"Pamiętnik Kociłapki"

"Pamiętnik Kociłapki" to zabawna seria ukazująca blaski i cienie życia pod jednym dachem z kotem.
Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw sty 17, 2013 11:14 am

Hmm, w sumie... podobne reakcje były, gdy mówiłem o trzech kotach. Dobra, coś w tym jest :D

Silla
Status: Offline

Post autor: Silla » czw sty 17, 2013 12:16 pm

dejikos pisze:Swój osąd opieram na komentarzach osób, które dostają niemal ataku paniki, gdy dowiadują się, że mam AŻ trzy koty.
Mnie chcą pakować w biały kaftanik na wieść, że po domu plącze mi się 5 sztuk tych sierściuchów :lol:

A sama manga jest z życia wzięta i mam wrażenie, że jej urok dostrzegą tylko kociarze. Moja znajoma, właścicielka psa, na nic nie mogła zrozumieć, co mnie w Kociłapce tak śmieszy xD

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » czw sty 17, 2013 4:13 pm

Swojego czasu, gdy mieszkałam z rodzicami miałam aż 6 plus jednego psa :D Także niezły zwierzyniec :P
Teraz mam jednego kota w domu:P
Co do kocich mang poczytałam trochę o "Chi",
"Kociłapki" jeszcze nie czytałam, może muszę zacząć :wink:

Silla
Status: Offline

Post autor: Silla » czw sty 17, 2013 7:29 pm

Z kocich mang bardzo chętnie kupiłabym Poyo. Ta kulka jest taka cudownie wredna :P

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw sty 17, 2013 7:51 pm

Poyo wymiata :D Dobrze, że Hiki wkrótce wróci do tłumaczenia animu.

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » czw lut 14, 2013 9:47 pm

Nie powiedziałabym, że takie kocie pozycje są skierowane jedynie dla szczęśliwych posiadaczy zwierząt. Nigdy nie miałam psa ani kota, a jednak "Pamiętnik Kociłapki" mnie zauroczył i kupiłam wszystkie tomy. Za to "Cześć Michael!" jakoś mi nie podeszło, chociaż jedna z moich koleżanek (która również nie należy do kociarzy) bardzo polubiła ten tytuł. Fanom akcji takie mangi rzeczywiście mogą wyjść bokiem, ale chyba nie należy uogólniać :wink:.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » sob maja 09, 2015 6:45 pm

Poczytałam opinie na internecie w różnych miejscach i sporo osób skreśliło tę mangę. A mi się bardzo podobało, mimo że nie posiadam kota (choć bardzo bym chciała :( ). Szkoda tylko, że niektóre motywy się powtarzają, ale generalnie nie czułam znużenia podczas lektury. :)
Ps: Sorry za wykopki...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pamiętnik Kociłapki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości