Najlepszy/piękniejszy fragment

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
HAL9000
Status: Offline

Post autor: HAL9000 » pt cze 06, 2003 9:04 pm

Jak dla mnie w mandze najpiekniejszym momentem było, kiedy Ai po raz pierwszy 'powróciła' - jak Yota wchodzi do domu, zbywa Moemi i zauważa Ai.... i taka nagła eksplozja uczuć... no i to 'śmierdzisz bracie' powiedziane przez Ai wtedy w taki specyficzny sposób... normalnie klimat tamtej sceny przyprawił mnie o łezkę w oku... to było takie... hmmm.. świetne... lepiej tego się chyba nie dało zrobić :D... ale to nie jedyna scena... kurde... było tego troche jeszcze, ale już nie chce wymieniać, bo powstałby post - gigant :D

A w Anime...? Hmmm... chyba zabawa na śniegu i schody.. a także ta scena z Ai, kiedy mówi, że VideoGirls nie moga się zakochać... ciężko wybrać jedną scenę...

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » sob cze 07, 2003 9:13 am

hehe a mi w anime podobal sie moment gdy Idiota zbiega ze schodow w kinie chyba i o malo sie nie zabija. a podoba mi sie to dlatego ze (chyba - nie jestem pewien, ale tak sobie ubzduralem :roll: ) mowi wtedy 'kuso' :P

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt cze 10, 2003 12:32 am

kuso pisze:hehe a mi w anime podobal sie moment gdy Idiota zbiega ze schodow w kinie chyba i o malo sie nie zabija. a podoba mi sie to dlatego ze (chyba - nie jestem pewien, ale tak sobie ubzduralem :roll: ) mowi wtedy 'kuso' :P
:D Jeszcze wtedy nie zbiegał. Próbował złapać windę ale ta nie przyjeżdzała
(trzeba było poczekac jeszcze momencik Yota - nie potłukłbyś się tak :wink: ).
Wtedy sie zdenerwował i powiedział:

Angielski: Damn It !
Polski: Cholera !
Japoński: Kuso ! -> tak to właśnie brzmiało :wink: :P

Nie znalazłem odpowiednika słówka "cholera" (albo czegoś podobnego) które by tak brzmiało :( . Podobne jest słówko "kuzo" ale ono oznacza "śmieci". W każdym bądź razie Yota powiedział coś co brzmiało jak "kuso". :D

P.S. Dla chcących sie przekonać osobiście polecam epizod 3 od 19 minuty i 20 sekundy :D

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt cze 10, 2003 8:20 am

Wstydzilibyście się takie szczegółowe spoilery dawać :wink:

Gumis
Status: Offline

Post autor: Gumis » sob cze 14, 2003 3:57 pm

8) Dla mnie jedna z lepszych scen była ta w której Yota podjarał sie jak Ai pojawiła sie u niego i jak sie przygotowywał do tego "pierwszego razu"...joś joś joś :)...
Tymczasem...borym lasem...

Neko Maxweru
Status: Offline

Post autor: Neko Maxweru » wt cze 17, 2003 1:13 pm

Moim zdaniem najlepsza jest scenka w 3 tomie, gdy Ai zostaje przegrana na inną kasetę i Yota ją przytula ^_^ sooo sweet! Najbardziej rozśmieszyła mnie scenka pt. : "Nawet kutasek mi wyrósł" hehe. Nie jestem jakąś nimfomanką od razu mówię. Po prostu mnie to rozśmieszyło:)

nepi
Status: Offline

Post autor: nepi » śr lip 09, 2003 12:21 am

no coz... najlepsza scena w anime byla scena z odcinka 4 kiedy Yota powiedzial "suki nan" do Moemi... i byla taka fajna cisza... bylo to pod fontanna!!! jak Yota tylko sobie niestety cwiczyl :( ale i tak bardziej lubie Ai :wink:

Derudo
Status: Offline

Post autor: Derudo » ndz lip 13, 2003 1:25 pm

A mi się podobało jak Yota szedł po schodach gdy został na drui rok na moment przed spotkaniem z Nobuko i w trakcie.Był taki opanowany.Fajne też było gdy Ai nieświadoma przeszłości powiedziała że znalazła jego zaletę.

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » sob sie 02, 2003 7:51 pm

Derudo pisze:A mi się podobało jak Yota szedł po schodach gdy został na drui rok na moment przed spotkaniem z Nobuko i w trakcie.Był taki opanowany.Fajne też było gdy Ai nieświadoma przeszłości powiedziała że znalazła jego zaletę.
Ktoś mnie w końcu poparł. 8)

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » czw sie 14, 2003 9:38 pm

"HAL9000"---Jak dla mnie w mandze najpiekniejszym momentem było, kiedy Ai po raz pierwszy 'powróciła' - jak Yota wchodzi do domu, zbywa Moemi i zauważa Ai.... i taka nagła eksplozja uczuć... no i to 'śmierdzisz bracie' powiedziane przez Ai wtedy w taki specyficzny sposób... normalnie klimat tamtej sceny przyprawił mnie o łezkę w oku... to było takie... hmmm.. świetne... lepiej tego się chyba nie dało zrobić :D...


Masz racje, ta scena jest najlepsza (ucieszyłem się jak znowu ujżałem Ai) :D
W anime najlepszą sceną jest moment "wyjścia" Ai z telewizora, reakcja Yoty i reakcja Ai po obudzeniu się (propozycja, posilek i kąpiel) :D
Wiem że to troche duży moment ale pierwszy dzień u Yoty jest najlepszy w całym anime.

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » pt sie 15, 2003 11:15 pm

Piszę się na szklane schody, scena, co prawda smutna, ale pozostawia niezapomniane wrażenie.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pt sie 15, 2003 11:58 pm

szklane schody po raz drugi... m.in. :roll:

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » pn sie 18, 2003 8:25 am

Jest tych scen trochę :
w anime i mandze - akcja Yoty po wyjściu Ai z telewizora (maseczka, szorowanie ząbków), kwestia kutaska (hłe hłe), schody (to już klasyka :wink: )
w anime - "przyssawka" - piękna "fontanna" w wykonaniu Yoty i ... napisy końcowe w ostatnim odcinku - jak się wzruszyłem :cry:
manga - dużo tego, ale fajny jest "baranek" :twisted: i "Yota obudził w sobie ko-jo-ta", hłe hłe

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » czw sie 21, 2003 2:09 pm

Po ponownym przeczytaniu mogę jedyine wymienić moje ulubione sceny humorystyczne (bo dramatycznych nie umiem uplasować ^^)

a więc tak:

1. Trzeci Baranek (jest the best) ;]
2. Yota obudził w sobie ko-jo-ta (daleeeko na drugim miejscu ;])

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt paź 28, 2003 6:18 pm

Poniewaz większośc moich ulubionych scen już tu sie pojawiła więc wymienię te któłrych tu nie zauważyłam.
Pierwsza to ta gdy Ai obserwuje na ekranie telewizora jak Yota szukał jej przez cały tydzień
Druga to "Pozycja na hamburgera"
No i trzecia to ta gdy koledzy naszych bohaterów odgaduja jakiego koloru są majtki Ai , a Yota w nagrodę za odgadnięcie może sobie wybrac kolor jaki mają miec majtki Ai na następny dzień.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » śr paź 29, 2003 8:20 pm

Madoka pisze:No i trzecia to ta gdy koledzy naszych bohaterów odgaduja jakiego koloru są majtki Ai , a Yota w nagrodę za odgadnięcie może sobie wybrac kolor jaki mają miec majtki Ai na następny dzień.
Nio... ta scena jest świetna - podoba mi się zaangażowanie Yoty w zgadywanie! ;)

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw paź 30, 2003 6:23 pm

buehehehe chyba tez sie tak pobawie z dziewczyna (ale ja i tak wole beeeeeez :wink: )

oczywiscie chcialem przez to powiedziec ze scena byla zajefana :wink:

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » czw paź 30, 2003 9:52 pm

Najbardziej mi się podobało, to, że przez cały czas człowiek miał poczucie, że gra była nie fair play, bo Yota zna upodobania co do majtek Ai... 8)

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw paź 30, 2003 9:54 pm

Jeśli chodzi o mnie to powiem szczerze trudno mi wybrać taką scenę która mi utkwiła głęboko w pamięci. Niemniej jednak bardzo mi się podobają poranki z udziałem Yoty i Ai z pierwszego i piątego tomu. Podoba mi się także scena z pierwszego tomu kiedy Ai wraca wkurzona do domu Yoty po odprowadzeniu Moemi i patrzy z zaskoczeniem na Yotę zajadającego z apetytem zrobioną przez nią kolację. A także to co miało miejsce później, kiedy Yota mówi jej że kupił w podzięce ubranie i reakcja Ai na prezent. Katsura jest mistrzem jeśli chodzi o ukazywanie emocji, i to w tej scenie (oraz w paru innych nie wymienionych tutaj) szczególnie widać.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw paź 30, 2003 10:36 pm

Jak dla mnie najlepszy był cały pierwszy tom^^ Nie które rozdziały czytałem naprawdę wiele razy.. Nigdy nie zapomnę swojego pierwszego spotkania z vga.. tego drugiego rozdziału.. mniam^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości