Temat ogólny

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » ndz sie 23, 2015 4:00 pm

Ja obejrzałam pierwszy sezon anime, drugi zaczęłam i przerwałam i jakoś nie mogę wrócić. Manga podoba mi się dużo bardziej, czytam ją na bieżąco. Lizzy polubiłam właśnie dzięki mandze, bo w anime była takim płaczliwym zapychaczem. Dopiero sytuacja na statku i w szkole (b. fajny epizod) gdzie okazuje się, że Lizzy coś potrafi, a jej damulkowata bezradność jest pozą graną pod Ciela, sprawiła że zaczęłam ja szanować. Wolałabym żeby była bardziej jak jej matka ^_^ Hrabia Druitt i Grell maja u mnie pierwsze miejsce na liście afektowanych świrów, choć wolę z tej dwójki Grella :]

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn sie 24, 2015 10:28 pm

Słyszałam,że się zmienia Lizzy,ale jak na razie jest moją najgorszą postacią.Z tym pierścieniem strasznie mnie wkurzyła.Nie cierpię takich ;[

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » pn sie 24, 2015 11:04 pm

Ame pisze:Z tym pierścieniem strasznie mnie wkurzyła.Nie cierpię takich ;[
Masz na myśli jak go wyrzuciła, a Sebastian go później Cielowi zwrócił? Ręce mi opadły przy tej scenie. Pięciolatkowi może bym coś takiego wybaczyła, ale taki brak szacunku dla ostatniej, najważniejszej pamiątki po rodzicach? Żenująca, płytka panna. Tak o niej wtedy myślałam. Dziś mam nieco lepsze zdanie, choć mam nadzieję że Lizzy tak naprawdę wie i rozumie więcej niż okazuje, a trzpiotowatością chce zapewnić Ciela, że nie musi się nią przejmować i o nią martwić.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn sie 24, 2015 11:14 pm

Ame od *numer*
141
*numer* rozdziału jest z Lizzy znacznie lepiej ^^

Na stare anime nie warto tracić czasu, chociaż polubiłam bardzo Aloisa. Anime mandze do pięt nie dorasta.

Ogólnie jeśli chodzi o Kuroshita, mam wrażenie, że Yana nie miała konkretnego pomysłu na Kuro przez kilka pierwszych rozdziałów i po prostu płynęła z prądem. Wydaje mi się, że wykminiła (najważniejszą) część fabuły tak około Circus Arc.
Czyli te wszystkie two ciels theory i tak dalej

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt sie 25, 2015 4:05 pm

Reiha Tak o to chodzi.W końcu to było na początku.
Reiha pisze:Pięciolatkowi może bym coś takiego wybaczyła
Ja nie :twisted: Nie cierpię jak ktoś mi coś zniszczy.Nieważne co by to było.A pięciolatek już powinien rozumieć,że nie tyka się czyiś rzeczy bez pozwolenia.
Reiha pisze: brak szacunku dla ostatniej, najważniejszej pamiątki po rodzicach?
Ona o tym nie wiedziała.Co jej nie tłumaczy,ale po tym jak się o tym dowiedziała to się rozpłakała i zaczynała żałować swojego czynu.Właściwie to wkurzało mnie też,że nie słucha oraz zachowywała się jak u ciebie(udekorowała dom bez pozwolenia).
pridek pisze:*numer* rozdziału jest z Lizzy znacznie lepiej ^^
Oby jej było jak najmniej.Trochę potrawa jej przemiana.
pridek pisze:Na stare anime nie warto tracić czasu, chociaż polubiłam bardzo Aloisa.
Drugiego sezonu nie ruszałam.Po pierwszej poszłam do trzeciego sezonu,a potem obejrzałam Book of Murder.
pridek pisze:Anime mandze do pięt nie dorasta.
Oglądałaś 3 sezon?Zekranizowali tam Circus Arc.Ja dla mnie bomba.Ciekawe czy zmieniali coś.
pridek pisze:Ogólnie jeśli chodzi o Kuroshita, mam wrażenie, że Yana nie miała konkretnego pomysłu na Kuro przez kilka pierwszych rozdziałów i po prostu płynęła z prądem.
Możliwe.Arc z curry był słaby również dobrze mógł być to filer.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » wt sie 25, 2015 4:20 pm

Ame pisze:Oby jej było jak najmniej.Trochę potrawa jej przemiana.
Właśnie nie, we wspomnianym rozdziale zmienia się dosłownie ze strony na stronę, z kadru na kadr :)
Ame pisze:Oglądałaś 3 sezon?Zekranizowali tam Circus Arc.Ja dla mnie bomba.Ciekawe czy zmieniali coś.
O 3cim sezonie jakoś machinalnie nie wspomniałam (a miałam wspomnieć XD). Cały arc w 1szym sezonie kompletnie pominęli i zastąpili go Dollem bodajże.
Z tego co kojarzę Circus Arc, odbiega jedną sceną od mangi. Scena zrobiona naprawdę ślicznie i niczego nie ujmuje.
Ta scena to akurat gdy
pokazano jak cyrkowcy zdobywają swoje ofiary.
Poprawcie mnie, jeśli coś jeszcze zmienili.
Ame pisze:Możliwe.Arc z curry był słaby również dobrze mógł być to filer.
Fakt, miał wg mnie parę śmiesznych momentów, a Soma jest jedną z moich ulubionych postaci, ale mam wrażenie, że do ogólnej fabuły to to nic nie wprowadzi.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt sie 25, 2015 4:27 pm

pridek pisze:Właśnie nie, we wspomnianym rozdziale zmienia się dosłownie ze strony na stronę, z kadru na kadr
Dobrze wiedzieć :) Raczej nikt nie chciałby czytać o takiej bohaterce.Pierwsze wrażenia ma najgorsze.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » wt sie 25, 2015 4:29 pm

Jeszcze Book of Murder mi się przypomniało (JAKŻE MOGŁAM ZAPOMNIEĆ przecież tam Grey jest). Też bardzo dobrze zanimowane i wierne mandze :D

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob paź 10, 2015 1:56 pm

Obrazek
Manga dostanie film kinowy :) ANN

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » sob paź 10, 2015 9:46 pm

Eeeeeeee... statek jako film? Mogłoby być ^^
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob paź 10, 2015 10:05 pm

Naama pisze:Eeeeeeee... statek jako film? Mogłoby być ^^
Masz na myśli Titanic ark, zwany Ship Voyage Arc, czyli tomy 11-14 :-k
Nie powiem, były to dobry pomysł, bo poprzedni ark został zekranizowany w postaci Oavek. Choć, ubolewam bo chciałbym dostać trzeci sezon animu i obejrzeć Public School arc :P

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » sob paź 10, 2015 11:22 pm

Tak, Titanic, chociaż ten statek chyba nazywa się inaczej :p Ja to bym oczywiście chciała wszystko jako oddzielne sezony po minimum 12 odcinków :) ale z każdej wersji na podstawie mangi będę bardzo się cieszyła :) niech cały czas coś powstaje, mają dużo materiału i nawet mogą jakieś śmieszne ova porobić ^^
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

hecatetwo
Status: Offline

Post autor: hecatetwo » ndz paź 11, 2015 1:55 pm

Wybaczcie, że przerywam [-o<
Wiecie może kiedy wyjdzie 22 tom ? xD

Awatar użytkownika
Yerdiee
Adept
Posty: 250
Rejestracja: śr maja 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yerdiee » ndz paź 11, 2015 4:48 pm

hecatetwo pisze:Wybaczcie, że przerywam
Wiecie może kiedy wyjdzie 22 tom ? xD
18 listopada ma premierę w Japonii.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn paź 12, 2015 7:37 pm

Cieszę się na kinówkę Kuroshita, ale jeśli to statkowy arc to zgrzytnę zębami i jak się uda, to obejrzę.
Zębami zgrzytnę, bo to by oznaczało, że 3 ostatnie stricte mangowe arci (włączając ten statkowy oczywiście) mają różne formy... "prezentacji" :P Murder book był OVĄ, cyrk był odcinkowy... Jakoś tak... dziwnie :P

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pn paź 12, 2015 8:17 pm

Dziwnie, powinni dać normalnie "sezony" po kilka odcinków. Ciekawe czemu tak to podzielili. Bo raczej na fundusze i zainteresowanie nie mają się, co martwić huh
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » czw paź 22, 2015 10:31 pm

Obrazek

I mamy nową okładkę :D

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » czw paź 22, 2015 10:32 pm

Uwielbiam ją <3 (Mimo, iż mangi nie kupuję) Okładka jest fantastyczna :D

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » czw paź 22, 2015 10:39 pm

Cudowna okładka *_* chyba najlepsza ze wszystkich <3 czekałam na Mey-Rin

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » czw paź 22, 2015 11:02 pm

Był Finni, Bard, no to teraz czas na Mey-Rin na okładce :)

[Madziozord] o tak, Mey Rin na okładkę z wielkimi... gnatami! 3 dni temu

FANFARY! Nagroda za odgadnięcie postaci, która pojawi się na okładce nowego tomu trafia doooooooooooooooooo.... GOŚCIA :D

Śliczna okładeczka... Ja już ją chce!
I mam nadzieję, że kolejna to będzie Snake :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości