Dengeki Daisy

Forum dla miłośników Dengeki Daisy!
Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » czw kwie 28, 2011 10:35 pm

Kana24 pisze:No i manga ma rozsądną liczbę tomów, bo jeśli się nie mylę, to kończy się na 8 tomie (poprawcie mnie, jeśli się mylę).
2 dni temu wyszedł 9 tom i kolejne rozdziały wciąż wychodzą.

Ayumi7
Status: Offline

Post autor: Ayumi7 » pn maja 30, 2011 12:38 pm

Kupiłabym na 200% i wciskała jeszcze każdej osobie, którą znam! Uwielbiam tą mangę, jest po prostu świetna!

yuki00chan
Status: Offline

Post autor: yuki00chan » sob lip 02, 2011 6:25 pm

kupiłabym wszystkie tomy nawet jakby było ich 100 XD

Misuru
Status: Offline

Post autor: Misuru » czw lip 14, 2011 12:00 am

Jestem za! Na pewno ją kupię! Jeden z niewielu tytułów, który potrafi wywołać u mnie tak silne emocje :mrafroamerykanin: Uff a już myślałam, że nikt na jej temat nic nie napisał. Co za ulga :)

Manganette
Status: Offline

Post autor: Manganette » czw lip 14, 2011 8:13 pm

Tak, na pewno bym kupiła!

Na mojej osobistej liście shoujo numero #2.

1.Skip Beat!
2.Dengeki Daisy
3.Kaichou wa Maid-sama!

Poza tym to rysuje facet ^_^

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » czw lip 14, 2011 8:25 pm

Masz nieaktualne informacje - już od dawna wiadomo, że to jednak rysuje kobieta, która rysuje i podpisuje się jako mężczyzna.

Manganette
Status: Offline

Post autor: Manganette » pt lip 15, 2011 3:30 pm

Sonia pisze:Masz nieaktualne informacje - już od dawna wiadomo, że to jednak rysuje kobieta, która rysuje i podpisuje się jako mężczyzna.
O ja... Może dlatego, że od nie dawna czytam DD. trochę szkoda, bo to było fajne uczucie czytać dobre shoujo rysowane przez faceta, ale i tak dzięki za informacje.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt lip 15, 2011 4:42 pm

Kobiety też rysują dobre shojo a nawet shonen-Reborn np :P a jeżeli chcesz coś poczytać shojo od faceta polecam kimi iru no machi :)

Co do tematu,Soniu jesteś na bieżąco z DD?? zbliża się ta manga ku końcowi czy się na to nie zapowiada? :)
Obrazek

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pt lip 15, 2011 9:00 pm

Hmmm jestem na bieżąco ze skanami angielskimi, a na japońskie trochę tylko rzucam okiem, żeby sobie nie psuć zabawy. Z tego co zauważyłam, ostatnio fabuła znów przyśpieszyła, jednak na pewno to jeszcze nie koniec. Na mój gust tytuł dociągnie do 12 - max 15 tomów. Ale to tylko takie gdybanie ;D

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz sie 28, 2011 6:44 pm

Opis mangi w ogóle mnie nie zachęcił, ale w temacie "nowe mangi Waneko" ktoś napisał, że może ta mangę Waneko planuje wydać. Musiałam przeczytać i zobaczyć czym się tak ludzie zachwycają. Przeczytałam 20 rozdziałów i manga bardzo wciąga i nie jest to naiwne shoujo o problemach miłosnych. Bardzo mi się podoba tajemnica związana z jej bratem, Daisym i oprogramowaniem. Wciągająca manga, jestem ciekawa jak się skończy :D

Itan-sha
Status: Offline

Post autor: Itan-sha » ndz sie 28, 2011 6:56 pm

Jestem na tak, kupiłabym wszystko od tej autorki. Moja ulubiona manga shoujo.

Renusek
Status: Offline

Post autor: Renusek » ndz paź 02, 2011 5:14 pm

MANGA ZOSTANIE WYDANA PRZEZ WANEKO :D

Zablokowany

Wróć do „"Dengeki Daisy"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość