Jedyne słuszne zakończenie. Czyli osoba tylko dla Ai.

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
ODPOWIEDZ
Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw mar 03, 2005 7:57 pm

Nowa wersja zakończenia: Wszyscy rozjeżdżają się w rózne strony i Ai znika, takie zakończenie rozwiązało by dokładnie całą tą sytułacje i by mnie najbardziej zawiodło :? Ja mimowszytsko nadal twierdze że Yota powinien być z Moemi (chociaż ten kretyn zupełnie jej niedocenia).

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pt mar 04, 2005 3:14 pm

Coś czuje, że tak czy siak zakończenie mnie bardzo zawiedzie :/ Bo trudno o jakies rozsądne wyjście z tej sytuacji. Nie chcę żeby Ai znikła, bo to by juz było najgorsze :( Myślicie, że jest jeszcze jakas szansa na związek Moemi+Takashi?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt mar 04, 2005 6:15 pm

A jak by było coś takiego że i Moemi i Yota wyjadą i przypadkowo spotkająsię za granicą ?Też tak może byc.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pt mar 04, 2005 6:51 pm

hmm to by byla chyba zbyt naciagana sytuacja... Jak dla mnie Ai zniknie.. a Yota zostanie z Moemi.. chciaz jak juz bylo wspomniane roznie moze byc ;]

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt mar 04, 2005 6:53 pm

Każda hipoteza nawet marna i naciągana jest dobra dopóki nie da jej się obalić. :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pt mar 04, 2005 10:56 pm

Madoka pisze:Każda hipoteza nawet marna i naciągana jest dobra dopóki nie da jej się obalić. :wink:
swięte słowa :).
swoją drogą może Ai jednak wcale nie zniknie, Yota i Moemi nie wyjadą i będą ze sobą... itepe itede różne takie tam słodkości :roll:

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » sob mar 05, 2005 8:52 am

Vananar pisze: Myślicie, że jest jeszcze jakas szansa na związek Moemi+Takashi?
Sądze że absolutne nie bo to by dopiero było naciągane... Chociaż uważam że Takashi może mieć jakąś ważną role w ostatnim tomie.
Madoka pisze:A jak by było coś takiego że i Moemi i Yota wyjadą i przypadkowo spotkająsię za granicą ?Też tak może byc.
To by był optymistyczny wariant zakończenia które podałem wcześniej i wsumie mogło by być :wink:
qrak^^ pisze:Jak dla mnie Ai zniknie.. a Yota zostanie z Moemi..
Jak dlamnie najlepsze zakończenie, chociaż się powtarzam....

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości