Kuroshitsuji Book of Circus

ODPOWIEDZ
rikuhod
Status: Offline

Kuroshitsuji Book of Circus

Post autor: rikuhod » pt lip 11, 2014 11:26 am

Nowe anime o Kuroshitsuji się pojawiło, o czym większość z nas wie :)
http://www.daisuki.net/anime/detail/Bla ... okofCircus w Polsce odcinki są dostępne na DAisuki

Narazie seria zapowiada się ciekawie odcinek pierwszy zawierał przypomnienie kim są postacie i lekkie wprowadzenie do fabuły. Tradycyjnie Ciel ma na pienku z mafią a Sebastian musi naprawić co służba zniszczyła. Animacja naprawde robi wrażenie, piękne wnętrza, modele postaci znacznie lepsze od pierwszego anime.

Troche mi się nie podoba wygląd Snake'a on powinien mieć zieloną skóre nie wyglądać jak albinos :P

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » pt lip 11, 2014 11:28 am

Snake? W mandze wydawało mi się, że on właśnie powinien być albinosem :p
Obrazek

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » pt lip 11, 2014 7:55 pm

Szkoda ,ze anime ma mieć tylko 10 odcinków. 1 odcinek był super ale boję, iż może wyjść z tego gniotek :(

rikuhod
Status: Offline

Post autor: rikuhod » pt lip 11, 2014 10:29 pm

Zapowiedziane jest OVA Book of Murder, wiadomo który arc
http://myanimelist.net/anime/23317/Kuro ... _of_Murder

wszystko zależy jak seria się przyjmie i sprzeda, jeśli osiągnie sukces najprawdopodobniej zrobią kontynuacje

Berserk powstały narazie 3 filmy ale możliwe że zrobią adaptacje kolejnych roździałów serii

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw sie 21, 2014 8:04 pm

Nie mogę się już doczekać OVA!

Otochan
Status: Offline

Post autor: Otochan » śr wrz 17, 2014 9:37 pm

Po obejrzeniu całej serii stwierdzam, że to najlepsze co do tej pory zrobili z anime. Mam nadzieję, że wszystkie arki będą mieć swoje adaptacje anime (I że Kotobukiya zrobi breloki z postaciami z arku szkolnego, ale tsiii!)

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw wrz 18, 2014 8:10 am

Brałabym Edwarda, on jest super ;w; ok już jestem ciii... <3

Otochan
Status: Offline

Post autor: Otochan » czw wrz 18, 2014 10:06 am

Obrazek
^ OTP. I jedyne słuszne yaoi w Kuroszu xD

Celia
Status: Offline

Post autor: Celia » sob paź 11, 2014 1:06 pm

Wiele oczekiwałam i bardzo się zawiodłam :/ Anime naprawdę słabe i tylko kilka momentów trzyma jako taki poziom. Pierwszy odcinek był tak nudny i zniechęcający, że gdybym sama nie czytała mangi to wyłączyłabym już po tym pierwszym odcinku i nigdy nie obejrzała....

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » wt paź 21, 2014 7:24 pm

Wiele oczekiwałam i bardzo się zawiodłam :/ Anime naprawdę słabe i tylko kilka momentów trzyma jako taki poziom. Pierwszy odcinek był tak nudny i zniechęcający, że gdybym sama nie czytała mangi to wyłączyłabym już po tym pierwszym odcinku i nigdy nie obejrzała....
Nie było tragicznie, ale mogli lepiej się postarać. Czytałem ten arc w mandze i był super [Jeden z lepszych arców w całej mandze]. A te 10 odcinków strasznie się dłużyły, przez co musiałem przewijać odcinki. Jedyne co trzymało mnie przed porzuceniem anime były sceny z Jokerem. Mam nadzieje, że 2 odcinkowa OVA: http://myanimelist.net/anime/23317/Kuro ... _of_Murder zrekompensuje mi to z nawiązką :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości