Tom 6

Forum dla miłośników Dengeki Daisy!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Tom 6

Post autor: ninna » czw paź 18, 2012 4:30 pm

Waneko zaprezentowało obwolutę szóstego tomu "Dengeki Daisy":
Obrazek

Premiera: 20 listopada 2012.
Okładka bardzo mi się podoba... mimo, że Teru wygląda, jakby nie miała jednego oka :P. A ja jeszcze nie przeczytałam piątki!... Ale paczka już na mnie czeka i jutro będę miała tomik w swoich rękach :D.

Normik
Status: Offline

Post autor: Normik » pt paź 19, 2012 10:39 am

A tam czepiacie się oczu :P brak oka nadaje tej scenie specjalny klimat ^^
Okładka jest bardzo słodka ^^ szczególnie tylna jej część mnie rozwala xDD

Effie
Status: Offline

Post autor: Effie » sob paź 20, 2012 3:13 pm

Może autorka nie potrafi rysować obu oczu, kiedy postać stoi bokiem? :D To by wiele wyjaśniało... ale i tak okładka jest śliczna ;)

Shinri
Status: Offline

Post autor: Shinri » ndz paź 21, 2012 7:47 pm

Bardzo ładna okładka :D Dziwna sprawa z tym okiem.Może byc tak jak pisze Effie.
Ogólnie nie wiem czy ktoś zauważył ale liczba komentarzy na facebooku pod tą obwolutą jest zdumiewająca.Tyle to nawet nie jest pod Kuroszitem :shock:

liluf
Status: Offline

Post autor: liluf » pt lis 23, 2012 12:45 am

Już czytałam. Jak zwykle było wiele ciekawych akcji. Np. gdy Kurosaki sobie śpi, a tu Teru próbuje…. :D nie ważne. Może ktoś jeszcze nie czytał i nie wie, więc nie będę psuła niespodzianki. Osobiście czuję, że ten tomik czytało mi się lekko i przyjemnie. Mamy w nim intrygę która doprowadzi Tasuku do wyposażenia się w łopatę, parę osób które bez skutku uprawiają karate w wodzie i śliczne karaluchy. (czy ktoś ma robalofobie?) co ważniejsze Dowiedziałam się w końcu CO było powodem śmierci brata Teru. Przyznam się, że zastanawiało mnie to od dawna.

Sądząc po chichotach mojej siostry z sąsiedniego pokoju, jej tomik też się podobał. Nawet sobie po herbatkę nie poszła, taka była zaczytana. (Wiem, że tego nie zrobiła bo gdyby planowała sobie zrobić herbatkę wymusiłabym na niej, a by mi też taką załatwiła)

I dzięki za radę co do pępka.

Pozdrawiam. :D

Berii
Status: Offline

Post autor: Berii » pn lis 26, 2012 5:01 pm

Obwulta naprawdę ładna. Zresztą cały tomik jest świetny:) mi też czytało się lekko i przyjemnie zresztą jak zawsze tą mangę. Akcja rozwija się coraz bardziej, a i między Teru a Kurosakim dzieje się coraz więcej:) Bardzo mi się podoba:) zostaje tylko czekać na 7 tom:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Dengeki Daisy"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości