Jedyne słuszne zakończenie. Czyli osoba tylko dla Ai.

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw lis 13, 2003 3:43 pm

Przed nami jeszcze dużo tomów.. wiele może się zmienić i to zupełnie nieoczekiwanie wbrew naszym wszelkim domysłom^^ (kto czytał I"s wie o co chodzi^^)

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » czw lis 13, 2003 8:20 pm

_Keitaro_ pisze:Przed nami jeszcze dużo tomów.. wiele może się zmienić i to zupełnie nieoczekiwanie wbrew naszym wszelkim domysłom^^ (kto czytał I"s wie o co chodzi^^)
Mam nadzieje że ostateczne pary nie będą tworzyć np.Yota i jakaś dziewczyna co pojawiła się w przedostatnim tomie :evil:
Coś w tym stylu jest w I"s (to mnie wkurza)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw lis 13, 2003 8:49 pm

Muti pisze:
_Keitaro_ pisze:Przed nami jeszcze dużo tomów.. wiele może się zmienić i to zupełnie nieoczekiwanie wbrew naszym wszelkim domysłom^^ (kto czytał I"s wie o co chodzi^^)
Mam nadzieje że ostateczne pary nie będą tworzyć np.Yota i jakaś dziewczyna co pojawiła się w przedostatnim tomie :evil:
Coś w tym stylu jest w I"s (to mnie wkurza)
:shock: hmmmm,no nie wydaje mi sie zeby I"s sie tak konczyl....czy to ja sie myle??jak tak to przepraszam,no ale jestem na biezaco po przeczytaniu i qcze no niemozliwe.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw lis 13, 2003 10:24 pm

I"s SPOILERChodziło o to że wiele osób do końca wierzyło, że Seto zostanie z Itsuki^^ Ja też miałem takie wrażenie do końcaEND I"s SPOILER Tak samo może się w VGA wydarzyć z Ai..

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt lis 14, 2003 12:19 pm

Muti pisze:
_Keitaro_ pisze:Przed nami jeszcze dużo tomów.. wiele może się zmienić i to zupełnie nieoczekiwanie wbrew naszym wszelkim domysłom^^ (kto czytał I"s wie o co chodzi^^)
Mam nadzieje że ostateczne pary nie będą tworzyć np.Yota i jakaś dziewczyna co pojawiła się w przedostatnim tomie :evil:
Coś w tym stylu jest w I"s (to mnie wkurza)
Nie bardzo rozumiem ale przed nami jeszcze sporo tomów i mogę się założyć, że jeszcze wiele się pozmienia. Już choćby tak długo oczekiwany tom 6 ale nie powiem nic więcej :twisted:

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pt lis 14, 2003 4:02 pm

Sheril pisze:
Muti pisze:
_Keitaro_ pisze:Przed nami jeszcze dużo tomów.. wiele może się zmienić i to zupełnie nieoczekiwanie wbrew naszym wszelkim domysłom^^ (kto czytał I"s wie o co chodzi^^)
Mam nadzieje że ostateczne pary nie będą tworzyć np.Yota i jakaś dziewczyna co pojawiła się w przedostatnim tomie :evil:
Coś w tym stylu jest w I"s (to mnie wkurza)
:shock: hmmmm,no nie wydaje mi sie zeby I"s sie tak konczyl....czy to ja sie myle??jak tak to przepraszam,no ale jestem na biezaco po przeczytaniu i qcze no niemozliwe.
Chodzi mi o dylemat Seto kogo kocha Iori czy Asuo ?
Iori była od początku a Asuo pojawiła się w 116 rozdziale (na 146)
To nieźle skąplikowało akcje :evil:
BTW.Moim typem na koniec jest Ai + Yota i mam nadzieje że tak się skończy :D

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt lis 14, 2003 6:26 pm

Ja jeszcze nie jestem pewna ale obstawiam że Ai będzie z Yotą
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz lis 23, 2003 2:26 am

Również i tutaj po tomie szóstym nie mam wątpliwości, a wręcz utwierdziłem się w przekonaniu co do pary Ai & Yota :) I sądzę że tak zostanie do końca..

Yaponchick
Status: Offline

Post autor: Yaponchick » sob gru 27, 2003 11:48 pm

A jakie przedstawicie argumenty potwierdzajace wasze zdanie, zeby przekonac jakiegos niedowiarka? (np. mnie:) )

Danuel
Status: Offline

Post autor: Danuel » pt lis 26, 2004 11:54 pm

No tak po całym roku nieeobecnosci pora na wielki powrót. przeczytałem wszystkie odpowidzi i muzse stwierdzić ceikawie ciekawie :)
tera zgdy seria dobiega niemal konca widac oczywiscie ze to co bylo waidomo od poczatku spelni sie w 100 % . Ktoś moze spytac wiec po co robic azz tyle tomów skoro mozna bylo t oskonczyc na 1 - no ale tu chodzi o komplikacje...
hmmm tak sobie mysle ze VGA w wydaniu papierowym lekko mnie rozczarowała - oczywiscie jest fajna ale czegos w połowie zabrakło. heh chyba się starzeje...

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » sob lis 27, 2004 12:02 pm

SPOILER Hm, do lektury 11 tomu byłam pewna, że Yota będzie z Ai, ale teraz istnieje duże prawdopodobieństwo, że Yota jednak nie zostawi Moemi. KONIEC SPOILERA
Ostatnio zmieniony ndz lis 28, 2004 8:34 pm przez Vananar, łącznie zmieniany 1 raz.

Danuel
Status: Offline

Post autor: Danuel » sob lis 27, 2004 2:27 pm

No tak jeszcze nie jestem szcześliwym posiadaczem tomu 11 - ale mam dziwne przeczucie ze w ostatniom tomie nastąpi odwrócenie sytuacji o cale 180 stopni ot taki hchłyt marketingowy :) po prostu autor wspina się na ostatnią górę napięcia a więć teraz już wszystko możliwe...

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » sob lis 27, 2004 4:31 pm

Zgadzam się z Danuelem-teraz już nic nie jest do końca pewne...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz lis 28, 2004 1:23 am

Vananar>>to byl spoiler,no ale moze jestem przewrazliwiona :roll: taki malutki spoiler :P
poza tym,jestem swiezo po lekturze,tom mi sie bardzo podobal,wkoncu jakies ozywienieSPOILER!!!![size=0]no i oczywiscie wzruszylam sie bardzo przy scenie w szpitalu,jak umierala,naprawde mialam lzy w oczach!!![/size]END SPOILER!!!

Mori
Status: Offline

Post autor: Mori » ndz lis 28, 2004 8:18 pm

Po przeczytaniu 10 tomów stwierdzam że Yota będzie z Ai i jestem tego niemal pewna.
A chciałabym żeby Ai była z Takashim, oni się dobrze dogadują i w 10 tomie można odnieść wrażenie że coś może zacząć sie między nimi dziać.

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » ndz lis 28, 2004 8:40 pm

SPOILER Po powtórnym przestudiowaniu 11 tomu jestem prawie pewna, że Yota zostanie z Moemi. Nie jestem pewna, co Moemi chciała osiągnąć pod koniec-czy był to jakiś akt desperacji, czy chciała sprawdzić jak silne są uczucia Yoty. W każdym razie Yota moim bardziej lituje się nad Ai, bo nie chce żeby znikła-nie jest to raczej powodowane miłością. Chociaz chiałabym żeby Yota był z Ai. KONIEC SPOILERA

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » ndz gru 12, 2004 8:07 pm

Ja po 11 tomie mam nieprzyjemne wrażenie, że Ai zniknie... A co do Yoty to albo będzie z Moemi albo zostanie sam. Mam nadzieje że zakończenie serii będzie rownie dobre jak to z I's albo i jeszcze lepsze.

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pn gru 13, 2004 4:11 pm

No to i ja sie podziele swoimi domsylami.. Przede wszystkim chicalbym zeby yota zostal z Moemi.. jakos tak jestem fanem by glowny bohater byl z ta osoba do ktorej lecial na samym poczatku.. (tak samo mialem w I'sie) O to moje opcje

1. Yota zostaje z Moemi ktora nie wyjezdza z japonii . Ai znika
2. Yota zostaje z Moemi , Ai pokochuje Takashiego i nie znika
3 Yota zostaje z Ai, Moemi wyjezdza z japonii
4. Yota zostaje z Moemi ktora musi opuscic kraj --> do tego ai znika a takashi skacze z mostu .

Mysle ze najbardziej prawdopodobna bedzie opcja 1

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pn gru 20, 2004 10:33 am

Moja propozycja zakończenia:
Moemi wyjeżdza, Ai znika, Yota jest zrozpaczony, Takashi wyznaje że jest gejem i pociasza Yote (Yaoi)
:roll:

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pn gru 20, 2004 4:28 pm

Muti pisze:Moja propozycja zakończenia:
Moemi wyjeżdza, Ai znika, Yota jest zrozpaczony, Takashi wyznaje że jest gejem i pociasza Yote (Yaoi)
:roll:
Tylko nas nie strasz tym Yaoi.
Ale że Yota wkońcu zostanie sam wydaje mi się bardzo prawdopodobne, chociaż wolałbym by został z Moemi...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości