Tom 9

Forum dla miłośników Dengeki Daisy!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Tom 9

Post autor: wataken » czw kwie 18, 2013 3:19 pm

Obwoluta tomu 9, wrzucimy ją na sieć jutro.
Obrazek
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » ndz maja 26, 2013 12:06 pm

Tomik kupiony i przeczytany. Nie będę ukrywać, że jest to mój ulubiony i dla mnie historia mogłaby się już zakończyć (no, może jeszcze jeden tom żeby wykończyć złych i na pocałunek :P). Pisałam już kilkakrotnie, że czuję się już zmęczona DD, jednak "dziewiątkę" czytało mi się naprawdę przyjemnie (mimo, że wcześniej maglowałam skany tego tomu dziesiątki razy :lol:). Są tu chyba wszystkie moje ulubione sceny. Na widok płaczącego Kurosakiego za każdym razem mam gulę w gardle... Pojawiło się też wiele poruszających dialogów pomiędzy naszą dwójką (brawa dla tłumaczki!).

I takie małe spostrzeżenie: jak to się stało, że mój ulubiony tom ma jednocześnie najmniej udaną (bo "brzydka" to za mocne słowo) okładkę? :?. Teru wyszła tu strasznie dziwacznie. Jakby to rysował ktoś inny, kolory też jakieś "rozmyte". Co dziwne, ten sam obrazek w czerni i bieli wygląda dużo lepiej.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt maja 28, 2013 9:26 pm

Mi okładka też się nie podobała tzn. dopóki nie dostałam tomiku w moje ręce :). Na żywo okładka lepiej sie prezentuje. Co do samego tomiku to bardzo zabawny i miło sie czytało. Nie wiem co jeszcze autorka wymyśli, bo jak dla mnie to fabuła zbliża się ku końcowi, a tu jeszcze 4 tomy mają być. Niektórzy mówią, że im dalej tym coraz bardziej spada poziom mangi. Ja tak nie uważam dla mnie manga jest extra i dawno nie czytałam tak fajnej i zabawnej mangi shoujo. Cieszę się, że zaczęłam zbierać tę serię:)

Berii
Status: Offline

ach...

Post autor: Berii » śr maja 29, 2013 7:10 pm

No tak, ta okładka faktycznie jak na razie moim zdaniem najgorsza. Za to tomik cudowny:) jest taki słodki i uroczy a scena gdy Kurosaki płacze - awwww:) wzruszające;p za każdym razem gdy to czytam mam takie odczucie jak ninna;) Chyba będzie to mój ulubiony tomik:) I również nie zgadzam się, że poziom mangi spada. Cały czas jest coś interesującego i w każdym tomie coś się dzieje. Na prawdę czytałam wiele nudniejszych serii, a ta zdecydowanie do nich nie należy. Pozostaje tylko poczekać na następny tomik, bo faktycznie jestem ciekawa co jeszcze się stanie:)

Yumi221
Status: Offline

Post autor: Yumi221 » pn cze 03, 2013 3:51 pm

Na Tanuki-Manga ukazała się recenzja tego tomiku - zapraszam do lektury :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Dengeki Daisy"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość