Highschool of the dead

mila
Status: Offline

Post autor: mila » śr lis 03, 2010 4:12 pm

Nie, dziękuję postoję. Zdecydowanie lepsze jest Zombie Loan. Przynajmniej moim zdaniem.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt lut 18, 2011 5:26 pm

...i słowo polskim wydaniem się stało :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt lut 18, 2011 8:18 pm

Dziękujemy hehe :P

d0nut
Status: Offline

Post autor: d0nut » pt lut 18, 2011 9:30 pm

Mogę dać sugestię? Nie tłumaczcie tytułu bo będzie żałość XP

Cieszę się że się udało. Trzymam kciuki że się nie mylę co do tej serii i okaże się sukcesem.

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » pt lut 18, 2011 10:26 pm

d0nut pisze:Mogę dać sugestię? Nie tłumaczcie tytułu bo będzie żałość XP
Zgodnie z kulturowymi odnośnikami byłoby to "Szkoła Żywych Trupów". Widziałem już gorsze potworki.
No ale skoro dla japońskiego odbiorcy tytuł jest angielski, to czemu miałoby być inaczej z polskim?

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pt lut 18, 2011 10:27 pm

Dokładnie - szansa, że tytuł będzie przetłumaczony na polski jest b. niska.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pt lut 18, 2011 11:25 pm

W sklepiku można zamawiać prenumeratę z góry na 6 tomów. Jak dla mnie fajna sprawa, ale jak się to ma do kosztów przesyłki? Trzeba płacić przesyłkę za każdy tom osobno czy jest już wliczona w tym 99 złociszach?

Próbowałem wejść w "Wysyłka i reklamacje", ale dostaję najstraszliwszy błąd, swoisty koszmar internautów - 404 not found.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pt lut 18, 2011 11:34 pm

Wydaje mi się, że za prenumeratę płaci się raz. Włóż sobie mangę do koszyka, wciśnij "szczegóły" i będziesz miał wyliczone koszty.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 19, 2011 12:45 am

Zaletą prenumeraty jest właśnie to, że płaci się tylko za wysyłkę pierwszej paczki, a resztę my wysyłamy na nasz koszt.

[ Dodano: Sob 19 Lut, 2011 ]
Aha, tytuł nie będzie tłumaczony na Polski.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 947
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » sob lut 19, 2011 1:14 pm

Szkoda bo "Liceum żywych trupów" brzmi fajnie :)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 19, 2011 1:16 pm

"Komando kocia kupa" też ciekawie brzmi, ale lepiej nie... :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob lut 19, 2011 1:42 pm

wataken pisze:tytuł nie będzie tłumaczony na Polski.
I chwała Wam za to... chciałbym tylko zauważyć, że magazyn "Monthly Dragon Age", w którym ukazuje się ta manga jest miesięcznikiem, więc po nadgonieniu wydania japońskiego (tom 7-8, jeśli rzecz jasna nie będzie poślizgów :P ), kolejne tomy pojawiałyby się w odstępach ok. 8-miesięcznych (tomy mają średnio po 5 chapterów [poza tomem 1 - 3 chaptery; 2 - 4; oraz 6 - 6]).

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob lut 19, 2011 2:23 pm

a ile to w ogóle ma mieć tomów?

Raafiki
Status: Offline

Post autor: Raafiki » sob lut 19, 2011 2:26 pm

baka-oni-ri pisze:a ile to w ogóle ma mieć tomów?
Raczej szybko się nie skończy... Jak skończy się na 20 tomie to będzie cud.
Gdyż iż ponieważ taką historie można ciągnąć i ciągnąć w nieskończoność jak grupka dzieciaków ucieka przed zombie...

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob lut 19, 2011 2:34 pm

oł. no to lekki fail, bo Waneko samo kiedyś powiedziało, że nie weźmie się za długie/nieskończone serie XD;

to, że się zapytam, może ten tytuł warto spróbować wydać 2w1?

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob lut 19, 2011 2:38 pm

I czekać dwa lata na kolejny po wyrównaniu? Lepiej ciągnąć na bieżąco po jednym.

Raafiki
Status: Offline

Post autor: Raafiki » sob lut 19, 2011 2:40 pm

baka-oni-ri pisze:oł. no to lekki fail, bo Waneko samo kiedyś powiedziało, że nie weźmie się za długie/nieskończone serie XD;

to, że się zapytam, może ten tytuł warto spróbować wydać 2w1?
Może przesadzam... Ilość tomów zależy od zainteresowania Japończyków ową manga. Możliwe że wyjdzie 14 tomów znudzi się im historia i *puff* manga zakończona... Tak jak było z Psyren.... Co do 2w1 wolałbym żebyście tak z Gantz'em zrobili XD Bo tego się raczej nie opłaca...

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob lut 19, 2011 2:49 pm

baka-oni-ri pisze:Waneko samo kiedyś powiedziało, że nie weźmie się za długie/nieskończone serie
Długie? Jak na razie HotD ma zaledwie 6 tomów, więc do długich nie zależy...
Raafiki pisze:Ilość tomów zależy od zainteresowania Japończyków ową manga. Możliwe że wyjdzie 14 tomów znudzi się im historia i *puff* manga zakończona...
Z tym się zgodzę...
Quithe pisze:I czekać dwa lata na kolejny po wyrównaniu? Lepiej ciągnąć na bieżąco po jednym.
Racja, skoro tomy nie wychodzą w tempie ekspresowym, to będzie można spokojnie wydawać pojedynczo, na zmianę z jakąś inną, niezakończoną serią, np. Black Lagoonem :P ...

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 19, 2011 2:50 pm

Nie wydamy High school jako 2 w 1, bo w tej chwili nie stać nas na to, a chcemy zacząć wydawanie tak szybko jak się tylko da. Również odstępy między kolejnymi tomami po dogonieniu wydań japońskich byłyby zbyt duże. Boimy się wydawać serie, które maja ponad 20 tomów i są kontynuowane, ale jeśli seria ma mało tomów i jest kontynuowana, to jest jeszcze ok.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob lut 19, 2011 6:11 pm

20 tomów? Historia, którą można ciągnąć w nieskończoność? A skąd...
Moim skromnym zdaniem na 10 się skończy, oczywiście, jeśli autor ma zamiar to skończyć z klasą.

Zablokowany

Wróć do „"Highschool of the Dead"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości