Highschool of the Dead tom 6

ODPOWIEDZ
OgóreKiszony
Status: Offline

Highschool of the Dead tom 6

Post autor: OgóreKiszony » sob mar 17, 2012 2:05 am

Okładka
Premiera: Kwiecień 2012.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob mar 17, 2012 4:34 pm

A wczoraj dopiero odebrałem piaty :D To ile teraz jest dostępnych w Japonii, siedem?

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob mar 17, 2012 5:21 pm

Siedem, a co dalej nie wiadomo.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob mar 17, 2012 6:10 pm

No nic, stoi na półce z niezakończonymi :P

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » śr mar 28, 2012 4:24 pm

"Highschool 6 trafi do sprzedaży 16 kwietnia."

Echh, późno, ciekawe czy będzie kasa ^^'

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » śr mar 28, 2012 7:56 pm

Jakie tam późno, pół miesiąca to tyle co nic.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » śr mar 28, 2012 8:24 pm

Tak btw, to jest chyba ostatni tom w prenumeracie, nie?

[ Dodano: Czw 19 Kwi, 2012 ]
Sorry za dabl połsta. (jaka zajebist@ opcja! Nie można zrobić double posta, też sobie takie coś muszę włączyć na forum!)

Tomik otrzymałem wczoraj (Poczta Polska potrafi zaskoczyć...) i jestem już po lekturze.
Niepotrzebnie się bałem. Tłumaczenie stoi na wysokim poziomie. Asami już mówi normalnie.

Zmienił się trochę skład korektorów. Tym razem mamy 3 osoby, w poprzednich tomach były max 2 osoby, a w niesławnym 5 tomie w korekcie była tylko jedna osoba.

Jako malkontent pełną gębą, na siłę starałem się znaleźć jakiś błąd, minus czy niedopatrzenie.
Ciężko było, ale mi się udało - na drugiej i trzeciej kolorowej stronie brakuje marginesów i wszystko się rozjechało (czepiam się).

A tak, to okejka z mojej strony.

PS. Dalej są fanarty. Tragiczne nie są, ale przynajmniej jeden z nich zasługuje na miano shitarta.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob kwie 21, 2012 2:03 pm

Okej, ja dostałem w czwartek - niezły czas.
Sledziu_w pisze:Asami już mówi normalnie.
Widocznie marudzenie odniosło skutek :P . Gdy zaczynałem czytać, trochę się obawiałem, ale na szczęście tym razem było dobrze.
Oczywiście nie obyło się bez literówek, trafiła się bodajże w dodatku (tym ze szkicami).
Mam też zastrzeżenie do jednego tekstu ze strony 99: "panie dziejku"... nie powinno czasem być "panie dzieju"?
Sledziu_w pisze:fanarty. Tragiczne nie są, ale przynajmniej jeden z nich zasługuje na miano shitarta.
A z kolei inny zasługuje na miano bardzo dobrego arta... generalnie są lepsze niż w poprzednich tomach, a co do shitartów, to ja bym zgłosił dwie kandydatury :roll: .
Tak btw, to jest chyba ostatni tom w prenumeracie, nie?
No fakt, prawie zapomniałem... następny tom już trzeba będzie zamówić... a kto teraz będzie na okładce (tudzież powinien być) - ponownie Rei?

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » sob kwie 21, 2012 5:25 pm

Dzisiaj kupiony, porządna okładka, zawartość też. Jak znajdę jakieś bardzo rażące błędy, to napiszę. Pełno fanartów, lecz niektóre, tak jak mówią inni, nie są za dobre. (Ciekawe, czy mój szitart wydrukują w 7 tomie)

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn kwie 23, 2012 12:02 pm

Recenzja szóstego tomu Highschool of the Dead na Tanuki-Manga. Rzeczywiście, warto było wbić te kilka szpil w recenzji tomu piątego, bo widać wyraźnie, że wydawnictwo wzięło je pod uwagę.

Tai16
Status: Offline

Post autor: Tai16 » czw maja 03, 2012 4:15 pm

Jestem właśnie świeżo po skończeniu lektury. Bardzo polubiłem postać Asami i sposób jej mówienia w trzeciej osobie. Bardzo mi było żal tego co ją spotkało. Zauważyłem tylko jedną literówkę w pokazie szkiców bohaterów ale już nie pamiętam gdzie dokładnie, a nie chce mi się jej szukać. Ciekawe kiedy w końcu w Japonii wydadzą ten ósmy tom.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Highschool of the Dead"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości