Kuroshitsuji

Lucid Atray
Status: Offline

Kuroshitsuji

Post autor: Lucid Atray » pt gru 05, 2008 8:21 pm

Niedawno zaadaptowano na podstawie mangi anime ci co oglądali nie muszę przedstawiać tytułu,Inni mogą poczytać :P.Uważam że jest to pozycja godna uwagi za swoją nietuzinkowość a w szczególności za klimat (wyłącznie moja opinia ;P)


Obrazek

sugar
Status: Offline

Post autor: sugar » ndz sty 25, 2009 4:24 am

Zgadzam się w 100%.Z pewnością zakupilabym tomiki Kuroshitsuji.świetne postacie,klimat i humor-to lubię. ;)
Czy jest szansa,żeby Waneko to wydalo?

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » ndz sty 25, 2009 7:17 pm

Uwielbiam to anime i bez zastanowienia kupiłambym mange <3
Nie wiem, ile jest tomów, ale oby jak najwięcej :wink:
Sebastian i Ciel są świetni, ale reszta tez niczego sobie (np. Pluto xD).
Byłoby fajnie, gdyby Waneko wydało mangę po polsku :D

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » pn sty 26, 2009 12:54 am

Bogata rodzina, sługa demon hmmmmmmmmmmmm chyba gdzieś już to widziałem, a tak Hellsing tylko tamto jest lepsze bo ma więcej klimatu, krwi i nazistów =]

Przeczytałem chyba 10 pierwszych chapterów i się poddałem bo dla mnie ten komiks jest o niczym, tak samo z anime zaprzestałem.

Oklepane schematy ostatni, zrobimy coś psełdo mrocznego, najlepiej coś gotycko wiktoriańskiego (w końcu wychodzi coś dziwnego i przerysowanego) , i ta mania oczu - sorry ale wydaje mi się ze Clamp powinien to opatentować bo ta epidemia magicznych, onnego koloru itp. oczu chyba od nich zaczęła się - chodzi mi tu o Ciela czy jak tam temu EMO dziecku było.

Kolejna manga dla 14 które będą mogły sobie powyobrażać Sebastiana i Ciela w różnych zakazanych i dziwnych konfiguracjach

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2009 ]
Lucid Atray pisze:Uważam że jest to pozycja godna uwagi za swoją nietuzinkowość a w szczególności za klimat


Ta manga wcale nie jest nietuzińkowa, a klimat ma taki jaki ostatnio modny gotycko - wiktoriański tak jak pisałem wyżwej

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » pn sty 26, 2009 4:11 pm

Kupiłabym, kupiła... lubię takie klimaty i chłopców w krótkich spodenkach XD XD

MeiMei
Status: Offline

Post autor: MeiMei » pn sty 26, 2009 9:10 pm

Jest całkiem zabawne. Gdybym przekopując się przez księgarnię wpadła na taką pozycje, na pewno wylądowałaby w moim koszyku ^_^

Lidia- chan
Status: Offline

Post autor: Lidia- chan » pn maja 04, 2009 6:51 pm

Kocham Kuroshitsuji!!!
Gdyby manga została wydana w Polsce, od razu byłaby na mojej półce wraz z innymi mangami.
Jestem wielką fanką tego anime i mangi.
Byłabym uradowana wiadomością, że została wydana w języku Polskim.
Mam nadzieję, że niedługo będzie wydana ^.^

Inezet
Status: Offline

Post autor: Inezet » śr lip 08, 2009 7:06 pm

Anime doprawdy było świetne, chciałabym obejrzeć mangę. Mówiąc ogółem - świetna historyjka o tym ,co władza i pieniądze mogą z człowiekiem zrobić, pełna humoru, [Ach, ten Sebastian ^_^] oraz ciekawych osobliwości. [greil! <3 Obrazek ].
Po prostu cud, miód i orzeszkii. ~

YoannaSan
Status: Offline

Post autor: YoannaSan » wt sie 11, 2009 10:48 am

ta manga jest boska, o niebo lepsza od anime :D

ranshou
Status: Offline

Post autor: ranshou » śr wrz 16, 2009 7:32 pm

Ja jestem pewna że bym kupiła :D
Anime było świetne , mangę dopiero co zaczęłam czytać po angielsku ale marnie mi to idzie Dx
Chciałabym mieć kuro w swojej kolekcji :3

Jestem za! :o

Gocholudek
Status: Offline

Post autor: Gocholudek » ndz wrz 20, 2009 9:41 pm

Oglądałam anime i jakby była manga to na 100% bym ją kupiła ^^
Jestem stanowczo za ^^ Postaci są genialne (chociażby taki mój Undertaker albo Greil XD)
Jeszcze raz za.

Agiss
Status: Offline

Post autor: Agiss » sob wrz 26, 2009 4:17 pm

Alez oczywiscie jestem za! Ogladalam anime(ktore jest swietne) i twierdze ze jest absolutnie godne przeczytania :D

Marusera
Status: Offline

Post autor: Marusera » sob paź 03, 2009 7:27 pm

Kocham Kuroshitsuji ^^ Na pewno bym kupiła tę mangę, gdyby została wydana :) Cudna kreska, wciągająca fabuła - naprawdę warto przeczytać :D Mam nadzieję, że kiedyś będzie wydana w Polsce.

dziaga
Status: Offline

Post autor: dziaga » sob paź 17, 2009 12:16 am

Myślę, że Kuroshitsuji byłby dobrym wyborem dla WANEKO.
Manga jest na prawdę wciągająca i na pewno bym ją kupiła. Anime jest popularne, a wiadomość, że ma wyjść druga seria jeszcze bardziej nakręciła fanów. W Polsce zwolenników tego anime jest coraz więcej z dnia na dzień ze względu na świetną fabułe, piekielny lokaj - tego nie czyta się na codzień.
Bogata rodzina, sługa demon hmmmmmmmmmmmm chyba gdzieś już to widziałem, a tak Hellsing tylko tamto jest lepsze bo ma więcej klimatu, krwi i nazistów =]

Przeczytałem chyba 10 pierwszych chapterów i się poddałem bo dla mnie ten komiks jest o niczym, tak samo z anime zaprzestałem.

Oklepane schematy ostatni, zrobimy coś psełdo mrocznego, najlepiej coś gotycko wiktoriańskiego (w końcu wychodzi coś dziwnego i przerysowanego) , i ta mania oczu - sorry ale wydaje mi się ze Clamp powinien to opatentować bo ta epidemia magicznych, onnego koloru itp. oczu chyba od nich zaczęła się - chodzi mi tu o Ciela czy jak tam temu EMO dziecku było.

Kolejna manga dla 14 które będą mogły sobie powyobrażać Sebastiana i Ciela w różnych zakazanych i dziwnych konfiguracjach

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2009 ] Lucid Atray napisał/a:
Uważam że jest to pozycja godna uwagi za swoją nietuzinkowość a w szczególności za klimat



Ta manga wcale nie jest nietuzińkowa, a klimat ma taki jaki ostatnio modny gotycko - wiktoriański tak jak pisałem wyżwej

Nie powinno się zwracać uwagi na takie wypowiedzi. Co to w ogóle za argumenty? WANEKO ma nie wydać Kuroshitsuji bo bohater ma niby oczy jak emo? To nie jest temat w którym możesz pisać swoje zdanie na temat tej mangi a miejsce gdzie pisze się dlaczego chcesz lub nie by ją wydano ;/

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » sob paź 17, 2009 9:57 am

dziaga pisze:To nie jest temat w którym możesz pisać swoje zdanie na temat tej mangi a miejsce gdzie pisze się dlaczego chcesz lub nie by ją wydano ;/
Bełkot O.o
Przecież zdanie kogoś na temat tej mangi wpływa na to czy chce żeby ją wydano, czy nie. Dla mnie, kogoś kto nie wiele o tej mandze wie, zdanie ludzi będzie miało duży wpływ kiedy będę się zastanawiać nad ewentualnym zakupem.

setouchi-san
Status: Offline

Post autor: setouchi-san » sob paź 31, 2009 6:10 pm

Jednak ja, jakbym była MattGrimpem to raczej bym używała słowa "według mnie" a nie stwierdzała, ze taki to jest faktem ( ale oczywiście nim nie jestem;p) a wracając do Kuroshitsuji bardzo fajnie by było jakby wydali, bo manga czymś się różni. Wcale bym nie nazwała Ciela emo. Tak właściwie to chyba w 1/2 mang są postacie, które są podobne do Ciela. Dla niektórych chociażby taka długość włosów przypomina emo. Chociaż oczywiście MattGrimp, jak widać, patrzy na świat swoimi oczyma jak każdy inny. Sama osobiście za Cielem zbytnio nie przepadam, wolę Sebastiana i Grella, i mam nadzieje, że ktoś kiedyś pomyśli o wydaniu tej mangi.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt lis 03, 2009 3:48 pm

Przeczytałem chyba 10 pierwszych chapterów i się poddałem bo dla mnie
Bo dla mnie,czy wg mnie, raczej nie robi wielkiej roznicy,mhm? :roll:

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pn sty 25, 2010 3:48 pm

Gdyby manga została wydana w Polsce o nic bym się nie pytała tylko od razu ją kupiła.

BlackMayo
Status: Offline

Post autor: BlackMayo » pn sty 25, 2010 5:24 pm

To jedna z moich ulubionych mang więc na 100% kupiłabym ją, gdyby została wydana.
Bo jest na serio dobra. Kocham ta kreskę, postaci i... wszystko~

vampire+knight
Status: Offline

Post autor: vampire+knight » wt sty 26, 2010 10:58 am

ja tak samo BlackMayo

Zablokowany

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości