Przejrzystość forum

Podzielcie się z nami swoimi opiniami i pomysłami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TokitaOhma
Adept
Posty: 137
Rejestracja: pn gru 05, 2022 5:43 pm
Status: Offline

Przejrzystość forum

Post autor: TokitaOhma » pt lip 28, 2023 9:15 pm

Macie w planach coś zrobić z podforami tytułów wydawanych mang przez Waneko?
Mnoży się tego coraz więcej a każde dodatkowe podforum danej serii rozciąga stronę i staje się to coraz bardziej upierdliwe.
Czy myślicie nad zmianami w konstrukcji podforów? nie wiem, np. olać temat każdego podforum pod dany tytuł a zamiast tego zrobić jedno podforum "Mangi Waneko" a w nim np. przyklejone wątki ogólne danej serii?

Bo robi się na forum coraz większy bajzel a zakładam, że i tak w samych podforach danych tytułów wypowiada się nie wiele osób, pomijając ogólne wątki o danym tytule...
W nierównej walce krzyku przez sen zawsze przy sobie odwaga i lęk
Śpiewaj mi serce chcę słyszeć przez łzy że walczyć to żyć.
Kiedy serce rytm wybija i do walki woła Cię
Pozwól sobie je usłyszeć gdy być wojownikiem chcesz

Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Przejrzystość forum

Post autor: Alexandrus888 » sob lip 29, 2023 9:45 am

A wiesz że każdą sekcję możesz zwinąć?

Awatar użytkownika
TokitaOhma
Adept
Posty: 137
Rejestracja: pn gru 05, 2022 5:43 pm
Status: Offline

Przejrzystość forum

Post autor: TokitaOhma » sob lip 29, 2023 4:48 pm

Wiem, ale wtedy ich nie widzę a to nie jest tak, że nie chciałbym czasem zobaczyć co ludzie piszą o danym tytule Waneko.
Ogólnie sam uważam, że tworzenie osobnych działów pod każdy tytuł jest zbędne i jedynie powoduje, że forum robi się rozlazłe, ogólne wątki wystarczą by skomentować tytuł, jego dany tom itp.

Wystarczy wejść w te działy dedykowane danemu tytułowi i przeważnie ludzie tam rozmawiają w ogólnym wątku danej serii, są natomiast potworzone tematy dedykowane każdemu z wydanych tomów których nikt nie komentuje, bo jak już ktoś chce coś powiedzieć o danej mandze, to robi to w wątku ogólnym.

Dlatego wydaje się, że lepszą opcją było by stworzenie jednego działu zatytułowanego "Mangi Waneko" a w nich przyklejone tematyczne ogólne wątki danej serii.

To tylko sugestia i moje subiektywne zdanie, ale forum przynajmniej by się nie rozrastało w taki sposób i było by bardziej przejrzyste.
W nierównej walce krzyku przez sen zawsze przy sobie odwaga i lęk
Śpiewaj mi serce chcę słyszeć przez łzy że walczyć to żyć.
Kiedy serce rytm wybija i do walki woła Cię
Pozwól sobie je usłyszeć gdy być wojownikiem chcesz

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie i propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości