Temat ogólny

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pt maja 29, 2015 10:20 pm

Ja pierdziele, zawieszki jakie piękne. Królik jaki cudny. Karty jakie ładne. Zegarek... meh...

To już 10 lat? o_o Dżizas.

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » sob maja 30, 2015 3:45 pm

Karty są cudne *_*

To już 10 lat? O mamo, nie spodziewałam się. Jakoś tak, czuję się staro...
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob maja 30, 2015 6:20 pm

Pluszak jest fajny :)

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » ndz sie 09, 2015 8:40 am

Czy ktoś czyta Kurosha na bieżąco? Czy mi się wydaje czy nie było rozdziału w lipcu? :<
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » ndz sie 09, 2015 9:49 am

No właśnie jakoś tak mi czegoś zabrakło. Wszystkie czytane przeze mnie miesięczniki wyszły, a Kurosha jak nie było, tak dalej nie ma. A jeszcze ostatni rozdział był taki krótki. W sumie na końcu rozdziału napisane jest, że następny w sierpniowym numerze :P

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » ndz sie 09, 2015 9:52 am

Dziękuję za odpowiedź, czyli urlop i wakacje :) Mam nadzieję, że w sierpniu będzie za to coś większego, bo właśnie ostatnie 2 rozdziały nie dały za wiele informacji i akcji :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Nelya
Status: Offline

Post autor: Nelya » ndz sie 09, 2015 6:59 pm

Nowy rozdział wyszedł w Japonii normalnie, po prostu nikt nie przetłumaczył (no prawie, kto umie ten znajdzie :wink: ) Po prostu jest tak, że numer sierpniowy pojawia się w lipcu, wrzesniowy w sierpniu itd.
Za to w sierpniu będzie spin off Demon 6. Chodzi o pierwszą szóstkę postaci z character popularity poll, który był niedawno.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » ndz sie 09, 2015 7:58 pm

Skoro dogoniliśmy ponownie japonie z kuroshem to co powiecie na wydanie między czasie tego

Obrazek
Kuroshitsuji Anthology Comic: Nijishitsuji :D
Tylko 2 tomisze [ W sam raz jako jednotomówka]
Data wydania: 2009-2010
Jest to kolekcja oneshotów z uniwersum Kurosha z pod pióra wielu autorów
MAL

Jak sądzicie, są jakieś nikłe szanse na wydanie :-k

Tora_222
Status: Offline

Post autor: Tora_222 » ndz sie 09, 2015 9:23 pm

Itachi Uchiha, Oj ja bym z pewnością nabyła ^^ I zgaduje, że wiele osób podziela moje zdanie ;)

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » ndz sie 09, 2015 10:41 pm

Kupowałabym jak leci *_*

Ubolewam, dlaczego Kurosh wychodzi raz na miesiąc echhhh normalnie to powinno być minimum raz na tydzień, a nie biedni fani muszą czekać aż tyle czasu... :<
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn sie 10, 2015 9:07 am

Ta kreska jest zbyt ładna, żeby być w stanie trzaskać tych kilkanaście stron na tydzień. Ja już wolę, żeby zostało przy trybie takim, jaki jest :D
Jeśli chodzi o dodatek do Kuro to peeewnie bym kupiła... ale naprawdę wolałabym artbooki.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn sie 10, 2015 12:22 pm

To teraz wystarczy aby kult korosza ponownie się zjednoczył i wystosował petycje o wydanie bonusów do mangi [Character book, Artbooka i kolekcja oneshotów]. A co, w jedności siła :D :D

Awatar użytkownika
Yerdiee
Adept
Posty: 250
Rejestracja: śr maja 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yerdiee » pn sie 10, 2015 8:55 pm

Artbook i Charakter book jak najbardziej bym brała, jednak jeśli chodzi o zbiór oneshotów jestem na nie. Kiedyś czytałam i zapadło mi w pamięci wyjątkowo negatywnie.

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » śr sie 19, 2015 7:11 pm

Ha ha ha bonusowy rozdział, normalnie uśmiałam się gdy widziałam "przemiany" :D A do tego pod koniec: "Z waszych połączonych mocy" :D
Ostatnio zmieniony śr sie 19, 2015 8:19 pm przez Naama, łącznie zmieniany 1 raz.
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr sie 19, 2015 8:10 pm

Bonus zacny i fajny, ale poszoł won z piratami, bo jeszcze osta dostaniesz za linka do skanlacji.

Mam nadzieję, że ten specjalny chapter będzie w wydaniu tomikowym, bo podobał mi się bardziej niż niektóre chaptery z ostatniego arcu.

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » śr sie 19, 2015 8:21 pm

Usunęłam link :< Przepraszam, nie chciałam nic złego zrobić. Ino no, tak wrzuciłam, bez zastanowienia się, bo bardzo mi się spodobał i chciałam się nim podzielić ze wszystkimi ^^ Już nie będę...

No ja cały czas czekam na kolejny rozdział. Przez ostatnie nic się ciekawego nie działo, więc taki dodatek nieco poprawia humorek i zmiękcza serce. Do tego zaraz będzie kolejny tom PL więc ogólnie Kurosh górą :D
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr sie 19, 2015 8:46 pm

Mnie rozbroił Druitt, gościu za każdym razem jak się pojawi gwarantuje jazdę bez trzymanki :D Jeszcze Ciel, który nie mógł być w kadrze bo stracił wstążkę, jfc :mrgreen: W sumie dobrze było zobaczyć wszystkie (wg mnie) fajniejsze postacie w jednym rozdziale, od razu widać jak się między nimi układa (np. Grey, który całkiem szybko dochodzi do wniosku, że nie będzie tolerował shitu Druitta, god bless him).

Mogłabym ikać nad tym rozdziałem i Grey'em do rana, ale oszczędzę Wam tego orz Jeszcze może powzdycham do stylu Yany - uwielbiam to, jaki progress zrobiła w rysunku na przestrzeni lat (nic nowego, wiem, progress robi chyba każdy mangaka :D).

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » śr sie 19, 2015 9:04 pm

Nie, no, mi się najbardziej podobała scena, w której wszyscy połączyli "swoje" moce, żeby zrobić super Sebastiana, a potem walka z "bossem" :D Ogólnie jakoś nigdy nie lubiłam Lizzy, zawsze wydawała mi się zbyt urocza i głupiutka jak dla Ciela. Ale po rozdziale ze statkiem, wskoczyła u mnie o kilka miejsc do góry, dlatego też, i w tym bonusowym, odegrała ciekawą rolę (Jak jej matka komentowała, że córeczka musi stać się silniejsza, a Ciel wpadł w depresje, że wcale nie musi) :D
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr sie 19, 2015 9:34 pm

Moja sytuacja z Lizzy jest dokładnie taka sama :D Najpierw obejrzałam anime i miałam do niej neutralne, czasem negatywne nastawienie. Ale potem jakieś kadry z mangi mi gdzieś przemknęły przed oczami i doszłam do wniosku "trzeba mangę przeczytać, bo shit staje się poważny". Mam nadzieję, że dziewczynie nic się nie stanie i przy okazji jest mi jej trochę żal, bo w sumie można się domyślić jak skończy Ciel :c

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz sie 23, 2015 2:29 pm

Obejrzałam I oraz III.Drugi pominęłam,ale chyba nic nie straciłam.I sezon był słaby.Przeczytam tylko 3 tomy,ale te wydarzenia mi się w mandze bardziej spodobały.Pojedynek curry też był słaby :? Jak zobaczyłam ten wątek o aniele to czułam,ze to filer.Słabe to było,ale jakoś udało mi się skończyć te 24 odcinki.Natomiast Book of Circus bardzo się spodobał :D Na tyle,że się wezmę znów za zbieranie mangi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości