Kuroshitsuji # 25

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Kuroshitsuji # 25

Post autor: Ame » wt wrz 12, 2017 5:00 pm

Obrazek Tak oto prezentuje się obwoluta dwudziestego piątego tomu Kuroshitsuji. Genialne pomysły Ciela sprawiają, że bilety na każdy występ w Funtom są wyprzedane. Czy rywalizujący Music Hall będzie w stanie pokonać ich w walce o popularność i miłość fanów? Tymczasem mrok podpełza do drzwi rezydencji Phantomhive…

Premiera już 29 września.

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Kuroshitsuji # 25

Post autor: Naama » śr wrz 13, 2017 6:47 pm

I gdzie ten Snake :<
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Gwathgor
Status: Offline

Kuroshitsuji # 25

Post autor: Gwathgor » śr wrz 13, 2017 6:59 pm

Biorąc pod uwagę, że manga wydaje się zmierzać do końca, boję się, że się już go na okładce nie doczekamy :c Szczerze mówiąc, nawet jeśli w tych akurat rozdziałach prawie go nie ma, i tak imo byłby lepszym wyborem od dość randomowego Shinigamiego, który ledwo co się przewija.

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Kuroshitsuji # 25

Post autor: Mormicc » śr wrz 13, 2017 7:03 pm

Naama pisze:
śr wrz 13, 2017 6:47 pm
I gdzie ten Snake :<
Gdzie Grell? ,_,
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Kuroshitsuji # 25

Post autor: SallyCzarownica » śr wrz 13, 2017 10:07 pm

Ja tam bym chciała rodziców Ciela na okładce albo chociaż samego Vincenta. :oops:
Obrazek

Ksssa
Status: Offline

Kuroshitsuji # 25

Post autor: Ksssa » śr wrz 13, 2017 10:33 pm

Gwathgor pisze:
śr wrz 13, 2017 6:59 pm
Biorąc pod uwagę, że manga wydaje się zmierzać do końca, boję się, że się już go na okładce nie doczekamy :c Szczerze mówiąc, nawet jeśli w tych akurat rozdziałach prawie go nie ma, i tak imo byłby lepszym wyborem od dość randomowego Shinigamiego, który ledwo co się przewija.
Autorka gdzieś mówiła ile będzie mniej więcej manga miała tomów, czy co? O.o Chwilowo jak dla mnie wątkiem głównym i zarazem, który powinien być tym kulminacyjnym to
► Pokaż Spoiler
A chwilowo oprócz ochłapów informacji i faktycznie lekko pociągniętego wątku jakoś nie widzę, aby to właśnie on dział się teraz na głównym planie, więc mimo wszystko myślę, że jeszcze trochę poczekamy. ;)
A co do okładki... To hmmm... Poprzednie trzy ostatnie tomy były lepsze i podniosły poprzeczkę, więc... Nie jest zła, ale nie wyróżnia się jakoś specjalnie.

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Kuroshitsuji # 25

Post autor: Naama » czw wrz 14, 2017 10:44 am

Ksssa pisze:
śr wrz 13, 2017 10:33 pm
Autorka gdzieś mówiła ile będzie mniej więcej manga miała tomów, czy co?
Ponoć na początku miało być KILKA tomów, ale autorka się rozpędziła i w tym momencie nie wiadomo.
Gdzieś czytałam, że maks 30 tomów ma być.
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości