Kreska I''s czy Video Girl Ai?

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai

Kreska której mangi podoba Ci się bardziej?

Video Girl Ai
9
15%
Video Girl Ai
10
16%
I''s
21
34%
I''s
21
34%
 
Liczba głosów: 61

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob paź 11, 2003 11:20 pm

Ufff... Trudny wybór. Ale pomimo tego stawiam na VGAi. Czytałem skany I”s kreska owszem dobra, akcja tak samo niezła, ale jednak czegoś mi brakuje.

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » pn paź 13, 2003 8:43 am

Takashi pisze:Ufff... Trudny wybór. Ale pomimo tego stawiam na VGAi. Czytałem skany I”s kreska owszem dobra, akcja tak samo niezła, ale jednak czegoś mi brakuje.
Papieru, papieru panu brakuje - skany zabierają połowę przyjemności z obcowania z mangą... Zrobiłem taki eksperyment - wydrukowałem sobie jedną ze stron I''s na laserówce i... zobaczyłem coś zupełnie innego, bliższego... (nie bardzo wiem jak to opisać)
Niestety, jakość skanów i ich ilość uniemożliwia zrzut całości na papier, choć zrobiłem dość udany eksperyment z jednym ze skanów VGAi - małym, darmowym programikiem przerobiłem skan na wektorówkę w PostScript... Co to oznacza wiedzą wszyscy, którzy próbowali np. CorelDraw'a. :)

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn paź 13, 2003 12:14 pm

Chomik pisze: Papieru, papieru panu brakuje - skany zabierają połowę przyjemności z obcowania z mangą...
Chyba masz rację Chomik – skany się czyta inaczej niż wydanie tomikowe. Może się sytuacja zmieni jak I”s pokaże się w tomikach. A na razie póki co górą VGAi

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn paź 13, 2003 5:09 pm

W rzeczy samej. Dopiero trzymając w rekąch tomiki VGAi i I''s można rzeczywiście oceniąć która z nich ma lepszą kreskę. Biorąc jednak pod uwagę I''s polecam nie oceniać tej mangi po pierwszych rodziałałach. Dopiero później rysunki nabierają kształtów i są IMHO naprawdę śliczne ^^

Vananar
Status: Offline

I"S

Post autor: Vananar » ndz lis 30, 2003 11:57 am

Ja wybrałam I"S, bo postacie sa tam ładniej narysowane i bardziej realne. Bardziej przemówiła do mnie ta właśnie manga, jeżeli chodzi o kreskę. VGA jest jednak piękna w swej prostocie.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pn gru 20, 2004 4:56 pm

Mi bardziej podoba sie kreska w I's (ładniejsze bohaterki). Ale VGA też nic nie brakuje.

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » wt gru 21, 2004 12:38 pm

Jak dla mnie remis jeśli chodzi o kreske, mówiąc innymi słowy jak dla mnie katsura to katsura. Jego rysunki są przepiękne (ach te dziewczyny... :oops: ) a bynajmniej były we wszystkich pozycjach jakie do tej pory czytałem. Mimo tego zagłosowałem na I's ze względu na to jak bardzo lubię tę akurat mange. Ale powiedzieć musze że najlpesza kreska to kreska Katsury.

Shinji
Status: Offline

Post autor: Shinji » śr lut 02, 2005 10:38 pm

Bardzo cieżki wybór... W końcu zagłosowałem na I"sa :)
Chyba tylko dlatego, że ta manga przedstawia świat bez fantastycznych elementów.

Dodam jeszcze, że wogóle Katsura pieknie rysuje.. i nie mogę się doczekać, kiedy I's zostanie w Polsce wydane.. może JPF ? :-)

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw lut 03, 2005 7:07 pm

Shinji pisze:Bardzo cieżki wybór... W końcu zagłosowałem na I"sa :)
Chyba tylko dlatego, że ta manga przedstawia świat bez fantastycznych elementów.
Dodam jeszcze, że wogóle Katsura pieknie rysuje.. i nie mogę się doczekać, kiedy I's zostanie w Polsce wydane.. może JPF ? :-)
Ja jestem za tym aby ktokolwiek wydał I"s (oczywiście w odpowiednij jakości :D ) szczególnie żę VGA się kończy i 16zł będe miał nadwyżki w budżecie :wink:

Napisałem:
Mi bardziej podoba sie kreska w I's (ładniejsze bohaterki). Ale VGA też nic nie brakuje.
I teraz chciałbym to nieco rowinąć. Bardziej mi się podoba Iori niż Moemi i z wyglądu i z charakteru i wogle Iori-chan jest the best!(ileż ja miałem tapete na kompie właśnie z nią...) Iori jest moją ulubioną mangową bohaterką tak jak I"s jest moją ulubioną mangą i takie są przyczyny dla których zagłosowałem tak jak zagłosowałem.

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » czw lut 03, 2005 8:30 pm

No ja sie moge tylko pod tym podpisac bo mysle praktycznie identycznie ;]

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości