Kuroshitsuji

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » czw wrz 23, 2010 9:56 am

Jestem za :) anime bardzo mnie wciągnęło a zdecydowanie bardziej wole papierową wersje :twisted:
Obrazek

Blondi132
Status: Offline

Post autor: Blondi132 » sob paź 02, 2010 7:42 pm

Taaak, zdecydowanie tak!

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob paź 02, 2010 8:11 pm

mangę prawdopodobnie wyda studio JG (otaku) =D> :kyaa:
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » ndz paź 03, 2010 9:17 am

Skąd masz takie informacje??

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz paź 03, 2010 9:53 am

Grey wystarczy wejść na forum JPF'u i poczytać trochę i na stronie studia JG ot co
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » ndz paź 03, 2010 11:59 am

Czytam trochę forum JPF (chociaż muszę przyznać, że ostatnimi czasu rzadko i pobieżne), a Studia JG nigdy na poważnie nie brałem :P ale może zacznę.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » ndz paź 03, 2010 12:26 pm

Sprawa jest stosunkowo prosta. Waneko w Łodzi powiedziało, że tej mangi nie wyda, bo stara się o nią inne polskie wydawnictwo. JPF ostatnio zapowiedział One Piece'a i na jeszcze jedną nowość raczej się nie zdecyduje... Po za tym chyba w ogóle o niego nie pytał, jak była okazja. Egmont od wieków nie wypuścił niczego nowego i mangi traktuje bardzo po macoszemu, a Hanami celuje w inną grupę odbiorców.

Jakie wydawnictwo pozostaje?

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » ndz paź 03, 2010 3:12 pm

Oczywiście JG, które dwa dni temu miało ogłosić nowy tytuł, a nadal tego nie zrobiło.

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » ndz paź 03, 2010 5:01 pm

Pisali, że dzisiaj prawdopodobnie opublikują newsa :wink: Z naciskiem na prawdopodobnie xD

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » ndz paź 03, 2010 7:46 pm

Będę czekać cały wieczór jak głupia *_*

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » pn paź 04, 2010 6:21 pm

Yeaaah! Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą... Na stronie STUDIO JG jest już news! Nie macie pojęcia jak się cieszę!

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pn paź 04, 2010 7:40 pm

nie tylko ty moja droga :D
Obrazek

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt paź 05, 2010 10:01 am

Zajrzałem wczoraj na stronę JG i poczytałem komentarze do newsa. Chociaż wypowiedzi miały formę pisaną, miałem wrażenie, że rozsadzi mi głowę od tego całego pisku zachwyconych małolat, zupełnie jak na przywitanie Biebera czy kogoś w tym stylu... A jedyna manga, która mnie zaciekawiła bardziej - "Tokyo Toy Box" - przeszła bez echa, heh.

Ale, mnie to wisi, kto czym się podnieca. Mam pytanie do tych, którzy kupili "Boys of Summer" lub "Liberty Liberty". Też zostały wydane na odpowiedniku najtańszego papieru klozetowego? Nówki mają być foliowane, więc wolę się upewnić zawczasu.

PS. W sumie jeśli ktoś mnie oświeci wiadomością, że papier jest typu ekologicznego, to prawdopodobnie nie będę marudził xD

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » wt paź 05, 2010 10:24 am

Quithe oj nie zgodzę się że tylko małolat :) jest dużo starszych odbiorców kuro :P chyba wiadomo że się ktoś cieszy że wyjdzie w kraju tak samo było z One Piece (noo może mniej pisku :kyaa: :wink:
Obrazek

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt paź 05, 2010 11:22 am

One Piece to kolejny niezrozumiały dla mnie fenomen.
Ćwierć wieku na karku, płeć męska, ale na pisk mógłbym się zdobyć, gdyby wydano Berserka, Kaijiego i Agakiego. Jednak wszystkie trzy opcje graniczą z cudem, więc przemilczę te wasze tytuły :)

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » wt paź 05, 2010 2:29 pm

Quithe pisze:rozsadzi mi głowę od tego całego pisku zachwyconych małolat
Skąd wiesz ile mają lat?
Co do One Piece też nie byłam zadowolona. Tym sposobem kupuję tylko 1 mangę JPF'u. Głowa boli od niektórych "tasiemców"...

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » wt paź 05, 2010 2:43 pm

Quithe pisze:"Boys of Summer" lub "Liberty Liberty"
Oba są na białym papierze offsetowym.

Agiss
Status: Offline

Post autor: Agiss » czw paź 07, 2010 8:25 pm

Oby wydali najszybciej :D Jestem tez ciekawa czy ta historia z drugiego sezonu jest wliczona w mange, bo nie czytalam jej, ogladalam tylko anime. Cos mnie tknelo i jednak obejrzalam Kuro II do konca. Poczatek byl kiepski, ale okolo 4 ostatnie odcinki mi sie podobaly :) I mam jeszcze jedno pytanko: czy ta manga wciaz powstaje? Jak sie tym tak bardzo interesowalam to jeszcze wychodzila, a nie wiem jak jest teraz...

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt paź 08, 2010 7:35 pm

Manga powstaje.
Historia z Kuro 2 nie ma miejsca w mandze.
Historia z serii pierwszej opiera się na mandze, jest jednak inna - manga to prawie że zupełnie inna bajka :)

Zablokowany

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości