Tomik 1

Forum dotyczące Special A i wszystkiego co z nim związane.
ODPOWIEDZ
GrisznakIW
Status: Offline

Tomik 1

Post autor: GrisznakIW » ndz lis 27, 2011 5:49 pm

Pojawił się już tomik pierwszy "Special A", a Tanuki Manga możecie przeczytać jego świeżutką recenzję.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw gru 08, 2011 12:29 am

Jestem po lekturze 1 tomiku i po przeczytaniu pierwszego rozdziału stwierdziłam, że takie sobie. Czytałam dalej i im dalej tym lepiej :D. Wcześniej obejrzałam 4 epki anime i muszę przyznać, że praktycznie to samo w mandze jest ;p. Na szczęście to mi nie zepsuło przyjemności czytania :). Bardzo przyjemna manga, ładna kreska, ciekawe postacie i mam nadzieję, że manga utrzyma taki poziom przez kolejne tomy(albo będzie jeszcze lepsza ;p).

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » czw gru 08, 2011 12:38 am

Co tak mało komentarzy? Ja jeszcze pierwszego tomu nie przeczytałem, ale już leży na półeczce :) Przejrzałem tylko kilka stron i jest lepiej, niż się spodziewałem.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob gru 10, 2011 2:13 pm

Tłumaczenie bardzo dobre, niestety zawalili sprawę onomatopei - za dużo ich nie przetłumaczyli, co przeszkadza w lekturze :/ Nie jestem jakąś wielką fanką tłumaczenia wszystkiego, ale tym razem przesadzili.

Sama historia całkiem, całkiem. Ma potencjał, zobaczymy co będzie dalej.
Ostatnio zmieniony śr gru 14, 2011 8:26 pm przez Sonia, łącznie zmieniany 1 raz.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » śr gru 14, 2011 7:51 pm

Mangowa półka: S.A. Special A tom 1 - wrażenia.
(@Sonia, czemu linkacza w temacie nie dałaś :p?)

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » śr gru 14, 2011 8:27 pm

Um... w sumie to nie pomyślałam o tym :P

Bianka
Status: Offline

Post autor: Bianka » pt sty 13, 2012 9:52 pm

A ja się nie mogę doczekać drugiego tomiku ;) i zamówiłam sobie nawet prenumeratę. Takishima <3 <3 <3 :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Special A"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości