Tom 12

Forum dla miłośników Dengeki Daisy!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Tom 12

Post autor: Ame » pt paź 18, 2013 7:53 pm

Obrazek
Premiera to 18 listopada 2013.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn lis 25, 2013 4:50 am

Widac wyraźnie że manga powoli dobija do punktu kulminacyjnego. Parę akcji mnie rozwaliło na zasadzie to niemożliwe do wykonania, niemniej nie były az tak rażące.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » śr lis 27, 2013 3:51 pm

Przyznam, że długo biłam się z myślami, czy kupić ten tom. Ale skoro mam już te pozostałe, to niech będzie... Do końca już niedługo.
Spotkało mnie miłe rozczarowanie. Tom 12 nie jest może jakiś fantastyczny, ale po beznadziejnej i potwornie nudnej "jedenastce" czytało mi się go zaskakująco dobrze. Właściwie nie wiem czemu, bo już jakiś czas temu fabuła wkroczyła na niebezpieczną ścieżkę wydarzeń nieprawdopodobnych i naciąganych. Nie uwierzę na przykład, że Morizono nie poznał ojca Reny tylko dlatego, że tamten założył czapkę i uniform. Dobra, może twarze przyjaciół Reny jeszcze mu się nie opatrzyły ale żeby przyszłego teścia nie poznać?! Ech, syndrom "czarodziejki z księżyca"...
Ostatnio zmieniony śr lis 27, 2013 4:35 pm przez ninna, łącznie zmieniany 1 raz.

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » śr lis 27, 2013 3:54 pm

ninna, kiedy i z kim niby miał Antler brać ślub? :wink:

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » śr lis 27, 2013 4:34 pm

Shakkaho, tfu! Morizo! Już mi się mylą te postacie :roll:.

Veeke~
Status: Offline

Post autor: Veeke~ » śr lis 27, 2013 6:44 pm

nudne tomy nudnymi tomami, ale i tak to jedna z lepszych shoujo jakie czytałam :3

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » śr lis 27, 2013 9:21 pm

Mnie się tomik nawet podobał, jedynie przeszkadza mi coraz bardziej nagła zmiana stylu mangi. To tak, jakby w połowie Pokemonów nagle próbowali nam pokazać, że walka to samo zUo i... a, przepraszam, zrobili "The first movie". Zostałam bez argumentów... :evil:

Cieszy mnie bardzo pierwsza połowa, druga robi się niebezpiecznie przesadzona. Wiem, że wielkie rozwiązanie musi być naprawdę wielkie, ale zamiast zabawnego kryminałko-romanso-komedii robi się "coś" równie wiarygodne co "The wanted".

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw lis 28, 2013 10:13 pm

ninna pisze:Tom 12 nie jest może jakiś fantastyczny, ale po beznadziejnej i potwornie nudnej "jedenastce" czytało mi się go zaskakująco dobrze.
uff.. to nie tylko dla mnie był nudny tomik 11 ;p. Tomik 12 leży u mnie na półce, ale póki co brak czasu. W aucie zdążyłam przeczytać prawie cały rozdział pierwszy i wydaje mi się, że ten tomik jest ciekawszy^^.

Berii
Status: Offline

Post autor: Berii » sob lis 30, 2013 5:50 pm

Tomik świetny:) i szczerze nie mogę doczekać się punktu kulminacyjnego:) 11 tomik, również mi się podobał - czasem przecież trzeba bardziej nakreślić historię, a nie tylko mieć "super" akcje. Zresztą wdaje mi się, że DD to i tak jedna z niewielu mang shoujo, która trzyma poziom nawet przy "nastym" tomiku i potrafi jeszcze czymś zaskoczyć.

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pn gru 02, 2013 12:11 pm

Stwierdzam, tylko po przeglądaniu, że świetny tomik, bo na przeczytanie go brak mi czasu. Ahh... jeszcze tylko 3 tomiki do końca.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw gru 05, 2013 10:15 pm

Berii pisze:11 tomik, również mi się podobał - czasem przecież trzeba bardziej nakreślić historię, a nie tylko mieć "super" akcje
Oj nie, dużo tam się działo. Mi się mniej tomik 11 podobał, bo spora część była poświęcona Renie. Tak mi się wydaje. Muszę kiedyś przeczytać go jeszcze raz .

Co do tomu 12 to bardzo fajnie mi się czytało. Było kilka fajnych scen już się nie mogę doczekać pocałunku Teru z Tasuku. Powoli wszystko się wyjaśnia. Jestem ciekawa jak to się wszystko zakończy :). Nadal podtrzymuje, że ta manga jest super :D.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Dengeki Daisy"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości