Vampire Knight

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
Amofe
Status: Offline

Vampire Knight

Post autor: Amofe » sob sty 06, 2007 8:40 pm

Vampire Knight, dzieło Hino Matsuri jest to tajemnicze shoujo z obecnością wampirów. Chyba większość z was wie o czym to jest, a dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą odsyłam do streszczenia;
"Szkoła Kurosu (Krzyża) to elitarna prywatna akademia podzielona na dwie części: dzienną i wieczorową. Do klasy dziennej uczęszczają normalni studenci, natomiast do klasy wieczorowej wampiry, niezwykle piękne i dystyngowane. Yuuki Kurosu jest adoptowaną córką dyrektora akademii a zarazem strażniczką porządku między klasą dzienną i wieczorową. Pomaga jej Zero Kiryu, cichy i tajemniczy chłopak. Yuki zawsze myślała, że sam fakt że wampiry uczęszczają do tej akademii jest ścisłą tajemnicą, ale... okazuje się, że to tylko początek wielkiej piramidy tajemnic i dziwnych wydarzeń... kim jest Zero? I kim dla nocnej klasy tak naprawdę jest Yuuki..."
Świetna kreska, ciekawa fabuła zresztą sami się przekonajcie (tu link do grupy skanlacyjnej, która obecnie zajmuje się tłumaczeniem tej mangi);
http://kuroi-chou.lap.pl/OT/index.htm
A tu macie link do forum tej grupy, skąd możecie ściagnąc 1 rozdział (tak na zachetę);
http://osuwariteam.fora.pl/viewtopic.php?t=58

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » ndz mar 25, 2007 3:56 pm

Cos jakos nikt nie poparl pomyslu... Ale tez i nie odrzucil :P

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz mar 25, 2007 4:02 pm

Skany spoko, może się skuszę na przeczytanie tego :3

wiktoria
Status: Offline

Post autor: wiktoria » ndz mar 25, 2007 7:32 pm

Popieram!!!!! Zapowiada się na nawet fajną mangę, a w dodatku kreska powala.... (taka ładna, jeśli ktoś miałby jakieś wątpliwości ^^)
Oczywiście nie wszyscy lubią wampiry w takim wydaniu (czyt. pięknych bishonenów ;)), ale jeśli manga miałaby zostać wydana, kupiłabym wszystkie tomiki... ^^

aivenor
Status: Offline

Post autor: aivenor » śr cze 20, 2007 7:12 pm

popieram, bardzo chętnie przeczytałabym tę pozycję w polskiej wersji językowej - i nie szczędziłabym pieniędzy, aby kupić "vampirki" :D
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 12:37 am przez aivenor, łącznie zmieniany 1 raz.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr cze 20, 2007 11:12 pm

._.
nie widzialam wczesniej tej propozycji :O
jako fanka wszelakich historii z wampirami jestem jak najbardziej za, zwlaszcza ze historia wyglada na ciekawa komedyjke (historie z wampirami to zawsze komedie ^__^), kreska moze nie "powalajaca", aczkolwiek mila dla oka, nie doczytalam tylko ile to ma tomow? bo jesli jakas krotka (do np 10 tomow) to jestem jak najbardziej za.

kumi
Status: Offline

Post autor: kumi » pt lip 27, 2007 1:36 am

Vampire Knight to bardzo ciekawa pozycja ;) Uwielbiam wampirki, a w tej mandze jest ich sporo i to same bishouneny :mrgreen: Z chęcią poczytałabym sobie tą mangę w polskim wydaniu ;)

mila
Status: Offline

Post autor: mila » wt paź 02, 2007 1:35 pm

jestem na tak.
tomów jest jak na razie 7, ale seria jest ciągle rysowana

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » śr paź 03, 2007 2:41 pm

mila pisze:tomów jest jak na razie 7, ale seria jest ciągle rysowana
Chodzi Ci raczej o to, że jest narysowanych do tej mangi rozdziałów na 7 tomów. Niedawno w Jponii wyszedł 5 tom - dopiero [tak szczerze to nie wiem czy nie dawno, ale wiem że wyszedł]. Mam, akurat, drugi tom tej mangi po angielsku. Kreska prześliczna *___* , fabuła zajedwabista! Chętnie bym widziała ten tytuł po polsku,a le najpierw sobie kupie wszystkie tomy po anglu, a co?! :P

Już wyszedł 6 tom ^^

Namida
Status: Offline

Post autor: Namida » czw lis 01, 2007 5:29 pm

POPIERAM!!! Booże prosze wydajcie to!

Ooo A gdzie po angielsku można kupić?? Chętnie się dowiem :P

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob lis 03, 2007 12:09 pm

Namida pisze:Ooo A gdzie po angielsku można kupić?? Chętnie się dowiem :P
W Empiku :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kirika
Status: Offline

Post autor: Kirika » ndz sty 06, 2008 7:23 pm

Zdecydowanie popieram :D Fajnie byłoby zobaczyć wampirki w polskie wersji tomikowej ;-)

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » wt sty 29, 2008 7:45 pm

na początku zobaczenia topicu pomyślałam 'NIE!', ale później pomyślałam...a co mi szkodzi zobaczyć i podejść jeszcze raz do tego tytułu... i... TAK TAK TAK xD
Bardzo fajne shoujo, szkoda, że ciągle powstaje. Ale i tak nie sądze, żeby któreś z polskic wydawnictw wydało VK, dlatego też zakupie sobie na empiku, bo teraz ceny mang są naprawde rozsądne...
ps. śliczna kreska w tej mandze. ogólnie Hino Matsuri rysuje świetne mangi, np. toroware no minoue :D

Koizumi_Risa
Status: Offline

Post autor: Koizumi_Risa » pn lut 18, 2008 10:02 am

tak tak tak tak!!!!! Vampire Knight jest boooskie!!!! wszystko tu jest i romans i wampirki ;D i krwawe sceny (poniekąt) ;p

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pt lut 22, 2008 5:54 pm

Uwielbiam tę mangę, postacie w niej sa ślicznie narysowane, dużo bishów :> A i anime ma niedługo się pojawić :)

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn lut 25, 2008 10:42 pm

Kreska piękna.
Fabuła - mrrrr x]
Tomów wyszło chyba dotychczas ok 5, mam rację? Jeśli seria zostanie zakończona i nie przekroczy 12 tomów, to jestem jak najbardziej na TAK ^^

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » sob mar 01, 2008 12:31 pm

tomów to niestety już 8 jest xD

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » sob mar 01, 2008 8:03 pm

Jak narazie 6 tomów wydanych, przy czym w marcu 4 tom zostanie wydany w USA. Szkoda, ze jeszcze nie jest dostępny w empiku.... Ma powsatać animka, właściwie to ja puszczą w kwietniu. Kreska animki mi się akurat nie podoba. Można to zobaczyć tutaj, aż żal robi się tej wspaniałej mangi. W nowych chapach juz się wyjaśniła przeszłość Yuuki, więc manga powoli się kończy jak widać... (Jest 37 chapterów więc materiał już na dwa tomy idzie 7 i 8)

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » sob mar 01, 2008 10:37 pm

Zbyt długie mangi=zbyt dużo komplikacji dla życia bohaterów=z czasem się nudzi, a mnie anime zachęciła jak się dowiedziałam że ma być i to jeszcze z porządną obsadą głosów to chętnie obejrzę :) Ale każda manga musi się kiedyś skończyć...

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pn mar 03, 2008 6:02 pm

Kottie pisze:Ale każda manga musi się kiedyś skończyć...
Dokładnie, a VK właśnie sie kończy ;]
Jeśli dobrza pamiętam cytat koleżanki z innego forum to teraz w VK dzieje sie akcja z uczuciami bohaterów i tyle.
Może kiedys Waneko by wydało tą mange, moze... kiedyś.... ale niech najpierw wezmą sie za PeaceMaker Kurogane! :evil:

Zablokowany

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości