tom 7

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
kijanka
Status: Offline

tom 7

Post autor: kijanka » pt maja 27, 2011 7:33 pm

Siódmy tom Vampire Knight już jest w sprzedaży. W poniedziałek zostaną wysłane paczki z przedpłaty. A już teraz zapraszamy do zakupu "Vampire Knight" w naszym sklepie internetowym oraz w Komikslandii, a także na Chibiconie w ten weekend.
No to doczekaliśmy się ^^

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » pt maja 27, 2011 8:49 pm

Hmm w oczekiwaniu na ourana, jakoś mi umknęły te trzy miesiące :) Bardzo terminowo :)
Najs, zakupie w najbliższym czasie.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pt maja 27, 2011 10:24 pm

Cieszę się bardzo, bo już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio coś kupiłam :)

Manganette
Status: Offline

Post autor: Manganette » pn maja 30, 2011 4:56 pm

Kiedy tom powinien pojawić się w Empikach/Matrasach?

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » pn maja 30, 2011 7:09 pm

Nie wiem czy jest sens w dalszym zbieraniu tego tytułu. Najpierw kupowałam dla siostry, ale tej przeszło już oczarowanie VK, a jak dla mnie coś nudnawa ta historia i główna bohaterka ( :roll: ). Czy jest szansa, że toto się jeszcze rozkręci, czy odpuścić? Bo wiem że niektóre tytuły mają ciężki zaskok i rozkręcić się potrafią dopiero od 10-15 tomu.

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » pn maja 30, 2011 7:22 pm

Osobiście mam nadzieję, że to się skończy koło 15 tomu.
A poziom jest taki sam cały czas moim zdaniem ;)

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn maja 30, 2011 9:56 pm

Za kilka dni ma wyjść 14 tom w Japonii, a o końcu jakoś nie słychać. Osobiście się nie orientuje w dalszych tomach, bo czytam tylko tomiki Waneko. Jednak patrząć się na rozwój akcji w 6 tomie, wydaje się, że prawdziwe emocje mają nadejść... Chociaż kto to wie? :mrgreen:

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » wt maja 31, 2011 9:32 am

Ja przestałam czytać do przodu, jak tylko wyszła informacja, że waneko wyda VK, więc tez nie jestem za bardzo świadoma co się tam wyprawia ;)
14 tom? Mój Ty świecie, aż tyle?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt maja 31, 2011 5:18 pm

...Możemy zdradzić, nie psując Fanom zabawy, tylko tyle, że robi się później baaardzo interesująco... 8-)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » pt cze 10, 2011 7:29 pm

Okej, dzisiaj odwiedziłam Empik, zakupiłam, jestem już po lekturze. W poście mogą pojawić się spoilery :)
Zaczyna się dziać. Yuki została ugryziona, z tego co pamiętam teraz sobie wszystko przypomni i zacznie się ów wyżej wspomniany rozwój akcji :D
Cieszę się, bo dochodzimy do momentu, gdy już nie czytałam i będę z wiekszym zainteresowaniem czekać na następny tom.
Ogólnie, podobało mi się. Mam słabość do dodatkowych historyjek :)

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob cze 11, 2011 9:13 am

proszę spoilery pisz najmniejszą czcionką ja niestety nie jestem po lekturze... :|
Obrazek

Mysza
Status: Offline

Post autor: Mysza » wt cze 14, 2011 9:03 pm

To chyba nie spoiler, ale czy tylko mi się wydaje, że na stronie 157 w 3 obrazku w wypowiedzi Kain'a jest błąd? Tam chyba zamiast Rima powinna być Ruka ^.^"

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt cze 17, 2011 5:06 pm

Przeczytałam 7 tomik i robi się ciekawie, a nawet bardzo ciekawie :D. Już się nie mogę doczeka kolejnych tomów. I ja też nie wiem co dalej będzie, bo przestałam śledzić skany po wydaniu VK przez WANEKO:). Kurcze i nie wiadomo co będzie dalej, wszystkiego dowiadujemy się tak wolno:/. Mam nadzieję, że w następnym tomie poznamy przeszłość Yuki^^.

kiishimu
Status: Offline

Post autor: kiishimu » pt cze 17, 2011 7:57 pm

Sorki ale mam kłopot...
Kupiłam dzisiaj tom 7 w empiku, w domu zabieram się do lektury a tu część stron biała nie zadrukowana nie wiem czy tylko ja miałam takiego pecha. Chodzi o 3 strony pod koniec rozdziału 31 i 5 stron w 22.
Pytanie brzmi czy ktoś jeszcze miał taki niefart i czy da się coś z tym zrobić bo brakuje sporo treści ?

Kana24
Status: Offline

Post autor: Kana24 » pt cze 17, 2011 9:01 pm

Z moim było jak najbardziej wszystko w porządku. Nikt inny też nie narzeka, więc widocznie miałaś pecha. Jak tomik jest wadliwy to pewnie można złożyć reklamację jeśli oczywiście zachowałaś paragon albo coś innego zgłosić. Ja jeszcze nie miałam problemu z wadliwymi tomikami, więc dokładnie się nie znam na tym...

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » pt cze 17, 2011 9:27 pm

Jeśli masz paragon, bez problemu wymieniają w Empikach. Bez paragonu nie wiem, pewnie zależy od dobrej woli sprzedawcy ;)

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » pt cze 17, 2011 10:09 pm

Jak w Empiku nie będą chcieli wymienić to napisz do Waneko. Jak co to masz prawo odesłać do nich wadliwy tomik i dostać nowy + zwrot pieniędzy za wysyłkę.
Myślę że jednak Empik się zgodzi :)

kiishimu
Status: Offline

Post autor: kiishimu » sob cze 18, 2011 3:09 pm

Dzięki za info. Wymienili mi w empiku bez problemu. W nowym tomiku nic nie brakuje, upewniłam się w sklepie.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob cze 18, 2011 8:58 pm

Kupione, przeczytane. Tomik na pewno ciekawy, atmosfera gęstnieje :]

spoiler !! skoro Shiki jest synem wuja Kaname, to są oni kuzynami? Dobrze zrozumiałam te pokrewieństwa? koniec spoilera

Co to tomiku - jak zwykle ładnie wydany. Tłumaczenie mam wrażenie, że się poprawiło, chociaż wciąż zdarzają się jakieś niewielkie kwiatki. Jedyny oczywisty, jak dla mnie, błąd zauważyłam na 142 stronie, kiedy Kuran mówi "lancz"... bez przesady z tym spolszczaniem, powinno być "lunch", a jak chcemy coś po polsku to niech będzie drugie śniadanie/obiad.

Mysza
Status: Offline

Post autor: Mysza » ndz cze 19, 2011 10:31 pm

Sonia (Spoiler!!!) Tak... Shiki jest kuzynek Kaname! ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości