Jedyne słuszne zakończenie. Czyli osoba tylko dla Ai.

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » śr sty 05, 2005 9:30 pm

Ja sie tam tylko cichutko modle zeby yota zostal z moemi.. Jesli tak bedzie to moge spac spokojnie.. jesli nie to przynajmniej i"s konczy sie po mojej mysli;]

Yui-chan
Status: Offline

Post autor: Yui-chan » czw sty 06, 2005 10:37 pm

Hymmm....

Moje typy pewnie się nie spodobaja( ale co tam :twisted: )

1.Moemi wyjedzie z Japonii
2.Takaschi zakochuje sie w Ai
3.Ai zostaje człowiekiem
4.Yota-Idiota wraca do Nobuko
5.Ai zakochuje sie w Takaschim
6.Rolex zmienia płeć


Ps. swoja droga co one widza w tym Idoci!
Nie lubie takich facetow :x

Yui-chan
Status: Offline

Post autor: Yui-chan » czw sty 06, 2005 11:23 pm

Napisałam "nie lubie takich facetów"

Coz z prostych względów wole Nakago :D

PS: przepraszam bo to nie związane z tematem :oops:

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt sty 07, 2005 10:17 am

qrak^^ pisze:Ja sie tam tylko cichutko modle zeby yota zostal z moemi.. Jesli tak bedzie to moge spac spokojnie.. jesli nie to przynajmniej i"s konczy sie po mojej mysli;]
Wpełni się z tym zgadzam :P inne zakończenie jest do przyjęcia ale to by było z mojego punktu widzenia najlepsze.

:arrow: Yui:
Po pierwsze jest coś takiego jak edycja postów
Po drugie to nie jest tak że Yota ma same złe strony (chodźby sytułacja z tomu 7 gdy uparł się iść do szkoły podczas tajfunu)
Po trzecie FH oglądnołem do końca tylko dlatego że liczyłem że Nakago zabije tego Tama-coś-tam. :twisted:

Wkażdym razie powtórzę to jeszcze raz już się niemogę doczekać na te ostatnie tomy :!:

Yui-chan
Status: Offline

Post autor: Yui-chan » pt sty 07, 2005 11:58 am

Radykalny Marzyciel napisał:
"Po drugie to nie jest tak że Yota ma same złe strony (chodźby sytułacja z tomu 7 gdy uparł się iść do szkoły podczas tajfunu) "

NIE CHODZI MI O TO CZY ON MA ZŁOTE STRONY MA, CZY NIE!
chodzi o to że Idiota sam nie wie czego chce czy Ai , czy Moemi?
kto wie może zaraz pojawi się kolejna
a ja lube facetów konkretnych

A za tego posta to pseprasam to juz sie nie zdazy
:oops: byłam Baaaaaardzo zmecona :cry: no i ta matura.....

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt sty 07, 2005 12:09 pm

Yui-chan pisze: NIE CHODZI MI O TO CZY ON MA ZŁOTE STRONY MA, CZY NIE!
chodzi o to że Idiota sam nie wie czego chce czy Ai , czy Moemi?
No wiesz jakby Yota był zdecydowany być z Ai to historia mogłaby się spokojnie skończyć po 6 tomie a jeśli chciałby być z Moemi to po 8. Czekajmy na zakończenie i wtedy będzie go można spokojnie (surowo :twisted: ) ocenić.

Yui-chan
Status: Offline

Post autor: Yui-chan » pt sty 07, 2005 12:27 pm

Jeśli mam być szczera to najbardzie bym sie...... yyy
delikatnie mówac cieszyła gdyby Idiota na końcu został sam
albo żeby Rolex się do niego zaczoł dobierać :twisted:
powstała by kolejns seria gdzie Rolex i Yota-Idiota przeżywaja namiętne chwile....

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt sty 07, 2005 12:34 pm

A ja w odpowiedzi na powyższ post :roll: napiszę tak : Yota zostaje sam, Takashi i "gość w płaszczu" popełniają zbiorowe samobujstwo a osobą tylko dla Ai okazuje się być Moemi i razem wyjeżdżają :twisted:

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pt sty 07, 2005 12:43 pm

Nowa wersja zakończenia
Yota zabija siebie, Takashi i "gość w płaszczu" przeżywaja namiętne chwile(Yaoi), Ai zostaje z Moemi i z Nobuko (Yuri)
I w ten sposób wszyscy są szczęśliwi

Yui-chan, przy każdej wypowiedzi masz przycisk "cytuj"

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt sty 07, 2005 1:40 pm

:roll: chyba sami nie wierzycie w to co piszecie :roll: zostala juz usmiercona jedna osoba,wiecej raczej nie bedzie,chyba ze Ai zniknie...
ale watpie w to,zadne wasze wersje ani mnie nie przekonaly,ani nie sa prawdopodobne.moje zakonczenie jest najlepsiejsze,mhhaahahahahaha :twisted:

Yui-chan
Status: Offline

Post autor: Yui-chan » pt sty 07, 2005 2:48 pm

No dobra :roll: ...
Przypuszczalnie nikt więcej nie zginie
nie wiadomo co stanie sie z Ai :roll: (ja mam cichutką nadzieje :twisted: że Takaschi sie w niej zakochał i Ai nie zniknie)
Prawdopodobne zakończenie?
Ai za bardzo kocha Yote by o nim zapomnieć
Yota zostaje z Moemi, która wyjdzie,a onpojedzie za nią(ale ich związek i tak nie wypali)
Takaschi i Ai pocieszają sie po stracie Yoty i Moemi
Yota i Moemi wracają i razem z Takaschi i Ai zostaja przyjaciółmi
na dobre i na złe...ale żadne z nich nie zazna spełnionej miłości... bo Takaschi kocha Memi ,Moemi kocha Yote, którego kocha i Ai
a Yota...on chyba sam nie wie....
to smutne, ale jakie życiowe...ach :cry:

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pt sty 07, 2005 3:43 pm

No to zakonczenie jest raczej nierealne.. gdyz z twojego postu wynika ze Ai nie zdobywa zadnego chlopaka co jak dobrze wiemy skonczylo by sie jej zniknieciem

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt sty 07, 2005 4:33 pm

Kurcze ale namieszane :roll: Ja tam dalej jestem za moją wersją, kto wie może coś się zmieni jak wyjdzie tomik 12.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Crono
Status: Offline

Post autor: Crono » sob sty 08, 2005 5:58 pm

Dlaczego nikt nie bierze słów Natsumi na poważnie
Mnie sie wydaje ze jej ostatnie słowa do Yoty są odpowiedzia na to wszystko jak to sie zakonczy.
Ale zobaczymy jescze tylko 2 tomy.....

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » sob sty 08, 2005 8:08 pm

A moze ktos przypomniec co ona powiedziala? (tomiki ma kumpel i nie moge sprawdzic)

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » ndz sty 09, 2005 1:17 pm

Żeby nie okłamywał samego siebie-chyba o to chodzi.
Ja nadal mam nadzieje że Ai będzie z Yotą. W mojej wersji zakończenia nie ma niestety żadnych zabójstw, ani samobójstw :twisted:

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » ndz sty 09, 2005 4:43 pm

Natsumi powiedziała do Yoty że on najbardziej potrzebuje teraz Ai, ale nie rozumiem co to ma do rzeczy bo Yota może potrzebować Ai by zrozumieć że chce być z Moemi. :P Co do zakończenia to może to być faktycznie tak że Yota zostanie sam. Ja jestem jednak za tym by był z Moemi, równie dobrze po wyjeździe rodziców Moemi mogli by zamieszkać razem. Jednego nie chcę najbardziej - aby historia skończyła się w sposób otwarty.
Co do treści następnego tomu to jestem prawie pewien że do akcji wkroczy gość w płaszczu albo ktoś inny z gokuraku i tomik skończy się w jakimś ciekawym momencie...

Labudziak
Status: Offline

Post autor: Labudziak » ndz sty 09, 2005 7:28 pm

Vananar pisze:Żeby nie okłamywał samego siebie-chyba o to chodzi.
Ja nadal mam nadzieje że Ai będzie z Yotą. W mojej wersji zakończenia nie ma niestety żadnych zabójstw, ani samobójstw :twisted:
ja tam lubie historie, które kończą sie tragicznie ^^'
mi by sie podobało zakończenie takie: że yota podcina sobie żyły... A po śmierci yoty wszytko sie układa:
takashi z Ai ,a Moemi wyjeżdża ^_^'

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pn sty 10, 2005 12:15 pm

Labudziak pisze: ja tam lubie historie, które kończą sie tragicznie ^^'
mi by sie podobało zakończenie takie: że yota podcina sobie żyły... A po śmierci yoty wszytko sie układa:
takashi z Ai ,a Moemi wyjeżdża ^_^'
To nie jest jeszcze tak tragicznie-była gdzieś taka wersja zakończenia, że wszyscy giną :D

Labudziak
Status: Offline

Post autor: Labudziak » pt sty 14, 2005 10:26 pm

Vananar pisze:
Labudziak pisze: ja tam lubie historie, które kończą sie tragicznie ^^'
mi by sie podobało zakończenie takie: że yota podcina sobie żyły... A po śmierci yoty wszytko sie układa:
takashi z Ai ,a Moemi wyjeżdża ^_^'
To nie jest jeszcze tak tragicznie-była gdzieś taka wersja zakończenia, że wszyscy giną :D
spadnie kemeta i wszytkich pozabija :XD
ale czytając I"S a potem VGA zauwarzyłem, że jest to w sumie podobne :?
tylko, że tam , gł. bochater chciał być z jedną, a Yota chce być z 2 , więc nie mam zielonego pojęcia, jak to sie skączy

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość