Tom 10

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
ODPOWIEDZ
Sonia
Status: Offline

Tom 10

Post autor: Sonia » śr gru 07, 2011 5:59 pm

Obrazek

Bardzo fajne tomik. Po pełnym walki i akcji tomie dziewiątym, mamy uspokojenie sytuacji. Najlepsza była oczywiście końcówka 46 rozdziału +_+ Szkoda tylko, że ten obrazek był tak dziwnie obrócony, musiałam trzymać tomik poziomo, żeby się dobrze przyjrzeć.

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » śr gru 07, 2011 7:07 pm

Nawet nie zauważyłam, że nie było tematu o tym tomiku. Przeczytałam już w zeszłym tygodniu. Oficjalnie zakończyliśmy rozdziały zekranizowane, czyli od teraz nie będę wiedzieć co się stanie.
Ten tom jest bardzo fajnym zakończeniem pierwszej części historii ze złym wujkiem, teraz węszę dramę dookoła osoby Kanane :)
A koniec 45 rozdziału był dla mnie miłą niespodzianką, bardzo ładnie, bardzo :D

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » śr gru 07, 2011 7:36 pm

Hachiko pisze:Przeczytałam już w zeszłym tygodniu. Oficjalnie zakończyliśmy rozdziały zekranizowane, czyli od teraz nie będę wiedzieć co się stanie.
Oooo, miło! To wreszcie mogę zacząć czytać mangę, bo zbieram te tomiki i zbieram, nawet dzisiaj 9 i 10 dotarły ^^

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » śr gru 07, 2011 8:40 pm

A ja mogę obejrzeć anime, bez strachu, że sobie zepsuje lekturę ;D

Yumi221
Status: Offline

Post autor: Yumi221 » wt gru 13, 2011 8:44 pm

Na łamach Tanuki-Manga pojawiła się niedawno recenzja tego tomiku. Skądinąd mojego autorstwa, więc tym bardziej zapraszam do lektury :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości