Strefa SPOILERowa

Forum dla miłośników Dengeki Daisy!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Strefa SPOILERowa

Post autor: Madoka » wt sty 22, 2013 9:29 pm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników zakładam temat w którym możecie sobie spoilerować do woli.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Selena
Status: Offline

Post autor: Selena » ndz sty 27, 2013 6:15 pm

Nie tylko ty jesteś na bieżąco z chapterami :)

Teru rzeczywiście zapuszcza włosy, ale jest "pół-grzywka) pozostaje bez zmian. Tak w równą grzywką, tuż nad oczami, to kto inny.

Tak w ogóle, z wiekiem, Teru nie przybywa tylko włosów, ale i charakteru xD Ci, którzy czytają na bieżąco wiedzą jakie ma wredne pomysły xD (np. w 9 tomie jak wracam Kurosaki) - uczy się od mistrza hehehehehehe

Mnie się strasznie podoba akcja z nożem w 10 tomie - akcja trzyma w napięciu

No nic, nie ważne. Na razie czekamy na marzec - premiere 8 tomu :D Ja się w tym tomie strasznie rozczulam przy tych wspomnieniach z próbą samobójczą (pod pociąg). Rozczula mnie. Świetnie to narysowane! <kłania sie autorce> Autorka umie pokazać uczucie =D>


I ja bym chciała aby nie skończyła się ta seria tak prędko. Mnie wciąż ciekawią następne tomy, pomimo, że jest ich już ponad 10 :3

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » ndz sty 27, 2013 7:19 pm

Aleś napakowała spoilerów w jednym poście xD Czy to nie powinno iść do tematu ze spojlerami? ;)

Przyznam szczerze, że scena z dziewiątego tomu, gdy Teru czyta maile Daisy'ego jest zabójcza - jak dla mnie to kwintesencja całej tej mangi.
Ostatnio zmieniony ndz sty 27, 2013 9:24 pm przez Ajsza, łącznie zmieniany 2 razy.

Selena
Status: Offline

Post autor: Selena » ndz sty 27, 2013 7:44 pm

Sama wiesz, że tak naprawdę nie naspojlerowałam tak zaraz dużo :) o Dengeki Daisy można mówić i mówić! Poza tym, do tych scen, poza wrednej Teru xD nie napisałam o kim mowa itp :P

Zgadzam się z Tobą Ajsza - zabójcze to, jak te maile czyta na głos xD Uczy się wredoty od mistrza hehehehehehehehehe Ale co? Poskutkowało ^^ Bo potem jest tak pięknie!....GGRYRRYRYRYRYRYRYR NIE WAŻNE! BO NIE BĘDĘ MOGŁA DOCZEKAĆ MAJA!!!!! Wolę mieć w łapkach polskie wydanie! hehe

Marta001
Status: Offline

Post autor: Marta001 » ndz lut 17, 2013 6:32 pm

Jejku! Chciałabym tak sobie z Wami pospoilerować, niestety nie jestem na bieżąco. Mam zaledwie tom 3 i 7... ; :( Muszę szybko zamówić pozostałe tomiki :mrgreen:

Selena
Status: Offline

Post autor: Selena » ndz lut 17, 2013 8:39 pm

Marta001 pisze:Jejku! Chciałabym tak sobie z Wami pospoilerować, niestety nie jestem na bieżąco. Mam zaledwie tom 3 i 7... ; :( Muszę szybko zamówić pozostałe tomiki :mrgreen:
Nie mów, że tylko 3 i 7 czytałaś? :shock: Pożyczyłaś od koleżanki reszte prawda?

Marta001
Status: Offline

Post autor: Marta001 » wt lut 19, 2013 2:55 pm

Selena pisze:
Marta001 pisze:Jejku! Chciałabym tak sobie z Wami pospoilerować, niestety nie jestem na bieżąco. Mam zaledwie tom 3 i 7... ; :( Muszę szybko zamówić pozostałe tomiki :mrgreen:
Nie mów, że tylko 3 i 7 czytałaś? :shock: Pożyczyłaś od koleżanki reszte prawda?
To nie tak... Mam jedynie kupiony tomik 3 i 7, lecz całość historii znam ;)
Niestety mam daleko do Empika, więc nie mogę kupować sobie tak jak zgromadzeni tutaj forumowicze... Muszę trafić na odpowiedni moment. Poza tym dopiero od stosunkowo niedawna zaczęłam sama kolekcjonować mangi. Po prostu czytałam dzięki znajomym. Dlatego teraz nadrobię :D

Selena
Status: Offline

Post autor: Selena » wt lut 19, 2013 10:24 pm

Świetnie czytaj dalej i poszerzaj grupe fanów DD! ^^ Koooocham ten tytuł ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » śr lut 20, 2013 7:39 pm

Marta001 pisze: To nie tak... Mam jedynie kupiony tomik 3 i 7, lecz całość historii znam ;)
Niestety mam daleko do Empika, więc nie mogę kupować sobie tak jak zgromadzeni tutaj forumowicze... Muszę trafić na odpowiedni moment. Poza tym dopiero od stosunkowo niedawna zaczęłam sama kolekcjonować mangi. Po prostu czytałam dzięki znajomym. Dlatego teraz nadrobię :D
Czytaj dalej, a co do empika to jeśli nawet masz blisko to nie kupuj tam. Jeśli manga nie jest w foli to w krótkim czasie wygląda jakby przeczytało ją xx osób. Kartki kiedyś białe stają się brązowe, obwoluty ponadrywane itp. Ja też myślałem że jak tylko otworzą w mojej mieścinie empik to dostęp do mang będzie o wiele łatwiejszy. I finalnie empik został otwarty rok temu i kupiłem tam może jeden tomik BR, ale od tamtego czasu empik traktuje tylko jako miejsce do zakupu prasy wszelakiej i ewentualnego przeglądu zawartości mang.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » wt mar 12, 2013 4:29 pm

Komu najnowszego spoilera, z najnowszego rozdziału, który wyszedł chyba wczoraj? ;>

http://www.halftonecircle.com/uploads/1 ... 5_orig.jpg
http://www.halftonecircle.com/uploads/1 ... 5_orig.jpg

WRESZCIE!

To poniżej już nie spoiler, ale coś bardzo ładnego ;)
http://www.betsucomi.shogakukan.co.jp/d ... isy12s.jpg
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » wt mar 12, 2013 5:06 pm

Ostatnio zaczęłam sobie spoilerować i obejrzałam już wszystkie rawy, jakie znalazłam :P. Ale tego jeszcze nie widziałam. Popieram - WRESZCIE!!! Już mnie to wkurzało. Który to będzie tom? Mam nadzieję, że nie okaże się ostatni. Tak jeszcze z jeden by się przydał. Nie wiem, czy fabuła na to pozwoli/nie "rozciągnie się" bo tylko pobieżnie oglądałam obrazki :wink:.

I dzięki za tape&#359;ę. Bardzo ładna. Tylko znów będę musiała ją odwracać (poprzednią też musiałam) bo mam ikony po lewej :roll:. W ogóle niezwykle podobają mi się kolorowe grafiki z DD... Wiadomo może, czy autorka wydała/planuje wydać jakiś artbook?

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » wt mar 12, 2013 6:12 pm

Powinnien to być przedostatni rozdział 14 tomu, więc myślę, że spokojnie jeszcze jeden-dwa tomy będą.

Też bym chciała artbook >< Marzę o nim! Nic o nim nie słyszałam niestety ><
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt mar 12, 2013 8:31 pm

w końcu!!! :shock: mogę spać spokojnie ;)
z wrażenia wrzuciłam sobie tapetę na pulpet 8-) oj, dawno nie miałam mangusiowej :P

wygląda na to, że wrócili na diabelski młyn? ciekawe... ^_^

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » wt mar 12, 2013 8:45 pm

Sheril pisze:wygląda na to, że wrócili na diabelski młyn? ciekawe... ^_^
Tutaj mamy wyjaśnienie "jak to było" (weszłam na stronę będącą źródłem tych skanów) :wink::
Finally. Kurosaki, for the first time ever, confesses to Teru directly. I love how he repeats "I love you" while kissing her again and again <3. The whole chapter is basically Kurosaki spending the birthday together with Teru, buying her a bracelet, leg warmers, lunch and then to the Ferris wheel ( a known confession spot?). Teru is quite nervous, worrying that something bad is going to happen because she's receiving too much happiness, just like right before Kurosaki disappeared back then. Teru gets even more flustered when Kurosaki looks at her with such passion. Kurosaki has to reassure Teru that nothing scary will happen and then goes all out confessing to her <3<3<3 On her birthday, Teru's had an important secret conversation (right, "conversation" huh ^^).
Tak czułam, że pocałuje ją w jej urodziny. Ech, gapię się na te skany jak sroka w gnat :D.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt mar 12, 2013 9:38 pm

Dziękuję! Ah, jeszcze trochę i wyjdzie u nas :D super!

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pn mar 18, 2013 4:12 pm

Dziś powinna być premiera, a tu na razie nic :(. A miałam nadzieję, że np. jutro pójdę kupić.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn mar 18, 2013 4:15 pm

Fakt, nowe Dengeki miało być dzisiaj, ale będzie jutro, coś się przesunęło z dostawą. Tak pojutrze albo popojutrze już powinno być w sprzedaży w Empikach, Matrasach i wszystkich innych miejscach.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pn mar 18, 2013 4:17 pm

Dziękuję za info.

------

No proszę, co znalazłam :D
http://www.shogakukan.co.jp/comics/deta ... 4091356505

Okładka ostatniego tomiku będzie świetna :). Długo czekałam, aż na stronie Shogakukan'u udostępnią tą okładkę i wreszcie się doczekałam :P.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Dengeki Daisy"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość