Kogo lubicie, a kogo nie

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
ODPOWIEDZ
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz cze 15, 2003 6:39 pm

Xantus pisze:Aaa... Więc stwórca video girls to Koto? To dlaczego niektórzy chrzanili "Rolex" ???
No a ja myślę że jednak Rolex :P Jestem tego nawet pewny.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » ndz cze 15, 2003 10:15 pm

Xantus pisze:Aaa... Więc stwórca video girls to Koto? To dlaczego niektórzy chrzanili "Rolex" ???
Przeglądając anglojęzyczne strony i skany VGAi spotkałem się właśnie z taką transkrypcją imienia stwórcy VGAi. Bardzo możliwe, że jego oryginalne japońskie imię to właśnie Koto. Spróbuję w najbliższym czasie znaleźć jakieś dokładniejsze info o w/w jegomościu. Wtedy sprawa powinna się wyjaśnić.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz cze 15, 2003 11:02 pm

GonZo pisze: Bardzo możliwe, że jego oryginalne japońskie imię to właśnie Koto.
Zgadza się. Rolex to anglojęzyczne imię nadane twórcy Ai. W oryginale (w anime i mandze) jego imię brzmi Koto. Mimo że posiadam jeden tomik japońskiego wydania VGAi (jak ja się lubię tym chwalić :wink: ) to ze względu na barierę językową :cry: (kiedys ją złamię, mówię wam) nie byłem w stanie rozpoznać tego imienia. Świetnie natomiast można to sprawdzić w anime, gdzie kilkakrotnie imię Koto pada. Tak więc sprawa wyjaśniona? :D

nepi
Status: Offline

Post autor: nepi » ndz lip 13, 2003 5:03 pm

postacią najbardziej przeze mnie nie lubianą jest Rolex!!! chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego... podły zimny drań!!!

charakterem, który najbardziej przypadł mi do gustu jest oczywiście Ai!!! nie sądzicie, że fajnie byłoby miec taką Ai w domku??? :wink: nawet z zepsutego video :P taka słodka buźka by mi po domku biegała ^_^[/b]

Derudo
Status: Offline

Post autor: Derudo » ndz lip 13, 2003 5:59 pm

Lubię:
:arrow: Mateusza Idote
:arrow: Ai
Nie lubię:
:arrow: Nobuko
:arrow: Koto(stwórcę Ai :twisted: )

Ceres
Status: Offline

Post autor: Ceres » pn lip 14, 2003 5:41 pm

Ja lubię Ai, Moteuchiego, Moemi(wcześniej jej nie lubiłam, ale po obejrzeniu anime zdanie zmieniłam), dziadka
Nie lubię Nabuko :evil: , Koto(wiadomo kogo), Takashiego

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt lip 22, 2003 6:10 pm

Lubię:

Yotę
Nobuko
Moemi
Dziadka

Nie Lubię:

Twórcy Ai
Tego misiaczka co sie dostawia do Nobuko (Tom 4 - nie chce mi sie teraz szukac imienia)
Nowej Video Girl (chociaż nie wiem jak sie nazywa i kto to wogóle jest to już jej nie lubie ;])

Co do Ai, mam do niej mieszane uczucia...

Joelo
Status: Offline

Post autor: Joelo » pn sie 11, 2003 7:12 pm

lubie: Ai i Nobuko(sa podobne do siebie w bezposrednosci)
mniej lubie: Moemi (sama niewie czego chce)
nie lubie: nikogo :wink:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn sie 11, 2003 10:45 pm

Ulubiona postać:
Yota Moteuchi (bo facet jest taki jak ja)

Znienawidzona postać:
Jak na razie niejaki... Timex... Swatch... Omega...
Kufa jak mu było :evil:
...

Aaa... Rolex...
Wiedziałem, że coś z zegarkiem :)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn sie 11, 2003 10:47 pm

Nie czytałem skanów ale myślę (ba, ja nawet to wiem), że raczej nie polubię tej nowej Video Girl :)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn sie 11, 2003 11:40 pm

Setokun pisze:Nie czytałem skanów ale myślę (ba, ja nawet to wiem), że raczej nie polubię tej nowej Video Girl :)
A może akurat nowa VG stanie po stronie głównych bohaterów?

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pn sie 11, 2003 11:48 pm

Biorąc pod uwagę (nie czytałem skanów) że nowa VG była odtwarzana na normalnym wideo to raczej się nie popsuje a jak się nie popsuje to raczej będzie się słuchać swojego miszcza i z moich rozmyślań nie wyniknie z tego nic dobrego

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn sie 11, 2003 11:58 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:nie czytałem skanów
Ja też jeszcze nie.

Skąd wiesz, że Ai zachowuje się tak z powodu zepsutego wideo?
Może wideo nie ma tu nic do rzeczy i wszystko zależy od samej video girl?

Rolexowi udało sie stworzyć istoty żyjące i myślące.
Może nieświadomie uczynił je również istotami czującymi i obdarzonymi własną wolą?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn sie 11, 2003 11:59 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Biorąc pod uwagę (nie czytałem skanów) że nowa VG była odtwarzana na normalnym wideo to raczej się nie popsuje a jak się nie popsuje to raczej będzie się słuchać swojego miszcza i z moich rozmyślań nie wyniknie z tego nic dobrego
Zgadzam się z GoDziEm. Ta nowa może sporo narozrabiać.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 12, 2003 12:09 am

Setokun pisze:Zgadzam się z GoDziEm. Ta nowa może sporo narozrabiać.
Może i macie rację, ale ja tam wolę myśleć pozytywnie.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 12, 2003 11:20 am

Ja po przeczytaniu tej mangi od początku szczerze wątpię że takie coś jak z Ai zdarzy się jeszcze raz (w końcu była jedyną jego porażką)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 12, 2003 9:25 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Ja po przeczytaniu tej mangi od początku szczerze wątpię że takie coś jak z Ai zdarzy się jeszcze raz (w końcu była jedyną jego porażką)
No wiesz niby częścią serii są VG Len i VG Haruno.
Myślę, że one muszą odegrać jakąś rolę w stylu Ai.

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » śr sie 13, 2003 8:22 am

Ulubiona postać - Moteuchi Yota :arrow: za jego postępowanie wobec Ai, Moemi i Nobuko. 3 dziewczyny a on nie może się zdecydować którą kocha.
Nielubię - Sorayamy, Rolexa (czy jak mu tam) za ich podejście do Ai ( ja bym ich spalił na stosie)

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » śr sie 13, 2003 6:49 pm

:D moi ulubieńcy to:
Ai - jej się po prostu nie da nie lubić
Youta
dziadek

:evil: nie lubię:
Koto (Rolexa)
Video Girl Mai Kamio
władcy Gokuraku - (ale o nim sza) (specjalne na biało żeby ciężko się czytało - też nie lubię spoilerów)

Co do reszty - jestem neutralniy. Mają dobre i złe strony jak każdy.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr sie 13, 2003 9:18 pm

Dziadek (jeżeli chodzi o tego z Gokuraku) jest spoko.

Offtop: Yellon, wyobraź sobie, że mój pierwszy avek był zrobiony z tej samej grafy z Usagim co Twój :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości