Tom 11

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
ODPOWIEDZ
OgóreKiszony
Status: Offline

Tom 11

Post autor: OgóreKiszony » wt sty 17, 2012 2:55 am

[center]Obrazek [/center]
Yuki przebywając u boku Kaname odkrywa swoja przeszłość i coraz głębiej zanurza się w mroczny świat Wampirów Czystej Krwi. Jej starszy brat chroni ją przed zewnętrznym światem, więc dziewczyna nie jest świadoma ogromnych zmian jakie w nim zachodzą. Nocne klasy zostaja rozwiązane, uczniowie szkoły KUROSU rozjeżdżają się w różne strony a Zero z coraz bardziej morderczą zawziętością morduje wampiry... Kaname stara się zmienić wampirzą społeczność, idą nowe, ale czy lepsze czasy?

Fonin
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 8:44 pm
Status: Offline

Post autor: Fonin » sob sty 21, 2012 11:42 am

Już mam. Jeszcze wprawdzie nie przeczytany, ale do wieczora już z pewnością niecierpliwie wyglądac będe 12.

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » sob sty 28, 2012 7:11 pm

Czy mi sie tylko zdaje czy tą mangę czytają same wielbicielki niespełnionej miłości i yaoistki :? . Raz próbowałem czytać ta mangę ale mnie odrzuciła kreska . Teraz próbuje jeszcze raz i nie wiem czy próbować co sadzicie? Może mi ktoś za spoilerować co się dzieje tak mniej więcej po końcówce 2 sezonu anime o ile już doszło . Bo anime jakoś przetrwałem i jestem dosyć ciekawy co dalej xd

Fonin
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 8:44 pm
Status: Offline

Post autor: Fonin » sob sty 28, 2012 8:31 pm

No cóż 11 tom to pierwszy tom po anime. Zero pracuje dla Stowarzyszenia Łowców. Co bardzo mu się podoba, bo nikogo oprócz Yuki on nie rusza, a wampirem przecież ciągle jest. Ogólnie panuje wielki zamęt bo Rada została przecież zabita przez Kaname, a Stowarzyszenie nie ma przywódcy. A Yuki i Kaname chodzą koło siebie na palcach, od czasu do czasu się miziają i tyle. Ale oni to mnie trochę nie obchodzą. Wydaje mi się że w kolejnych tomach będzie większą rolę odgrywać przyjaciółka Yuki bo już w tym pokazała się chyba więcej niż w 10 poprzednich. Ach i jeszcze na scenę wkroczyła kolejna wampirzyca Czystej Krwi, która na pewno sporo namiesza.
Ja mangę bardzo lubię mimo iż nie jestem jakąś oszalałą yaoisyką (mimo iż czytam yaoi jak mi wpadnie w łapki) ani fanką niespełnionej miłości (ja bardzo lubię spełnioną :D).

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » sob sty 28, 2012 8:38 pm

Dzięki Fonin spróbuje dać jeszcze jedną szansę , bo widze ,że się ciekawie zapowiada ^^.

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » sob sty 28, 2012 10:26 pm

Kurczę, nie zauważyłam wątku yaoi w tej mandze O.o, ale co ja tam wiem. Nie uważam jej za jakąś ponadprzeciętną, ale czasem potrzeba czegoś żeby się pośmiać, a kreska jest całkiem, całkiem (jeśli pominiemy oczy głównej bohaterki). Wie ktoś w ilu tomach VK ma się zmieścić?

Żeby zupełnie nie offtopować, zapytam się jeszcze, czy już ktoś widział 11 tom w Empiku, bo u siebie jeszcze nie widziałam.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob sty 28, 2012 10:32 pm

Jeśli mnie pamięć nie myli to w czwartek widziałam jak babka układała VK na półkach w empiku.

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » ndz sty 29, 2012 10:49 am

Jest już w empiku, bo ja kupiłam kilka dni temu :)


Co do tomu, to całkiem ładnie nam się historia rozwija. Wiadomo, że nie jest to manga z najwyższej półki, ale i tak chcę ją dozbierać do końca. Tym bardziej, że nie mam pojęcia co się będzie teraz dziać, nie znam wydarzeń po anime.
Przyłączam się do pytania, są jakieś wiadomości ile to będzie mieć tomów? Teraz wyszedł chyba 15, tak?

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » ndz sty 29, 2012 12:51 pm

Ja słyszałem pewna plotkę ,że wydawnictwo chce zrobić tak iż wydadzą VK do 14 tomu, zrobią przerwę i kiedy wyjdzie najnowszy tom to od razu go wydadzą . Pewnie po prostu chcą zwolnic miejsce dla innego tytułu. to samo planują z HSOD :| . [ Nie wiem , czy to na 100 % pewne info , ale zawsze to coś :wink:]

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz sty 29, 2012 1:13 pm

Ja bardzo lubię Vampire Knight i od 10 tomu czytam już z zainteresowaniem gdyż anime oglądałam więc wiedziałam co będzie a teraz ciągle oczekuję następnych tomów :)
Obrazek

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » ndz sty 29, 2012 4:56 pm

Ja słyszałem pewna plotkę ,że wydawnictwo chce zrobić tak iż wydadzą VK do 14 tomu, zrobią przerwę i kiedy wyjdzie najnowszy tom to od razu go wydadzą .
To chyba normalne, że więcej nie mogą wydać jak więcej nie ma ;)

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » ndz sty 29, 2012 6:35 pm

Jest obecnie 15 tomów. Ale zazwyczaj (chyba) tak jest, że im bliżej dogonienia japońskiego wydania to wydawca zwalnia tempo wydawania kolejnych tomów - patrz Naruto.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pn sty 30, 2012 8:22 am

Niekoniecznie każdy wydawca musi stwarzać takie problemy jak Shueisha :wink: ...
Z tego co się orientuję, to tomów VK jest aktualnie rzeczywiście 15, ale w połowie roku (czerwiec-lipiec) prawdopodobnie wyjdzie kolejny, materiału jest dość (dotychczas wychodziły średnio 2 tomy w roku)... czy Waneko wyda tom 16 w listopadzie (jeśli rzeczywiście w Japonii wyjdzie latem) - nie wiadomo...

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » ndz lut 05, 2012 10:27 pm

Hahaha jestem jakaś dziwna, bo VK podoba mi się masakrycznie bardzo i oczy głównej bohaterki też XD

Fanką niespełnionej miłości nie jestem... kibicuję ciągle Kaname i Yuki (od początku), ale kurczak Kaname jest takim nudziarzem, że ja bym przy nim chyba wykitowała =.='' Mimo to mam nadzieję, że będą razem i Zero im tej miłości nie zepsuje.
Nie rozumiem Yuki jak może kochać dwóch na raz...tz. jak przez rok nie mogła się z tym uporać. Kaname o nia dba, rozpieszcza ją, ona mówi, że go kocha i przez rok ciągle ma uczucia do Zero? Rozumiem przez miesiąc, dwa... chociaż w sumie to teraz jest wampir to dla niej rok jest jak miesiąc już...

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » ndz lut 26, 2012 12:23 am

Nie może sie uporać z miłością do Zero gdyż jest jej prawdziwą miłością, a nie podróbą jak Kaname ;)

Tomik dość nudny, niewiele się działo. Dziwie się, że pozwolili niektórym uczniom zachować pamięć o wampirach, gdyż logiczniej by było wymazać wszystkim. No ale wtedy autorka nie mogła by w ten sposób wpleść Yori do historii.

Poza tym trafił się Waneko błąd ortograficzny - "rządza" zamiast "żądza".

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt lut 28, 2012 6:46 pm

A ja właśnie mam nadzieję, że Yuki będzie z Zero :D. Zero jest taki fajny :D, lepszy niż Kaname ;p. Kaname nie podoba mi się, za bardzo tajemniczy jest i nie przewidywalny ;). Wydaje mi się, że nie mówi wszystkiego Yuuki i coś knuje ;p

Effie
Status: Offline

Post autor: Effie » pt mar 02, 2012 9:35 pm

Też kibicuję Yuki i Zero. Kaname po prostu mnie nie przekonuje. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości