Jedyne słuszne zakończenie. Czyli osoba tylko dla Ai.

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » czw gru 23, 2004 1:28 pm

qrak^^ pisze: 4. Yota zostaje z Moemi ktora musi opuscic kraj --> do tego ai znika a takashi skacze z mostu .
:D I wszyscy żyją długo i szczęśliwie...

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw gru 23, 2004 1:32 pm

Vananar pisze:
qrak^^ pisze: 4. Yota zostaje z Moemi ktora musi opuscic kraj --> do tego ai znika a takashi skacze z mostu .
:D I wszyscy żyją długo i szczęśliwie...
Wszystko ładnie, pięknie tylko czemu Takashi miałby skakać z mostu co?

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pt gru 24, 2004 1:19 pm

Coz bylo to powiedziane ironicznie

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt gru 24, 2004 2:33 pm

qrak^^ pisze:Coz bylo to powiedziane ironicznie
Eh a ja liczyłem na jakieś głębokie i przemyślane uzasadnienie oparte na wnikliwej analizie bohatera :wink:
No nic w każdym razie ja jestem za tym żeby Moemi była z Yotą a co do Ai to skoro ona sama zrezygnowała z walki o Yote i nie chce już stać się człowiekiem to niech zniknie, chociaż wątpie żeby Katsura w ten sposób chcial uśmiercić drugą ze swoich bohaterek bo wtedy to nie była by już komedia ale dramat :twisted:

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pn gru 27, 2004 11:37 am

A może tragikomedia? :) Coś czuje, że Ai zniknie...ale nie będzie to takie zwykłe zniknięcie w samotności. Ja chcę 12-ty tom!!

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pn gru 27, 2004 11:49 am

A mi przyszła do głowy taka myśl że Ai zamieszka gdzieś daleko razem z dziatkiem z wyporzyczalni i tam spotka kogoś ale to mogło by mieć miejsce w ostatnim tomie a narazie bedziemy mieli niepewność... A wracając do jej zniknięcia to sie zastanawiam czym ta scena rożniłaby się od śmierci Natsumi... sądze że Katsura niechciałby przedstawiać tego samego poraz drugi i to co dalej stanie się z Ai bedzie albo świetne albo banalne... Chociaż sąze że bendzie raczej świetne :P

Kiedy ten 12 tom?

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » śr gru 29, 2004 1:14 pm

Ja stawiam na koniec lutego (wersja optymistyczna) :]

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 29, 2004 5:55 pm

Eh.Mi sie wydaje,ze Yota bedzie z Ai.Nie sadze zeby autor odbiegal od tego,jak juz kiedys mowilam-Ai jest przeciez glowna bohaterka^^'Pewnie bedzie tak,ze rozstanie sie z Moemi,zeby uszczesliwic Ai,pozniej Ai zniknie i tak,bo ten facet(jak on sie nazywal??==') uzna,ze nie spelnila warunkow i albo sie tak skonczy albo Yota zginie i beda razem zyli gdziestam,albo Ai wroci jak w Cariie 2 :twisted:

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt gru 31, 2004 1:03 pm

Ai jest tytułwą bohaterką a nie główną a to różnica. Moim zdaniem jednak Yota będzie z Moemi, tak by było chyba dla Moemi najlepiej... A co powiecie na takie rozwiązanie Yota wraca do Ai, ta znika i Yota wraca do Moemi która miała wyjechać ale pod jego wpływem zmienia zdanie a na samym koncu mamy scene jak Yota i Moemi są gdzieś razem a my widzimy że Ai wróciła i... I co wy na takie otwarte zakonczenie powiecie co?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt gru 31, 2004 10:40 pm

A ja mam dziwne wrażenie ,że to może być tak: Yota zostanie z Moemi, Ai zrezygnowana postanowi spędzić jak najlepiej ostatnie dni . W chwili gdy czas odtwarzania się skończy Ai pozostanie bo zdobyła serce Takashiego(Rolex w końcu nie powiedział ,że chłopakiem , którego serce musi zdobyć Ai ma być koniecznie Yota).
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob sty 01, 2005 12:12 am

Imo Katsura zostawi pary takie jak na początku Yota +Moemi, Ai + (ten + można różnie interpretować) Ale to jest pesymistyczne zakończenie.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » sob sty 01, 2005 9:11 am

Czemu pesymistyczne bo nie rozumiem :?

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob sty 01, 2005 12:11 pm

Radykalny Marzyciel pisze:Czemu pesymistyczne bo nie rozumiem :?
Pisałem już wcześniej że moim typem jest Yota + Ai, więc inne zakończenie będzie niemile widziane.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » sob sty 01, 2005 12:18 pm

Muti pisze:
Radykalny Marzyciel pisze:Czemu pesymistyczne bo nie rozumiem :?
Pisałem już wcześniej że moim typem jest Yota + Ai, więc inne zakończenie będzie niemile widziane.
A oto Ci chodziło :o Moim typem od początku jest Yota+Moemi ale twoja wersja też nie jest zła :D Pesemistyczne byłoby jakby:Ai znikła, Moemi wyjechała, a Yota został by sam (chociaż należało by mu się za ten brak zdecydowania :twisted:). W każdym razie nie chciałbym żeby ta historia skonczyła się w sposób otwarty (autor okazałby się ruwnie nie zdecydowany co bohater).

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pn sty 03, 2005 6:07 pm

Radykalny Marzyciel pisze:Pesemistyczne byłoby jakby:Ai znikła, Moemi wyjechała, a Yota został by sam (chociaż należało by mu się za ten brak zdecydowania :twisted:). W każdym razie nie chciałbym żeby ta historia skonczyła się w sposób otwarty (autor okazałby się ruwnie nie zdecydowany co bohater).
I zapomniałeś dodać, że Takashi popełnia samobójstwo ;) Od początku moim typem był: Yota+Ai i bardzo bym chciała żeby tak się stało. Z początku dażyłam sympatię Moemi, ale ona jest strasznie niezdecydowana i sama dokładnie nie wie, czego chce, a gdyby Yota z nią został to musiałby się nią ciągle opiekować i nie sądzę, żeby był z nią szczęśliwy. A gdyby rzeczywiście byłoby to otwarte zakończenie (którego nie znoszę) to nie miało by sensu ciągnąć historii przez te 13 tomów! Równie dobrze mogłaby się zakończyć po każdym z nich.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pn sty 03, 2005 7:17 pm

Co wy z tym samobójstwem aż tak nie lubicie Takashiego :wink: ?
Co do Moemi to wcale się jej nie dziwię że jest taka niezdecydowana w końcu miała sporo kłopotów... Co do Yoty to pod tym względem pasowali by do siebie a jak by musiał się nią opiekować to może by się czegoś wkoncu nauczył, szczerze powiedziawszy to lubiłem go na początku ale teraz zaczą mnie wkurzać.

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » śr sty 05, 2005 12:02 am

Przydałby się wreszcie ktoś zdecydowany i konsekwentny, kto by naszych bohaterów lekko "przycisnął" i nauczył walczyć o swoje. A właśnie, myślicie, że pojawi się jeszcze jakaś nowa postać?

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » śr sty 05, 2005 12:45 pm

Ja myślę że albo ten cały gościu w płaszczu jeszcze namiesza a jak nie to pojawi się ktoś inny, chociaż bardziej stawiam na tego w płaszczu...

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » śr sty 05, 2005 2:46 pm

No jasne. Ciekawe co Rolex (czyli facet w płaszczu, jak mniemam :)) zamierza wobec Ai? Np. jeżeli jej sie nie uda zdobyć miłości?

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » śr sty 05, 2005 3:56 pm

Vananar pisze:No jasne. Ciekawe co Rolex (czyli facet w płaszczu, jak mniemam :)) zamierza wobec Ai? Np. jeżeli jej sie nie uda zdobyć miłości?
Rolex a nie Koto? :twisted: No dobra żartowalem, wolę jednak używać sformuowania "mężczyzna w płaszczu". Myślę że on coś szykuje bo go długo nie ma... to tak jak było z Moemi przez cały 6 tom jej nie było a w 7 cały czas tylko ona. Katsura pewnie chciał najpierw zakończyć wątki poboczne i teraz do akcji wkroczy ten gościu albo inny jego podwładny i znowu sporo namiesza. Wkażdym razie już się nie mogę doczekać na te końcowe tomy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości