Jedyne słuszne zakończenie. Czyli osoba tylko dla Ai.

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
ODPOWIEDZ
Danuel
Status: Offline

Jedyne słuszne zakończenie. Czyli osoba tylko dla Ai.

Post autor: Danuel » czw lip 17, 2003 4:22 pm

Czyli waszym zdaniem kto z kim zostanie na samiusieńki koniec. Taka zabawa w swatki i swatów – kto do kogo najlepiej pasuje. Oczywiście ci co zdążyli ściągnąć na swoje komputery te mega jpegów nie bawią się z nami – no chyba że woleli by alternatywne zakończenia :).

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw lip 17, 2003 10:12 pm

A ci co ściągnęli, a nie przeczytali też się mogą bawić? :)

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw lip 17, 2003 11:10 pm

Shig byles niegrzecznym chlopcem ale poniewarz sie opamietales to nie bedzie kary. mozesz sie bawic z nami w tej piaskownicy :wink:
para para ciezkie pytanie. wiecie co musze sie jeszcze zastanowic
chcialbym zeby Ai i Idiota byli razem... ale hmmm tak musze sie zastanowic

ps ja bym temat zalozyl jako jedyna osoba dla Joty! :wink: bo to w okol niego wszystkie biegaja (czemu dla mnie masa dziewczyn nie zaklada majteczek w groszki... chociarz :?: :roll: :wink: (musze pogadac z moim skarbem :twisted: )

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt lip 18, 2003 11:28 am

Yota + Ai = kupa śmiechu i wzruszeń czyli esencja "Video Girl Ai"

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » pt lip 18, 2003 5:47 pm

Setokun pisze:Yota + Ai = kupa śmiechu i wzruszeń czyli esencja "Video Girl Ai"
Zgadzam sie innej rady nie ma. Jezeli bylo by innaczej bylbym bardzo zdziwiony :shock:

Danuel
Status: Offline

Post autor: Danuel » pt lip 18, 2003 6:01 pm

Ci co suba widzieli mogą również się pobawić – bo zakończenie w ovce vcale nie jest zakończeniem. A dlaczego akurat Ai? A bo to jakoś tak wyszło :). Poza tym nie tylko o nich mi chodzi ale o wszystkich poszukujących miłości – czyli np. co z Moemi, albo Takeschim?

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt lip 18, 2003 7:08 pm

"Osoba tylko dla Ai" - to mi chobitsami zalatuje :P

Ja jestem za Ai i Idiota, w wiekszosci przypadkow swataja dwojke glownych bohaterow...

A poza tym jatak chce :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn lip 21, 2003 12:11 am

nyo chyba najlepsze pary Yota i Ai, oraz Takeschi i Moemi. Ale to opinia po anime i czterech pierwszych tomach^^ Zobaczymy co będzie dalej..

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pn lip 21, 2003 10:12 pm

Ja już nie wiem co mam myśleć ;] Nobuko też jest słodka...a może tak trójkącik? Jak dla mnie lajt ;]

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » wt lip 22, 2003 5:10 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Nobuko też jest słodka...a może tak trójkącik? Jak dla mnie lajt ;]
Ta a na czwrtą Moemi :twisted:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt lip 22, 2003 6:04 pm

Radziu pisze: Ta a na czwrtą Moemi :twisted:
I życie jest piękne :twisted:
Ostatnio zmieniony pn lip 28, 2003 9:47 pm przez GoDziO-KuN-HenTaii, łącznie zmieniany 1 raz.

HAL9000
Status: Offline

Post autor: HAL9000 » wt lip 22, 2003 8:07 pm

Hmm...hmmm... tu się jeszcze wiele może zdarzyć :P Mamy jeszcze 11 tomów przed sobą :D (to jest jakieś 3 latka, w takim tempie :) )No, ale nachwilę obecną zakładam, że:
Ai + Yota (ale jestem oryginalny, no nie? :D )
A reszta... hmmm... tu już można tylko spekulować... a ja tego nie chcę robić :P

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt lip 22, 2003 8:44 pm

Nie chce alternatywnych zakończeń bo to w sumie mija się z celem. Zakończenie jest takie jakie jest i niech taki pozostanie. A zwykle to zakończenie jest w M&A najlepsze. Pozostaje jeszcze trochę poczekać...a jak tylko Waneko spróbuje przestać wydawać Ai to naślę na nich moje Kosmiczne Warchlaki opancerzone szkłem!!! GRRAAHH!!! (W tym momencie pakują gościa w białe szaty bez rękawów)

nepi
Status: Offline

Post autor: nepi » śr lip 23, 2003 12:59 pm

a może tak wszystkich jakieś nieszczęście spotka i wszyscy na końcu umrą??? :wink: to by było nawet zabawne!!! uwielbiam takie zakończenia ^_^ ... chociaż może to troszkę drastyczne :oops: eeeee tam da się wytrzymać :twisted: [/quote]

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 23, 2003 4:35 pm

Ojoj nawet nie zauważyłem że dwa razy poszło...sorki

a tego tutaj powyżej zanihilować ;] Zrobione :] - GonZo

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pn sie 04, 2003 6:56 pm

Zrobiłem porządki w tym temacie. Wykasowałem wszystkie spoilery i posty nie związane z tematem.
[UWAGA!]
Proszę o wypowiadanie się w tym temacie tylko osób, których wiedza o VGAi ogranicza się tylko do tomów wydanych w Polsce. Tak będzie moim zdaniem najlepiej (ograniczy się przynajmniej liczbę spoilerów).
Jeżeli powtórzy się sytuacja sprzed "porządków" wykasuję temat na dobre.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr sie 06, 2003 10:29 pm

podsumowując... mamy Ai i Idiotę + jeden trójkąciko-czworokącik...hmmm.... no i nie będę orginalna... :( ...stawiam na parę nr 1... chociaż druga alternatywa...hmmm... ciekawa :twisted: ^^

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » czw sie 07, 2003 8:52 am

Może Moemi i Rolex? :twisted:

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » czw sie 07, 2003 11:05 am

Chomik pisze:Może Moemi i Rolex? :twisted:
Rolex ma już mnóstwo dziewczynek ;) . Nie będę oryginalny - Yota i Ai. I może Takashi i Moemi (niby skończyli ze sobą, ale sądzę, że Takashi tak sprawy nie zostawi). Niemniej jednak oczekuję po drodze do 15 tomu jeszcze kilku przetasowań partnerów/partnerek na miarę "Mody na Sukces" :twisted: .

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw sie 07, 2003 11:49 am

Chomik pisze:Może Moemi i Rolex? :twisted:
Nie, nie róbmy tego Moemi. Do Rolexa może pasować stworzona przez niego (w niecnych celach) nowa VGAi, którą lepiej (niestety chyba) poznamy w nowym tomie.
cratebeer pisze:Niemniej jednak oczekuję po drodze do 15 tomu jeszcze kilku przetasowań partnerów/partnerek na miarę "Mody na Sukces".
Bez przesady. Nie oglądałem nigdy tego czegoś ale sądzę że lepiej się takiej fabuły wystrzegać :twisted: .

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość