Jedyne słuszne zakończenie. Czyli osoba tylko dla Ai.

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
ODPOWIEDZ
Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » ndz sie 31, 2003 3:46 pm

Wolfmon pisze:Yota + Natsumi (to ta babka)-- tak by też fajnie było -w dzieciństwie się bardzo lubili :D :D
co o tym sądzicie??
Odpowiadając w konwencji GoDziA:
To mi trochę zalatuje Love Hiną

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz sie 31, 2003 4:25 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:
misiaq pisze:Wolfmon--> to było bee :p
ale przecież nie takie rzeczy się wybacza :wink:
Takich rzeczy się nie wybacza :evil:
Czyli mała Misiaq się pomyliła... :cry:

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » ndz sie 31, 2003 8:16 pm

Jak ja nie lubię ludzi, którzy nie czytają zasad :evil: (Wolfmon masz u mnie minusa :[). Muszę potem wszystko poprawiać...grr...

Wolfmon
Status: Offline

Post autor: Wolfmon » ndz sie 31, 2003 9:59 pm

WoW! jak tu przyjemnie!
wieje od was tolerancją na kilometr( lepiej się niezbliżać bo zawieje mnie i co wtedy??)
powiem jedno tolerancja aż kwitnie

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz sie 31, 2003 10:12 pm

Przepraszam, że się wtrącę... czemu tak ostro? Chłopak ( :?: ) następnym razem jush będzie wiedział, ze trzeba oznaczyć spoiler. (GonZo... :cry: czyli mnie tesh nie lubish :cry: ). A tak BTW: chyba syscy popełniamy błędy :roll: ?

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » ndz sie 31, 2003 10:37 pm

Ekhm...
Wolfmon pisze:wieje od was tolerancją na kilometr...
Owszem wieje od nas tolerancją na kilometr, a to dla tego, że większość osób (jeśli nie wszyscy) na tym forum jest tolerancyjna. Tak tak, może trudno w to uwierzyć, ale taka jest prawda, a wszystkie pretensje skierowane pod twoim adresem były uzasadnione i wcale nie świadczyły o braku tolerancji. A tak na przyszłość przeczytaj zasady danego działu zanim zaczniesz cokolwiek pisać. Unikniesz w ten sposób wielu niepotrzebnych problemów.
misiaq pisze:GonZo... czyli mnie tesh nie lubish
Dlaczego miałbym nie lubić ? Ten tekst o "ludziach nie czytających zasad" napisałem pod wpływem emocji i nie powinno się go brać za bardzo na poważnie :P . Chociaż prawdą jest, że trochę irytuje mnie łamanie zasad przez niektórych użytkowników (już taki jestem... ;]).

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » ndz sie 31, 2003 10:39 pm

Wolfmon pisze:( lepiej się niezbliżać bo zawieje mnie i co wtedy??)
I złapiesz wilka =>

I będziesz Wolfcought


(Sorry, ale coś mam taki humorek dzisiaj - może przez tego 1.IX.)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz sie 31, 2003 11:00 pm

GonZo pisze:
misiaq pisze:GonZo... czyli mnie tesh nie lubish
Dlaczego miałbym nie lubić ? Ten tekst o "ludziach nie czytających zasad" napisałem pod wpływem emocji i nie powinno się go brać za bardzo na poważnie :P . Chociaż prawdą jest, że trochę irytuje mnie łamanie zasad przez niektórych użytkowników (już taki jestem... ;]).
Ulżyło mi ;]. A tak wogóle to sorki za wywód :(.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz sie 31, 2003 11:24 pm

Nimue pisze:
Wolfmon pisze:Yota + Natsumi (to ta babka)-- tak by też fajnie było -w dzieciństwie się bardzo lubili :D :D
co o tym sądzicie??
Odpowiadając w konwencji GoDziA:
To mi trochę zalatuje Love Hiną
^^
Owszem wieje od nas tolerancją na kilometr, a to dla tego, że większość osób (jeśli nie wszyscy) na tym forum jest tolerancyjna. Tak tak, może trudno w to uwierzyć, ale taka jest prawda, a wszystkie pretensje skierowane pod twoim adresem były uzasadnione i wcale nie świadczyły o braku tolerancji. A tak na przyszłość przeczytaj zasady danego działu zanim zaczniesz cokolwiek pisać. Unikniesz w ten sposób wielu niepotrzebnych problemów.
Właśnie...po to każdy dział ma zasady (napisane w osobnym poscie widniejące z samej góry listy że aż trudno ich nie zauważyć) ja przeczytałem wszystko i raczej problemów nie mam...a spoilery denerwują szczególnie w takich seriach gdzie jest napięcie...jeśli chodziłoby o jakiś nieistotny fragment to jestem w stanie to przeboleć ale teraz znika całe zainteresowanie kim jest cała "już-nie-tajemnicza" nieznajoma z okładki 6 tomu...
Wolfmon pisze:WoW! jak tu przyjemnie!
wieje od was tolerancją na kilometr( lepiej się niezbliżać bo zawieje mnie i co wtedy??)
powiem jedno tolerancja aż kwitnie
Tak..jestem nietolerancyjny do osób które łamią zasady które są mi na ręke. Sorry ale cieszyłbyś się gdybyś przeczytał streszczenie kolejnego tomu który bardzo ci się podoba, jest napięcie przedtomikowe i tu ktoś ci wyjaśnia calutki sens kolejnego tomika tylko dlatego że on lubi czytać skany a ty ich nienawidzisz? Stop...look...and think about it

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » pn wrz 01, 2003 7:52 am

Z tym 6-tym tomem wszystko Wolfmon popsuł - błeeeee :cry:
To naprawdę było nie fair - a tak intrygowała mnie ta osóbka na okładce...
Żądam automatycznego usuwania spoilerów!!! :twisted:

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pn wrz 01, 2003 10:18 am

Prośba do wszyskich piszących spoilery
jak chcecie już je pisać to piszcie je małą czcionką np 1 lub 2
i "ostrzegajcie" przed nimi pisząc SPOILER czy coś w tym stylu
Wtedy wszyscy będą zadowoleni :D

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pn wrz 01, 2003 2:21 pm

misiaq pisze:A tak wogóle to sorki za wywód
Nic sie nie stało. Od tego (tzn. od wywodów) jest m.in. forum.
Chomik pisze:Z tym 6-tym tomem wszystko Wolfmon popsuł - błeeeee :cry:
Na szczęście nie jest aż tak źle. Wolfmon wyjaśnił tylko pochodzenie tej dziewczyny, a nie jej rolę w następnych tomach mangi. Swoją drogą mini spoiler to ta osóbka jeszcze sporo namiesza i będzie jedną z bardziej, że tak się wyrażę, dramaturgicznych postaci tej mangi. ;] end of spoiler
Chomik pisze:Żądam automatycznego usuwania spoilerów!!! :twisted:
Jakbym tylko mógł... :]

gość
Status: Offline

Post autor: gość » pn wrz 01, 2003 9:00 pm

A ja myślałem że może to Ai tylko zmieniła fryzure :D

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » wt wrz 09, 2003 10:43 am

Heh, ja na szczęście tamtego posta nie czytałem uważnie i nic z niego nie pamiętam^^. Tak czy inaczej mam nadzieję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy...
Wg mnie można spoilerować ale pozycje które już zostały wydane i w które fan może się zaopatrzyć w najbliższej przyszłości (jeżeli jeszcze się nie zaopatrzył), a poza tym spoilera trzeba nalezycie oznaczyć.

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » wt wrz 09, 2003 9:57 pm

Dobra, chłopaki (dziewczyny też) - chyba wszyscy się zgadzamy co do spoilerowania. Zakończmy ten tamat (znaczy, nie "Osoby tylko dla Ai", lecz samych spoilerków). Myślę, że sprawca całego zamieszania dostał już łomot z nadwyżką na kilka lat. Cóż - nie wiedział, zdarza się.
Koniec
Kropka

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr wrz 10, 2003 4:57 pm

..dziadek bobka... :P.

tak btw: osoba jedyna dla Ai mi siem kojarzy z Chobitsami..."Myślisz, że znajdę tą jedyną ososbę dla siebie" :)

Danuel
Status: Offline

chobits??? :P

Post autor: Danuel » śr wrz 24, 2003 3:38 pm

No jacha ze z chobitsami - no ale tak fajnie brzmi - no i przez to napisałeś coś tu :)

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob paź 11, 2003 7:18 pm

Jedynym słusznym zakończeniem jest para Yota i Ai (innej możliwości nie widze) Nobuko zostaje sama a Moemi i Takashi zostają parą. Takie zakonczenie jest najlepsze :D

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob paź 11, 2003 7:53 pm

Muti pisze:Nobuko zostaje sama
Nie na długo, bo pojawiam się ja :P


Za taką dziewczynę to bym oddał wszystko :)

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob paź 11, 2003 9:31 pm

Aż tak bardzo podoba ci się "baranek" ?

Ale masz racje za taką dziewczyne można oddać wszystko :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości