Kogo lubicie, a kogo nie

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
ODPOWIEDZ
Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » śr sie 13, 2003 10:30 pm

milo mi, że też cenisz sobie Stana Sakai

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » śr sie 13, 2003 10:41 pm

Yellon pisze:milo mi, że też cenisz sobie Stana Sakai
[OT]Ten gość to geniusz. Może założylibyśmy na mainie temat o Usagim? Miło byłoby troszkę pogadać o Długouchym.[/OT]

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » śr sie 13, 2003 10:52 pm

STOP!
Koniec tych offtopów. To jest dział o VGAi, pamiętacie ? :?

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 14, 2003 12:26 am

Ale temat brzmi "kogo lubicie a kogo nie" ;] a oni mowia ze lubia usagiego ^^

A tak na serio to wróćmy do tematu nowej VGA...jakie macie co do niej przeczucia...bo ja...złe ^^

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » czw sie 14, 2003 10:40 am

Dobra. Sorki a Królika Ochroniarza. Biję się w piersi - więcej w tym dziale się to nie powtórzy. Co do tematu o Usagim to chyba nie za bardzo pasuje - nie to wydawnictwo, ale ogólnie daczego nie.

Koniec offtopa - teraz rzeczowo:
Co do tej nowej masz raczej racje (ja o tym doskonale wiem ale to już spoiler).
1. To "normalna" video girl.
2. Zauważcie że Rolex praktycznie wymusza jej zaistnienie więc raczej nie wyniknie z tego nic dobrego.
Ostatnio zmieniony wt sie 19, 2003 2:00 pm przez Yellon, łącznie zmieniany 1 raz.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 14, 2003 11:47 am

Mimo tego że byłem pewny swojej wersji to i tak żałuję że przeczytałem twój spoiler (ja niestety mam tak że czytam wszystko co malymi literkami ^^ na drugi raz napisz spoiler duzymi przed zmniejszeniem)

A-chan
Status: Offline

Post autor: A-chan » czw sie 14, 2003 2:38 pm

Hmm... Nie wiem, czy tylko mi się zdaje, czy wy też uważacie, że z każdą okładką drastycznie spada "sympatyczność" prezentowanych dziewcząt?
Pomyślmy...
Okładka nr 1- Ai- cudo, aż chce się żyć :)
Okładka nr 2- Moemi- blada jak truposz jakiś... ble... :P
Okładka nr 3 - Nobuko - całkiem miła...
Okładka nr 4 - Ai - nie wiem, niby wszystko w porządku, ale czuć jakiś... dystans?
Okładki nr 5 i 6 - Mai i Ktośtam - jeej, te dziewczyny aż emanują chłodem! Brr :? Jak tak dalej pójdzie to ludzie będą odskakiwać ze strachem na widok tych ślicznotek łypiących ponuro z okładek... Strach się bać :)

Tyle dygresji, co do lubianych i nielubianych postaci...
Lubię:
Ai - za bezpośredniość, śliczną buzię :wink: , zdolność do poświęceń, wkładanie serca w to co robi... Za całokształt, można powiedzieć.
Yotę - za dobre serduszko
Tego chłopaczka, który kocha się w Nobuko - bo może wreszcie odciągnie ją od Yoty :twisted:

Nie lubię:
Nobuko - w trzecim tomie była całkiem sympatyczna, za to w czwartym wiele straciła w moich oczach. No i bardziej było jej do twarzy z długimi włosami :?
Mai - będą kłopoty... zgadzam się, że coś z nią nie tak... Ktoś wyżej napisał, że to daltego, że została stworzona "sztucznie". Racja, jej powstanie było dość mocno wymuszone. Wydaje mi się, że Video Girl dopasowuje się charakterem do "właściciela" (tzn. nie musi mieć takiego samgo charakteru ale, hm, no, pasuje... ) a jej powstanie jest wynikiem rzeczywistej potrzeby, więc tak jak Ai ma troszkę wypaczony charakterek (i nie tylko, nie tylko... :)) ze względów czysto technicznych, tak mai może być 'niedobra' z trochę bardziej skomplikowanych powodów. Owari.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt sie 19, 2003 1:59 pm

Jeszcze raz wrócę do Roleksa którego jak widzę zdecydowana większość nie lubi (i słusznie, bo ten gość raczej lubić się nie da) a właściwie co do kwestii jegi imienia. Na stronie
http://yon.k2r.net/index.php?gal=video_ ... &s=gal#pic
znalazłem tylną stronę okładki do DVD boxu z dwoma ostatnimi odcinkami serii (rysunek jest naprawdę duży). Znajduje się tam m.in. spis seyuu i jedna pozycja odnosi się do naszego bohatera. Podpisany jest on jako: anookata (ROUREKKU). Pierwsze wyrażenie tłumaczy się jako "tamten mężczyzna, pan" lub po prostu "on". Napis w nawiasie to zapis w katakanie imienia Roleks. Więc chyba jednak to jego imię.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » śr sie 20, 2003 1:41 pm

Yellon pisze:Napis w nawiasie to zapis w katakanie imienia Roleks. Więc chyba jednak to jego imię.
Moze i racja... kto go tam wie. Nie będę się o to wykłucał... Jedno za to jest pewne - straszny z niego skurczybyk. Reszta drużyny jest wporzo (no, moze poza Sorayamą, czy jak tam się zwał...).
Oczywiście ulubioną postacią jest Ai, więc nic nadzwyczajnego... :)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 21, 2003 2:06 pm

Przeczytałem ponownie wszystkie 4 tomy (no ja chce już piątkę dżizys) i dostałem zupełnie odmiennego spojrzenia na ten świat...Mimo że postać która tym razem wydała mi się the best jest postacią poboczną to jest on tak wypełniony dobrocią itp. że w tym momencie wydał mi się najsympatyczniejszym bohaterem...moaw oczywiście o dziadku z Gokuraku (no name i guess)...gdyby nie on to historia VGA nie mogłaby być kontynuowana (a nawet jeśli to bez Ai)

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw sie 21, 2003 3:24 pm

Oczywiscie zgadzam się z tym, że dziadek jest bardzo ważną postacią. Niby poboczna ale jednak gdyby nie on, to szybko by się to skończyło... Jednak nic na to nie poradzę, że on nie jest moją ulubioną postacią...

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 21, 2003 7:34 pm

On przez kilka stron udowodnil ze jest wart wiecej niż Yota (ktory defacto tez jest spoks) przez te 4 tomy

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pt sie 22, 2003 9:37 am

Owszem, dziadek jest w porządku ale nie znajduje się w czołówce moich ulubionych postaci... Za mało występuje, wiem że to nie jego wina, tylko Pana Katsury^^. Swoją drogą, to czekam na tom 5-ty... Ciekawe jak teraz sprawy się pokiełbasią :D .

Vananar
Status: Offline

Moją...

Post autor: Vananar » sob sie 23, 2003 6:31 pm

ulubioną postacią jest Moemi. Chociaż czasami mnie denerwuje swoim niezdecydowaniem. Ale jest taka delikatna, taka nieśmiała. W Ai podoba mi się zdecydowanie i bezpośredniość. Nie lubię Nobuko :x

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » sob sie 23, 2003 9:39 pm

Nobuko przecież też jest zdecydowana i bezpośrednia ^^ a właśnie w 4 tomiku Ai wykazała wiele niezdecydowania i całkowitego braku bezpośredności ^^ Zobaczymy co w 5 ttomiku będzie ^^

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 23, 2003 9:47 pm

Mi tam Nobuko się podoba nawet bardziej niż Moemi.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 26, 2003 12:08 am

Po 5 tomie nabrałem sympatii do:
-Moemi
-Takashiego
-Ai
-a do dziadka nabrałem maxa sympatii

Obojętnymi mi są:
-Yota

Nie lubię
-Rolexa aka. Koto
-Mai
-Nobuko
-Pedałka zakochanego w Nobuko (nie mam tomika pod ręką --_--")

Chyba o nikim nie zapomniałem...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 26, 2003 12:22 am

Nobuko jest kawaii
SPOILER To, że dziewczyna ma mieszane uczucia, to wszystko wina tego pierdoły, Yoty co nie potrafi jej przy sobie zatrzymać. END OF SPOILER

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 26, 2003 1:05 am

Shig pisze:Nobuko jest kawaii
SPOILER To, że dziewczyna ma mieszane uczucia, to wszystko wina tego pierdoły, Yoty co nie potrafi jej przy sobie zatrzymać. END OF SPOILER
tak...i dlatego SPOILER jak wszystko im się zaczęło układać to ta musiała zacząć chodzić do tego pedałka z kwiatami...pozatym te jej gierki ([w myślach]"No powiedz Sempai żebym została"[/w myślach], albo "Pewnie cię już nie obchodzę Sempai" :ugh:) powodują u mnie odruchy wymiotne...ehh...szkoda gadać END OF SPOILER

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 26, 2003 1:27 am

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:
Shig pisze:Nobuko jest kawaii
SPOILER To, że dziewczyna ma mieszane uczucia, to wszystko wina tego pierdoły, Yoty co nie potrafi jej przy sobie zatrzymać. END OF SPOILER
tak...i dlatego SPOILER jak wszystko im się zaczęło układać to ta musiała zacząć chodzić do tego pedałka z kwiatami...pozatym te jej gierki ([w myślach]"No powiedz Sempai żebym została"[/w myślach], albo "Pewnie cię już nie obchodzę Sempai" :ugh:) powodują u mnie odruchy wymiotne...ehh...szkoda gadać END OF SPOILER
NIECO SPOILEROWATY TEKST (na wszelki wypadek oznaczony) Po postu dziewczyna chce go sprawdzić.
Co ty myślisz, że jeżeli dziewczyna chce się wybrać z chłopakiem do kina, restauracji, parku itp., to za każdym razem będzie mu o tym mówić?
Facet powinien sie tego domyślić sam (tego się człowiek uczy z czasem) i wyjść z inicjatywą. Jeśli tego nie zrobi to dziewczyna czuje się niekochana, zaniedbywana i taką znajomość zrywa.
Gdy jeszcze widzi chłopaka często w otoczeniu jakiejś innej dziewczyny/dziewcząt, to potrzebuje troski i zainteresowania tym bardziej. W momencie gdy tego nie odczuwa przez jakiś czas, to chociażby nie wiem jak była zakochana w chłopaku, po prostu na siłę będzie się go starała znienawidzić.

Młody jesteś, więc jeszcze tego nie rozumiesz.
Natniesz się parę razy tak jak ja i będziesz już wiedział o co chodzi.
Człowiek uczy się całe życie, przeważnie na własnych błędach i najczęściej są to błędy bolesne.
END

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości