Tomik 2

Forum dotyczące Special A i wszystkiego co z nim związane.
ODPOWIEDZ
OgóreKiszony
Status: Offline

Tomik 2

Post autor: OgóreKiszony » wt sty 17, 2012 2:54 am

[center]Obrazek [/center]
Hikari Hanazono i Kei Takishima z elitarnej klasy S*A rywalizują ze sobą nie tylko na polu nauki, ale również jeżeli chodzi o wrestling i wszelką inną działalność. Ich wzajemne zrozumienie coraz bardziej się pogłębia, ale jednak duch rywalizacji pozostaje.
Premiera za mniej niż dwa tygodnie.

Bianka
Status: Offline

Post autor: Bianka » śr sty 18, 2012 10:20 pm

No, to nie pozostaje nic innego jak czekac! :D

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » ndz sty 22, 2012 7:33 pm

Oby był ciekawszy niż jedynka bo szybko skończę to kupować. Trochę irytuje mnie fakt, że główny bohater jest ładniejszy (i nie chodzi o zniewieściałość) od gł. bohaterki, bo ona taka trochę niewydarzona jest. :roll:
A tak w ogóle, to patrzę na tę okładkę i nie wiem czemu, ale dla mnie wygląda bardziej na dopracowany kredkami fanart niż profesjonalna okładka tomiku. Nie leży mi coś takiego. Zwłaszcza ten gość z prawej. Może to wina tej minimalistycznej oprawy, bo ja wiem?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr lut 01, 2012 5:10 pm

Cytat z wiadomości Waneko na Facebooku

"W wyniku błędu drukarni w dużej części tomików Special A 2 pojawił się dosyć poważny błąd, mianowicie niektóre strony zostały nierówno przycięte i jest to bardzo wyraźne.

Wielokrotnie zapewnialiśmy Was, że naszym celem jest dostarczenie Wam jak najlepszych jakościowo mang i mamy tu na myśli zarówno jakość tłumaczenia jak i wydania i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Nie jesteśmy w stanie oszacować jaki procent tomików został błędnie wydrukowany i czy nie występują w nich inne błędy, dlatego też zdecydowaliśmy się na wycofanie całego nakładu i ponowne drukowanie całości.

Jeśli ktoś z was zakupił już ten tomik w Empiku zanim zaczęliśmy je stamtąd wycofywać i zauważył w swoim egzemplarzu podobny błąd, to oczywiście będziemy takie tomy wymieniać.

W związku z tą sytuacją przesunęliśmy datę wydania SA 2 na początek lutego. Cała ta sytuacja wpłynęła oczywiście na nasz kalendarz wydawniczy, zmiany powinny być widoczne w dziale Zapowiedzi na naszej stronie w ciągu najbliższych dni."
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn lut 27, 2012 1:54 pm


Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt lut 28, 2012 6:39 pm

Przeczytany drugi tom i coraz bardziej mi się podoba :). Fajnie, że autorka już nie powtarza na początku każdego rozdziału kto jest w elitarnej klasie i które ma miejsce. Bardzo mi się podobał rozdział w którym Hikari pichciła :D. Podoba mi się determinacja Hikari, pod tym względem przypomina mi trochę Kyouko z mangi Skip Beat :D.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob mar 17, 2012 2:18 am


ODPOWIEDZ

Wróć do „"Special A"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości