Nie chciałem w to wierzyć. Przecież to pozytywny bohater. Ale jego milczenie....
I zakończenie. Przecież niby zaczynało się układać między Moemi a Takashim. On twierdzi że wreszcie coś do niej poczuł, i że może zacznie spotykać się z nią na serio. A ona? Może jest typem zdobywczyni. Kiedy Niimai się opierał, ona walczyła. Kiedy przestaje, coś jest nie tak. Bo niby dlaczego płacze. Coś to nie wygląda na łzy szczęścia. Wiem zraził ją do siebie już we wcześniejszym tomie, ale... Ale przecież ona tak na prawdę nigdy z nim nie zerwała. Więc coż ma znaczyć to spotkanie z Youtą? Może dla niej tozwykłe spotkanie z pzryjacielem, tylko dlaczego w czasie zajęć?
Jak widać sen z początku pierwszego tomu (i środka tego) staje się coraz bardziej proroczy.
A co do Ai. Ja wiem jak to się wszystko potoczy, ale nadchodzą dla niej trudne chwile...
Obrazek

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lut 10, 2004 6:28 pm

SPOILERBardzo ten tom mi się podobał.. Yota bardziej zdecydowany, fabuła nabiera nowych kształtów.. zakończenia póki co narazie nie przewiduję, wiele się może jeszcze zdarzyć, a napewno pojawi się ktoś jeszcze.. Takashi i Ai.. jest to ciekawa para i napewno nas zaskoczyła (nikt tego nie przewidział) nyo cuż zobaczymy.. ale Takashi naprawdę mnie wkurzył.. Mimo iż jest rzekomo przebojowy to zachowuje się póki co bardzo nieodpowiedzialnie, sam nie wie co ma czynić, jest niezdecydowany..END OF SPOILER

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw lut 12, 2004 10:58 am

Text jest poprzecinany SPOILERAMI i domysłami!!
_Keitaro_ pisze: zakończenia póki co narazie nie przewiduję, wiele się może jeszcze zdarzyć, a napewno pojawi się ktoś jeszcze..
Taaa, i prawie na pewno będzie to facet, przecież jeszcze została Natsumi-chan, czy może raczej powróci do Koji'ego? No bo Nobuko prawie napewno zostanie z Matsuim.
_Keitaro_ pisze:Takashi i Ai.. jest to ciekawa para i napewno nas zaskoczyła (nikt tego nie przewidział) nyo cuż zobaczymy..
Wszystko wskazuje na to, że jednak Ai stworzy parę z Takashim a Moemi z Yotą ale mam cichą nadzieję że się tak nie stanie, wolałbym na odwrót, czyli tak jak to sobie zaplanowałem, w końcu jeszcze wszystko się może zdarzyć :D .
_Keitaro_ pisze:ale Takashi naprawdę mnie wkurzył.. Mimo iż jest rzekomo przebojowy to zachowuje się póki co bardzo nieodpowiedzialnie, sam nie wie co ma czynić, jest niezdecydowany..

Też tak uważam ale myślę, że w następnych tomach wszystko się ustabilizuje i Takashi odzyska pewność siebie i ponownie stanie się tym "starym", dobrym Takashim^^.
Na koniec pytanie: myślicie, że Takao Sorayama (albo jakoś tak - koleś z Kółka Artystycznego) jeszcze się pojawi? (tylko beż spoilerów proszę, pytanie było skierowane do osób, które nie znają serii i mogą tylko [taka jak ja]teoretyzować^^
Mistrzu Shigu!! Uruchom swoje kontakty i powiedz nam kiedy pojawi się kolejny tom. Wszystkie siatki szpiegowskie milczą na ten temat, jesteś lepszy niż "majestic" :lol:

Zablokowany

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość