Tom 6

A tutaj rozmawiamy o najnowszej mandze od Waneko czyli o przygodach "Wampirzycy Karin"
Kyle
Status: Offline

Post autor: Kyle » pn gru 12, 2011 6:42 pm

Ja też mam prenumeratę i po raz kolejny przekonuję się że nie było warto jej zamawiać, bo po raz kolejny przeczytam jako ostatni- po klientach empiku, matrasu, komikslandii czy czegokolwiek innego.

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » sob gru 17, 2011 10:43 pm

W czwartek przysłali szósty tomik. Tak jak się spodziewałem, jest dobrze. Przynajmniej dla mnie. Wreszcie wspomnienie o Sofii. Czekajcie na więcej jej miłości do Kenty. Teraz dopiero zacznie się... akcja.

Poza tym cały czas czekam na odpowiedź czy możemy spodziewać się tych dodatkowych chapterów z Airmail-a?

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » wt gru 20, 2011 9:51 pm

Drogie Waneko, trudno jest mi ubrać w słowa to co czuję. Tomik zobaczyłem na półkach empiku już w zeszłą niedzielę, a Karin dotarła do mnie dopiero dzisiaj (prenumerata). Czy jestem zły? Nie, przeciwnie. Przez ostatni tydzień miałem kilka egzaminów, wczoraj był ostatni. Znając siebie, na pewno zamiast się uczyć, czytałbym nowo nabytą mangę i zawaliłbym zaliczenia (mam w zwyczaju czytać jeden tomik nawet kilka razy). Ale dzięki temu opóźnieniu, mogłem się spokojnie uczyć i prawdopodobnie wszystko zaliczyłem, więc traktuję je jako przedwczesny bożonarodzeniowy cud ;)
Mam tylko nadzieję, że takie cuda zdarzają się nie więcej niż raz w roku i że ostatni tomik Karin znajdzie się w mojej skrzynce tak jak poprzednie, na dzień lub dwa przed pojawieniem się na półkach sklepowych.
Odnośnie tłumaczenia, podobało mi się. Co tomik to lepiej, good job =D>

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr gru 21, 2011 5:20 pm

Recenzja szóstego tomu "Wampirzycy Karin" na Tanuki Manga.
Dodam jeszcze, że nie podoba mi się ten nowy wątek, z Karin jako mesjaszem czy czymś takim wszystkich wampirów. Do tej pory ta seria była fajnym romansidłem i szkoda by było, gdyby miała zmienić się w jakiś pseudomistyczny bełkot (a to zaczęło się już w tomie 6). W zasadzie, scenka finałowa z ostatniego rozdziału tego tomu byłaby dla mnie zadowalającym zakończeniem całej opowieści.

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » śr gru 21, 2011 9:57 pm

GrisznakIW pisze:Recenzja szóstego tomu "Wampirzycy Karin" na Tanuki Manga.
Dodam jeszcze, że nie podoba mi się ten nowy wątek, z Karin jako mesjaszem czy czymś takim wszystkich wampirów. Do tej pory ta seria była fajnym romansidłem i szkoda by było, gdyby miała zmienić się w jakiś pseudomistyczny bełkot (a to zaczęło się już w tomie 6). W zasadzie, scenka finałowa z ostatniego rozdziału tego tomu byłaby dla mnie zadowalającym zakończeniem całej opowieści.
Jeżeli nie spodobało ci się to w 6 tomie, to lepiej nie kupuj lub nie czytaj tego co będzie w następnym.

Swoją drogą, jeżeli chcecie zobaczyć jak Anju wygląda w wieku lat 19 to czytajcie:
Hekikai no AiON 28.5 Special Chap.: Hekikai no AiON X Karin

Są tam jednak 2 z 3 potężnych spoiler-ów, za które możecie gromić jeżeli nie przeczytaliście Karin i nie znaliście zakończenia. Tak w ramach ostrzeżenia.

blacksider
Status: Offline

Post autor: blacksider » wt gru 27, 2011 10:03 pm

przypomnij o tym jak już wyjdzie ostatni tomik :P
bo do tego czasu pewnie zapomnę, a nie chcę sobie sam spoilerować :P

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » śr gru 28, 2011 10:27 am

blacksider pisze:przypomnij o tym jak już wyjdzie ostatni tomik :P
bo do tego czasu pewnie zapomnę, a nie chcę sobie sam spoilerować :P
Spoko. Po premierze w temacie o 7 tomie zapodam przypominacza :P

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr sty 11, 2012 8:30 am

A ja po przeczytaniu tego tomu jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że po prostu Henry ze swoimi wypowiedziami wymiata ;D
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Wampirzyca Karin"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości