Kogo lubicie, a kogo nie

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
ODPOWIEDZ
GonZo
Status: Offline

Kogo lubicie, a kogo nie

Post autor: GonZo » wt maja 27, 2003 5:27 pm

Jak w temacie. Prosiłbym was, o wybranie jednej ulubionej i jednej najmniej lubianej przez Was postaci z VGAi. Napiszcie przy swoim "kandydacie" krótkie uzasadnienie swojego wyboru.

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » wt maja 27, 2003 9:02 pm

Ai - bo jest najsympatyczniejsza, ma poczucie humoru i wie czego chce ;)

Cook
Status: Offline

Post autor: Cook » śr maja 28, 2003 12:49 pm

Ulubiona postać - Ai, bo tak :)
Znienawidzona postać- Takashi, bo to 100% narcyz

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » śr maja 28, 2003 7:34 pm

Ech..najwyraźniej trzeba dać przykład, aby ludziska chciały cokolwiek napisać. A więc:
- Moją ulubioną postacią jest Ai. Dlaczego ? Ai jest pełną życia i pomysłów dziewczyną. Wie czego chce i potrafi osiągać zamierzone wcześniej cele. Jest szczera i nie boi się okazywać swoich uczuć. Poza tym to Ai i jej poprostu nie można nie lubić ;] .
- Jedyną postacią jaką naprawdę nie lubię w VGAi jest Rolex- twórca VGAi. Gościu mnie po prostu wkurza. Zimny drań bez żadnych uczuć i tyle. Wydaje mu się, że jest wszechmocny i dlatego pozwala sobie na tak wiele okrucieństw. Ai traktuje jak zwykłą zabawkę, a tego już nie można mu wybaczyć..

Yaponchick
Status: Offline

Post autor: Yaponchick » pt maja 30, 2003 11:50 am

Naiya pisze:Ai - bo jest najsympatyczniejsza, ma poczucie humoru i wie czego chce ;)
Dokladnie.
Nielubiana postac Takashi - tyle dziewczyn wokol niego skacze a on zadna sie zainteresuje na serio (moze jest gejem :) )

Kaworu Nagisa
Status: Offline

Post autor: Kaworu Nagisa » pt maja 30, 2003 12:06 pm

hmmm.... Ai jest spox :D

Aischa
Status: Offline

Post autor: Aischa » pt maja 30, 2003 7:09 pm

Ulubiona postać - Yota za wszystkie zalety i wady
Nie przepadam za Moemi (wydaje mi się zbyt ckliwa i słodka)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob maja 31, 2003 10:26 am

Niom Ai-bardzo sympatyczna,taka zywiolowa i ...poprostu Ai.Lubie jeszcze Nubuko,tez calkiem spoko sie wydaje :wink:
A nie lubie tej dziewczynki,ktora kiedys w przeszlosci byla taka brutalna dla Yoty....(no wiecie,ta co nie kciala sie mu wpisac do pamietnika....podla!! :evil: )

Ciri
Status: Offline

Post autor: Ciri » ndz cze 01, 2003 8:14 pm

postac przeze mnie ukochana to chyba ostatnio Nobuko - szczera, śmiała, otwarta, moja (nie)zupełna odwrotność. ;) to chyba za to ją troszeczkę podziwiam. no i za to, że potrafiła spełnić swoje marzenia niejako wbrew wszystkim. (nieważne, co sobie pomyślą, i tak tego dokonam).


natomiast ostatnio Moemi u mnie traci. niby taka milutka, słodziutka, ale w 3 tomie, podając Yocie chusteczkę, troszkę przesadziła. w moich oczach wyszła na taką... hm... 'łatwą panienkę'. tak jakby chciała mu okazać wszystkie swoje wdzięki i go uwieść. nieładnie.

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » ndz cze 01, 2003 10:38 pm

ulubiona: Yota, bo zawsze mysli o innych, a nie o sobie. Jest słodki:)
W 3-cim tomie wszystkie dziewczyny (poza Nobuko) wydawały się mało sympatyczne (tak szczerze, to łącznie z Ai).

Nie obwiniajcie tak Takashiego!!! Na pewno czegoś jeszcze o nim nie wiemy. Czegoś, co całkowicie zmieni nasze spojrzenie na tą postać.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt cze 03, 2003 12:09 pm

Witaj Naiya, cześć GonZo.
To jak, zakładamy Fanklub Ai Amano ?

Wszystkich zainteresowanych proszę o posty w nowym temacie "Fanklub Ai Amano".

P.S. I tak oto zaczęła się moja przygoda na Forum Waneko. :D

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » wt cze 03, 2003 2:18 pm

Ulubiona postać: za całokształt postaci, zachowanie, pokonywanie wszelakich przeciwności, optymizm i i co tu się oszukwać za urodę (według mnie jak coś :twisted: ) nominację otrzymuje Ai!!!
Nielubiana postać: hm jak narazie przewodniczący klubu malarskiego w szkole Ai za całokształt swoiej marnej osoby (jakbym złapał tak zachowującego się w stosunku do kobiet faceta... :evil: ).

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr cze 04, 2003 1:30 pm

Mi do gustu nie bardzo przypadł Takashi. Jest taki jakiś małomówny, trochu tak jakby wywyższał się nad innych.. ale może to tylko moja subiektywna opinia^~

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » śr cze 04, 2003 4:03 pm

Mnie najbardziej denerwuje twórca Ai. Jak już tworzy dziewczyny obdarzone uczuciami to musi się liczyć z tym że któraś z nich się zakocha.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr cze 04, 2003 7:05 pm

Nie muszę chyba mówić że najbardziej lubę Ai. :D
Co do postaci nielubianych to :evil: przewodniczący klubu malarskiego :evil: jest na mojej czarnej liście. Tak traktujący kobiety facet nie zasługuje na nic więcej niż na pogarde i nienawiść.

Danuel
Status: Offline

Post autor: Danuel » pt cze 06, 2003 11:32 am

to niezwykle trudne pytanie.... Po primo – jak można tu najbardziej kogoś lubić – wszyscy mają coś takiego do czego można się przywiązać. Zupełnie nie wiem dlaczego takie nastawienie panuje do Takeschiego? Czyżby wszyscy faceci na forum mu zazdrościli powodzenia ;) ? tak szczerze to jedna z moich ulubionych postaci – dlaczego? Bo stara się pomagać innym, chociaż niezbyt mu to wychodzi – no ale czasami liczą się tylko chęci. Co do zarzutu że wokół niego tyle dziewczyn a on nic – hehe czasami kobiety są niezwykle... że tak powiem męczące.
Co do dziewczyn – hmmm Nabuko – jak na razie ona – bezpośrednia, i jednocześnie uczuciowa – zawsze miałem sentyment do takiego typu przedstawicielek płci piękniejszej.
Najgorzej jest z nie lubianymi postaciami – po prostu takich nie mam – wszyscy ci co robią źle mają ku temu powody – i dlatego potrafię ich zrozumieć. Nawet twórcę AI – gość po prostu chciał stworzyć ideał kobiety – a tu proszę klapa wyszła normalna dziewczyna – i jak tu nie być wściekłym (chociaż właśnie, jaki jest ideał dziewczyny?).

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » pt cze 06, 2003 4:02 pm

Nie ma ideału bo każdy lubi co innego ;]

HAL9000
Status: Offline

Post autor: HAL9000 » pt cze 06, 2003 6:24 pm

Ulubiona postać... hmm...hmm... w sui to nie mam takiej jednej ulubionej :D Każdy tam trochę zasłużył na sympatię (no - może z wyjątkiem twórcy Ai i tego od kółka malarskiego :P ) Każdy ma w sobie coś wyjątkowego - Yota zawsze myśli najpierw o innych, dopiero później o sobie, Nobuko jest otwarta, śmiała i wesoła, Ai jest po prostu cudowna, a Moemi jest cuuuuuute :wink: ... a Takashi także - próbuje pomagać Yocie, dlatego jest taki oschły w stosunku do Moemi - a co do innych dziewczyn - w sumie one tam były takie 'puste'... za Takashim tylko dlatego, że gra w zespole i jest przystojny... też bym się zachowywał tak jak on... No i jeszcze dziadek z GOKURAKU... taki milutki... :)

a postaci, których nie lubię - twórca Ai i przewodniczący kółka malarskiego... no cóż... chyba nawet nie trzeba tłumaczyć dlaczego (chociaż, oczywiście - twórca miał powody do zdenerwowania - i go trochę rozumiem - ale i tak go nie lubię :P )

a co do ideału...hmmm... on nie chciał stworzyć idealnej dziewczyny - on chciał stworzyć takie dziewczyny, przy których chłopcom będize dobrze przez jakiś czas, które będą spełniały ich wszystkie zachcianki, etc... Wcale nei myślał o 'ideale' - bo chyba zdawał sobie sprawę, że ideał także powinien bezgranicznie kochać i być wierny... więc powinien posiadać uczucie (miłość), które on starał się wyeliminować u videogirls...

Gumis
Status: Offline

Post autor: Gumis » sob cze 14, 2003 2:45 pm

8) W sumie mógłbym podpisać sie pod postem HAL'a z paroma wyjątkami:
-Moemi - wcale nie jest cuuute....nie lubie tej panny
-dziadek z Gokuraku - spook koleś ale czy taki milutki?
-Koto [dla niewtajemniczonych - stwórca Ai] - ten koleś jest dopiero wporzo...nie ma to jak kawał zimnego drania....najważniesze dla niego jest to że jego "produkt" sie popsuł i nie liczy sie z miłością Y i A.
Widać że koleś nigdy nie był zakochany, skoro nie rozumie tego uczucia...albo był zakochany i sie baaaaardzo na tym sparzył :twisted: ...
Dla mnie Ai RZĄDZI!!!
Tymczasem...borym lasem...

Xantus
Status: Offline

Post autor: Xantus » ndz cze 15, 2003 6:28 pm

Aaa... Więc stwórca video girls to Koto w końcu czy Rolex???
- Najgorszym durniem jest dla mnie Moteuchi Yota. Straszny ćwok. Szczególnie podbudowałem tak negatywną opinię o nim po obejrzeniu czwartego tomu... Nie cierpię go. Ja bym mu zafundował karę cielesną...
- Ten Sorayama to taki wzorcowy wnerwiający, wredny ciołek...
- Moemi jest słodka, ładna, urocza - cudowna dziewczyna. Bardzo bym chciał, żeby zaznała największego szczęścia w miłości...
- Nobuko - o rety... Ona to dopiero mnie zauroczyła - niesamowicie milutka, wrażliwa, słodka - przeurocza! Moja zdecydowana faworytka.
- Ai - ona jest główną sprawczynią wszystkich problemów... Problem w tym, że ten cały jej stwórca nie może jej usunąć, bo przecież tytuł mangi pozostałby chyba bez znaczenia ;) No ale nic to - jest w porządku. Fatalne jest to, że stała się chłopakowata - zmalały jej piersi i ma taki charakter chłopakowaty miejscami i jeszcze się czasem odzywa jakby była samcem... :P Ale jednak mi się podoba, bardzo sympatyczna.
- Takashi jest OK - przyjaciel Yoty. I wcale nie narcyzowaty ani gej tylko jak mi się zdaje to chyba prawda, co swego czasu Yota powiedział Moemi, że doznał kiedyś zawodu miłosnego i taki chłodny jest teraz, bo nie chce powtórki... W każdym razie starał się zbliżyć do siebie Yotę i Moemi... Fajny gość...
Chciałbym dodać jeszcze, że najfajniej moim zdaniem by było jakby Nobuko pozostała z Yotą, Ai z Takashim, a Moemi związałaby się z jakimś innym fajnym chłopakiem... Debil Yota mógłby w końcu otworzyć swoje serce dla biedniutkiej Nobuko-chan. Pozwolić sobie ją pokochać, skoro ona tak się w nim zakochała, jest taka ładna i słodka... Głupia sprawa, że on szczerze kocha Ai, bo inaczej by jej nie uwolnił ze świata Gokuraku... Pomieszanie z poplątaniem...
Ostatnio zmieniony pn lip 07, 2003 8:46 pm przez Xantus, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości