Kogo lubicie, a kogo nie

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
ODPOWIEDZ
Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » wt lis 25, 2003 8:33 pm

cratebeer pisze:
Muti pisze:głębokie uczucia nie są jej obce np. nienawidzi Ai :twisted:
Błąd. Sama Mai twierdzi, że nie jest to sprawa nienawiści, tylko "naprawy" systemu Video Girls poprzez eliminację "uszkodzonej" jednostki.
Tu masz rację Crate. Videogirls nie znają przecież żadnych uczuć (w tym nienawiści). No ale cóż to mojego stosunku do Mai w niczym nie zmienia.

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » wt lis 25, 2003 8:53 pm

SPOILER
Mai w taki sposób eliminowała Ai jakby odczuwała w tym jakąś sadystyczną przyjemność, ale to moge się mylić
I taka Mai mi się podoba :twisted:

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » śr lis 26, 2003 4:45 pm

Muti pisze:SPOILER
Mai w taki sposób eliminowała Ai jakby odczuwała w tym jakąś sadystyczną przyjemność, ale to moge się mylić
I taka Mai mi się podoba :twisted:
Tak jak mi, znacznie bardziej ją lubię od Ai :wink:

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » śr lis 26, 2003 4:59 pm

n[R]d :arrow: Czy to znaczy, że nie lubisz Ai, czy też tak bardzo lubisz Mai?
EDIT: Tfu. tfu, co ja piszę, przecież nie lubię Mai (chyba że pszczółki :wink: ) tylko Ai!
Ostatnio zmieniony śr lis 26, 2003 5:09 pm przez Me-ouch, łącznie zmieniany 1 raz.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lis 26, 2003 5:05 pm

Ciekawe widzę że ta Mai budzi mieszane uczucia.. Ale ja się do niej jakoś nie przekonałem jeszcze.. a Ai rlz z tomu na tom ją "koffam" coraz bardziej^^

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » śr lis 26, 2003 5:07 pm

Me-ouch pisze:n[R]d :arrow: Czy to znaczy, że nie lubisz Ai, czy też tak bardzo lubisz Mai?
Tak nie lubię Ai...na początku ją lubiałem, ale potem coraz mniej...

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » śr lis 26, 2003 5:09 pm

Czemu coraz mniej lubisz Ai? :(
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » śr lis 26, 2003 5:13 pm

Me-ouch pisze:Czemu coraz mniej lubisz Ai? :(
Hmm, Ai lubiałem przed tym jak jej wykasowano pamięć...potem jej zachowanie mnie poprostu denerwowało :?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lis 26, 2003 5:14 pm

Ai uwielbiam za charakter.. jak można go nie lubieć :)

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » śr lis 26, 2003 5:36 pm

_Keitaro_ pisze:Ai uwielbiam za charakter.. jak można go nie lubieć :)
Sam wiesz jaki jestem lubie rzeczy które innym do gustu nie przypadły :wink: i na odwrót ;p

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob cze 12, 2004 7:02 pm

Heh przydałoby się odswiezyc trochę ten temat.
Jak narazie wśród moich ulubionych postaci na pierwszym miejscu plasuje się Natsumi razem z Ai.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » ndz cze 13, 2004 9:16 am

Ulubioną postacią jest Ai, lubię też Moemi ale nadal nie lubie Takashiego za wiadomo co, Yota jak zwykle jest denerwujący.
Ostatnio zmieniony ndz cze 13, 2004 4:02 pm przez Muti, łącznie zmieniany 1 raz.

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » ndz cze 13, 2004 9:24 am

AI of kors namber łan
Moemi i Takashi tesh są spoko

A Yota nie fajny jest bo gdyby on fajnym był...

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » sob lip 31, 2004 5:13 pm

Ulubione postacie: Ai Amano i Moemi Hayakawa. Z facetów Yota - za to, ze jest i dał w mordę przewodniczącemu kółka malarskiego, wszyscy sa sympatyczni a Ai i Moemi są cuuute :-)
Nielubiane postacie: Przewodniczący kółka plastycznego Matsuyama ??( za to, że to drań i dobierał się do Amano) i Mai ( bo nie lubi miłości i jest łatwa, chciala zabić Ai) :twisted:

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pn sie 16, 2004 1:53 pm

Do niedawna najbardziej lubiałem Ai i Yotę dalej była Natsumi, Moemi i Takashi ale po ostatnim (10-tym) tomie moje uczucia zmieniły się i to dość radykalnie. SPOILER! Nie lubię Moemi - za to wyrachowane myślenie, nie lubię też Yoty, zmienił się. Dawniej mimo że był gamoniowaty to można było o nim powiedzieć "złoty człowiek", a po tej burzy... uch... za to z powrotem lubię Takashiego, okazało się że nie jest taki "zimny" za jakiego uchodził. No i w dalszym ciągu lubię Ai i Natsumi. Im dalej tym bardziej mi się wydaje że Ai zostanie z Takashim i jeśli Yota się nie zmieni to takiego zakończenia im życzę.... I żyli długo i szczęśliwie :D .
Lubię też Rolexa - za to, że (przynajmniej się stara) wspiera Ai...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn sie 16, 2004 8:34 pm

ja mam wreszcie swój tomik.. jutro (tj. nocą) przeczytam..

Ineluki >> pierwszym zdaniem bardzo mnie zaciekawiłeś, nie mogę się doczekać co tam się działo w tym tomiku^^

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn sie 16, 2004 10:41 pm

Ze swojej strony dodam jedynie, że po lekturze ostatniego tomiku wzrosły notowania Natsumi. Dlaczego - na razie nie napiszę żeby nie spoilerować - poczekam aż wszyscy zainteresowani przeczytają tomik.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt sie 17, 2004 11:03 am

U mnie nadal na pierwszym miejscu plasują się razem Ai i Natsumi, dalej za nimi jest Takashi. Całkowicie obojętną postacią jest dla mnie Moemi.
A Yota powoli zaczyna mnie denerwowac.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pn lis 15, 2004 8:55 pm

Ja najbardziej lubię Moemi i uważam że to właśnie ona powinna zostać z Yotą. Lubię też Natsumi i Ai obie za ich sposób bycia. Yote też lubię choć wydaje mi się on nieco zbyt wyidealizowany. Takashi natomiast mi jest obojętny w końcu sam nie chce się w nic mieszać.

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » pt cze 09, 2006 7:23 pm

Będę narzekać....Nie lubię Yoty! Facet jest niezdecydowany i rani wszystkich wokoło. Od kiedy pojawiła się Nobuko stał się wręcz nieznosny! Własciwie podobają mi się 2 pierwsze tomy i cząstka 3-ciego. Pozostała część mogłaby dla mnie spokojnie nie istnieć. Uf! To cud, że dotarłam do końca...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości