Tom 8

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
telajel
Status: Offline

Tom 8

Post autor: telajel » śr lip 06, 2011 11:46 am

Premiera tomu 8 w Polsce już niedługo znamy wygląd okładki, więc pora na dyskusje. Co sądzicie o okładce?(od strony rysunku)

Obrazek

WANEKO:
19 lipca powinien być, teraz wszystko zależy teraz od drukarni, która dostała gotowe materiały
Czyli już niedługo będziemy trzymać w łapkach nowe Vampire Knight :D
Ostatnio zmieniony śr lip 13, 2011 2:59 pm przez telajel, łącznie zmieniany 3 razy.

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » śr lip 06, 2011 3:54 pm

Jak na mnie, to jak każda inna, bez podniety . W sumie to trudno, żeby mi się jakoś specjalnie spodobała, skoro nie przepadam za kresą autorki... :roll:

Tai16
Status: Offline

Post autor: Tai16 » śr lip 06, 2011 4:30 pm

Okładce daję 6/10 nie wybijająca się z tłumu. Właściwie nie rozumiem po co oceniać okładkę (czuję się teraz jak kumpel który ocenia mangi na tanuki tylko pod względem okładki) najważniejsza jest przecież treść tomiku. Dla mnie okładka może być nawet nie wiem jak szpetna gdyż najważniejsza jest zawartość.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » śr lip 06, 2011 5:17 pm

Zawiodłam się trochę na tej okładce. W wersji amerykańskiej wygląda ona bardzo klimatycznie, w wersji Waneko wygląda przeciętnie...

Kana24
Status: Offline

Post autor: Kana24 » czw lip 07, 2011 10:48 am

Okładka średnia, ale w sumie to nie za bardzo mnie obchodzi jaka ona jest, ważne, żeby manga była fajna (wtedy to przeboleje nawet najbardziej szpetne rysunki). Pod tym względem jedynie tom 6 zasługuje na uwagę, reszta jest w porządku bez rewelacji.

Mysza
Status: Offline

Post autor: Mysza » wt lip 12, 2011 4:36 pm

Ja bardzo lubię tą kreskę. Faktycznie ta okładka nie wybija się spośród pozostałych, ale według mnie nie można ją nazwać nieudaną. Może tylko ja jestem na tyle dziwna, żeby zamiast gapić się na twarze, ustawienie itd. największą uwagę zwracam na ręce, a dokładniej dłonie. Tym właśnie mnie ta okładka ujęła... ^.^

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt lip 19, 2011 10:23 pm

z FB:
No niestety znów będą opóźnienia i dostaniemy tomy dopiero w piątek 22
Mam chociaż nadzieje, że w umowie z drukarnią jest punkt, że za każdy dzień opóźnienia płacą wysoką karę...

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » pt lip 22, 2011 6:11 pm

Już jest tomik.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn lip 25, 2011 3:57 pm

A my już rozsyłamy tomiki z prenumeraty. W weekend tomiki powinny znaleźć się w Empiku, Matrasie i innych punktach sprzedaży, które mają nasze mangi :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Fonin
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 8:44 pm
Status: Offline

Post autor: Fonin » wt lip 26, 2011 8:55 pm

A ja już w swoich łapkach mam 8 tom. I już przeczytany oczywiście.
Dzieje się a dzieje, że o ho ho! Więcej nic nie powiem, bo dostane słowotoku i posypie spoilerami.
Co do okładki to mi ta podoba się najbardziej z dotychczas wydanych, ale cóz to kwestia gustu.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » śr lip 27, 2011 6:15 pm

Tomik ciekawy - jakże inaczej mogłoby być, skoro tyle się wyjaśniło... Szkoda tylko, że zawierał jedynie cztery rozdziały. Miałam po nich niedosyt.

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » pn sie 01, 2011 4:58 pm

A ja mam pytanie:przymierzam się do kupna tomiku ale czy w realu te...odłamki szkła na których jest Zero też są w takich żywych kolorach jak w sklepiku waneko?

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn sie 01, 2011 5:17 pm

Nie - kolory są gdzieś o ton ciemniejsze niż na obrazku w tym temacie.

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » czw sie 04, 2011 9:31 pm

Nyash... manga się rozkręca i w końcu stało sie to na co tyle czekałam~!

W mandze autorka napisała, że pierwsza część serii ma się skończyć na tomie 9-10 czy ktoś wie coś na ten temat?

Mysza
Status: Offline

Post autor: Mysza » pt sie 05, 2011 7:57 pm

Przeczytałam i odczuwam niedosyt... :D

Tomów jest już ponad 10, więc nie ma się co obawiać ^^

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pt sie 05, 2011 8:13 pm

Ostatnio chyba 14 się pojawił, albo 15... nie pamiętam.

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » pt sie 05, 2011 8:42 pm

OgóreKiszony pisze:Ostatnio chyba 14 się pojawił, albo 15... nie pamiętam.
14 tom.

Fonin
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 8:44 pm
Status: Offline

Post autor: Fonin » ndz sie 07, 2011 10:57 am

Z tego co wiem to wyszedł już 15 tom. A bynajmniej 74 chapter.

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » ndz sie 07, 2011 7:50 pm

Fonin pisze:Z tego co wiem to wyszedł już 15 tom. A bynajmniej 74 chapter.
74 chapter już wyszedł, tomik 15 natomiast nie ale pewnie niedługo wyjdzie.
Tom 14 wyszedł stosunkowo niedawno.
VAMPIRE KNIGHT 14

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » ndz sie 14, 2011 10:51 am

W takim razie się już nie martwię... bo po 10 tomach miałabym niedosyt wielki, a 14-15 a nawet więcej brzmi już okej XD
Co do okładek... nasze polskie wyglądają o wiele lepiej niż te japonskie, które klimatyczne nie są ani odrobinkę =.='' ale co sie dziwić jak oni co miesiąc wydają setki takich mang...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości