BL #5

Wszystko o mandze "Black Lagoon"
ODPOWIEDZ
Quithe
Status: Offline

BL #5

Post autor: Quithe » pn gru 13, 2010 11:52 pm

Wanekon został przesunięty, ale to nie oznacza, że premiera nowego tomu BL powinna zostać przesunięta (a może się mylę? xD). Tak więc pytanie, kiedy można się spodziewać go w sklepach (w sumie i tak tylko sklep.glidia.pl mnie interesuje, bo przy odpowiedniej obsuwie Wilqa mógłbym go jeszcze dorzucić do paczki)?

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt gru 14, 2010 11:58 am

Ja już się nastawiłem na to, że w tym roku 5tęgo tomu nie przeczytam, ale chciałbym się mile rozczarować :P

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » wt gru 14, 2010 3:42 pm

Też mi się nie wydaje, żeby się wyrobili w tym roku - obstawiam drugą połowę stycznia (w Empikach)

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pn gru 20, 2010 10:24 pm

Black Lagoon 5 już jest u wydawnictwa : :D więc prenumeratorzy mogą się cieszyć :) a ja czekam aż dojdzie do sklepów komiksowych :)
Obrazek

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr gru 22, 2010 1:08 pm

Teraz, to mnie już rybka, wczoraj odebrałem paczkę. Pewnie dopiero w lutym/marcu z tomem 6 kupię.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 05, 2011 12:42 pm

Tom 6 będzie w drugiej połowie lutego. Jest już w drukarni.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

atanna
Status: Offline

Post autor: atanna » sob lut 05, 2011 10:05 pm

Ile po dodaniu VATu będzie wynosiła cena tomiku?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » ndz lut 06, 2011 3:32 pm

19.99 zł na okładce 17.90 zl w naszym sklepie. podnieśliśmy cenę netto o 14 gr bo wzrost VATu z 22 do 23% spowodował wzrost kosztów druku.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Black Lagoon"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości