Highschool of the Dead - tom 7

Ineluki
Status: Offline

Highschool of the Dead - tom 7

Post autor: Ineluki » pn maja 21, 2012 10:59 am

Obrazek
Premiera - czerwiec 2012 (zapewne w okolicach 16-20).

OgóreKiszony - opuszczasz się :P .

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pn maja 21, 2012 12:59 pm

Ciężkie czasy ostatnio, więc nie wyrabiam z tym wszystkim. Dobra robota towarzyszu forumowiczu!

Ale żeby nie offtopować, nareszcie/niestety "ostatni" tomik, będzie można się brać za czytanie. Miło zobaczyć polskie wydanie mangi które prześcignęło wydanie angielskie :D

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn maja 21, 2012 2:16 pm

Przyznam, że trochę mnie to martwi, bo mam przed oczami wizję tempa wydawania a'la Hellsing, czy, co gorsza, Black Lagoon.

Namida-chan
Status: Offline

Post autor: Namida-chan » wt maja 22, 2012 11:41 pm

GrisznakIW pisze:Przyznam, że trochę mnie to martwi, bo mam przed oczami wizję tempa wydawania a'la Hellsing, czy, co gorsza, Black Lagoon.
Evangelion? :P To jest dopiero slow motion w tworzeniu..

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw maja 24, 2012 10:14 am

Eva ma jedną, niewątpliwą zaletę. Wiadomo, że powstaje. Choć tempo wydawanie jest zaiste godne Blizzard, to jednak regularnie wychodzi. Najbardziej bym się martwił, gdyby Hotd podzieliło los "X".

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » śr maja 30, 2012 3:04 pm

HotD 07 trafi do sprzedaży pomiędzy 15 a 18 czerwca.
W sumie nie jest źle, najwyżej pojadę po nie 23 czerwca...

Devu
Status: Offline

Post autor: Devu » pt cze 01, 2012 6:40 am

Katori pisze:
HotD 07 trafi do sprzedaży pomiędzy 15 a 18 czerwca.
W sumie nie jest źle, najwyżej pojadę po nie 23 czerwca...
A ja jeśli będę miał wcześniej egzaminy niż HotD będzie w empikach, to będę musiał zamawiać przez neta... Czyli pewnie kupię dopiero we wrześniu jak mi się trochę tytułów do kupienia na zbiera, by zaoszczędzić na przesyłce. Niefajnie ;/

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn cze 18, 2012 4:08 pm

Przyszedł. Na razie tylko przejrzałem, ale miłą niespodzianką jest rozkładany plakat. Szkoda, że nie było kolejnego dodatku, bo te były fajne.

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » pn cze 18, 2012 4:51 pm

GrisznakIW pisze:Przyszedł. Na razie tylko przejrzałem, ale miłą niespodzianką jest rozkładany plakat. Szkoda, że nie było kolejnego dodatku, bo te były fajne.
Rozkładany plakat o_O? To jakiś dodatek do prenumeraty był? Czy może w każdym tomiku?

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn cze 18, 2012 5:04 pm

Spokojnie, plakat to może ciut za duże słowo, po prostu kolorowa rozkładówka graficzna na początku. Ale i tak miła dla oka.

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Post autor: amsterdream » wt cze 19, 2012 12:25 am

Co jest na tej rozkładówce?

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » wt cze 19, 2012 12:11 pm

Co jest na tej rozkładówce?
Niezwykle artystyczny, dający szerokie pole do interpretacji, naszpikowany symbolami przekaz intelektualny, w którym dostrzec można wpływy surrealistów i kubistów. Na temat wieloznaczności przesłania tego obrazka można by napisać pracę doktorską, wychodząc od wpływów postmodernizmu w rysunku japońskim, a kończąc na uniwersalnych wzorcach sztuki, które pozostają niezmienne od tysięcy lat. Do tego grzechem jest nie wspomnieć o kantowskim "Niebo gwieździste nade mną, prawo moralne we mnie", którego plastyczną wersją może być ten obrazek.



A mówiąc po ludzku - cycki.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt cze 19, 2012 12:18 pm

Sami byśmy tego lepiej nie ujęli :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » wt cze 19, 2012 4:56 pm

@GrisznakIW, gdybym miał kapelusz albo chociaż czapkę, to bym ją teraz ściągnął. Chylę czoła.

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » śr cze 20, 2012 4:06 pm

GrisznakIW powinieneś być recenzentem mang =D>

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr cze 20, 2012 4:12 pm

Ależ jestem, od wielu lat. Że wymienię serwis Tanuki i magazyn Otaku chociażby.

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » śr cze 20, 2012 4:15 pm

Zaproponowałabym ci jeszcze jedno miejsce, ale może lepiej nie publicznie xD

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » ndz cze 24, 2012 9:01 pm

Co do recenzji - wrzuciliśmy na Tanuki recenzję siódmego tomu Highschool of the Dead.

Tai16
Status: Offline

Post autor: Tai16 » pt lip 27, 2012 2:37 pm

Jestem świeżo po przeczytaniu mojego egzemplarza. Żadnych błędów nie zauważyłem. Jakoś ta rozkładówka nie przypadła mi do gustu i w ogóle te wszystkie podteksty i rozmiary biustów zaczęły mi już wychodzić bokiem. Ciekawi mnie czy nasza para twórców stworzy wreszcie kolejny tomik czy może nigdy do jego powstania nie dojdzie. Pożyjemy zobaczymy.

Devu
Status: Offline

Post autor: Devu » pt lip 27, 2012 8:35 pm

Tai16, gdybyś czytał info od Waneko (chyba nawet na stornie pisali o tym, ale głowy nie dam), to byś wiedział, że 8 tom jest planowany w Japonii na rok 2013, ale czy będzie 9, to już nie wiadomo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Highschool of the Dead"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość