Najlepszy/piękniejszy fragment

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob lis 01, 2003 4:24 pm

Byłąbym zapomniała o jednej scence. Wtedy gdy Yota tłucze ramkę ze zdjęciem Moemi i szkło kaleczy jego ręke a w tym czasie Ai wchodzi z Kakao. Ta scena wywarła na mnie niesamowite wrażenie.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

SORATA
Status: Offline

Post autor: SORATA » ndz sty 11, 2004 9:38 am

Naiya pisze:Moja ulubiona scenka to ta, jak Ai i Yota przychodzą do klasy (YOTA PRZYPROWADZIŁ DZIEWCZYNĘ!!!!!!) :D :wink: 8)
w pełni popieram
ale czeba napisać też że z tylu pięknych scen trudno wybrać tą jedyną

*Ayanami_CAP
Status: Offline

Post autor: *Ayanami_CAP » ndz sty 11, 2004 11:20 am

A mi sie najbardziej podobala ta wytrwałosc Yoty w szukaniu Ai gdy w drugim tomie zaczeła znikac! Lub tesh gdy Ai powiedziała "Yota nawet nie wiesz jak bardzo Cie kocham...." wtedy Ai znikła i była tylko jedna szansa by jej pomoc, Yota musial wejsc po szklanych schodach ale najpierw pokonac swoje słabosci ....... Nie bede gadac tego calego bo pewnie kazdy wie co sie dlej wydarzylo :wink:

Neko Maxweru
Status: Offline

Post autor: Neko Maxweru » sob lut 14, 2004 9:00 pm

W tomie 6 jak Yota broni Ai przed atakami Mai...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob lut 14, 2004 10:24 pm

*Ayanami_CAP = malenka?

Bo jak nie to wytłumacz co to ma być, jakim prawem przywłaszczasz sobie czyjegoś avka? (chyba że on powszechnie dostępny jest..) heh.. ostatnio to plaga jakaś..

Gomen za offa..

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » śr paź 13, 2004 11:27 am

Najpiękniejsza, najlepsza czy najbardziej wrószająca? No cóż VGA jest pełna takich scen, ale jeśli o mnie chodzi to wejscie po szklanych schodach, uwolnienie Ai, po czym ponowne jej wciagniecie do telewizora przez tego goscia w plaszczu no i znikniecie Gokuraku. To byl pierwszy raz kiedy plakalem czytajac mange.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw lis 25, 2004 6:07 pm

Mi oprucz szklanych schodów podona się scena z tomu 8 jak Moemi mówi Yocie by z nią został i pewn scena z tomu 11, ale nie napisze która bo nie wszyscy pewnie przeczytali ten tom (a ci co przeczytali to napewno wiedzą o którą scene mi chodzi).

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob lis 27, 2004 10:07 am

Radykalny Marzyciel pisze:Mi oprucz szklanych schodów podona się scena z tomu 8 jak Moemi mówi Yocie by z nią został i pewn scena z tomu 11, ale nie napisze która bo nie wszyscy pewnie przeczytali ten tom (a ci co przeczytali to napewno wiedzą o którą scene mi chodzi).
Oznacz spoiler innym kolorem albo inną czcionką
W ostatnim tomie najlepsza jest IMO scena
SPOILER
w szpitalu i śmierć NatsumiEND OF SPOILER

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » sob lis 27, 2004 11:54 am

Tak
SPOILERSzczególnie scena, gdy Koji zdecydował się wreszcie przyjść do Natsumi, do szpitala. A ta ze łzami w oczach w pewnym momencie puszcza jego rekę... To moim zdaniem najlepsza scena z wszystkich (jak narazie) tomów. KONIEC SPOILERA

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » ndz gru 12, 2004 7:54 pm

Vananar pisze:Tak
SPOILERSzczególnie scena, gdy Koji zdecydował się wreszcie przyjść do Natsumi, do szpitala. A ta ze łzami w oczach w pewnym momencie puszcza jego rekę... To moim zdaniem najlepsza scena z wszystkich (jak narazie) tomów. KONIEC SPOILERA
Zgadzam się. Właśnie o tę scenę mi chodziło. To było poprostu piękne...
Dawno przy mandze nie zrobiło mi się tak smutno :cry: . Chociaż w pewnym sensie wiedzialem co się stanie z Natsumi już od 10 tomu i niezbyt mnie sam ten fakt zaskoczył. Mimo to cała scena jest wyjątkowa.

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pn gru 13, 2004 4:13 pm

Hmm jak dla mnie wyznanie Moemi - prosba o bycie z yota.. i moment po wspolnej nocy kiedy moemi sie budzi i jest taka rozczochrana.. jakos mnie ten moment bardzo poruszyl.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw gru 16, 2004 4:48 pm

qrak^^ pisze:Hmm jak dla mnie wyznanie Moemi - prosba o bycie z yota.. i moment po wspolnej nocy kiedy moemi sie budzi i jest taka rozczochrana.. jakos mnie ten moment bardzo poruszyl.
Tak mi też sie ta scena podobała, pewnie dlatego, że Moemi to moja ulubiona bohaterka w VGA... Z wesołych scenek to przebudzenie Ai z pierwszego tomu.

Podobny temat powstał dotyczący I's. Zapraszam do wymiany zdań w części dla klubu K2R.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości