Tom 5

A tutaj rozmawiamy o najnowszej mandze od Waneko czyli o przygodach "Wampirzycy Karin"
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt kwie 29, 2011 7:01 pm

Karin jest już w trakcie ostatniej korekty następnie przygotowanie do druku, ewentualne poprawki, magiczna moc drukarni i... Voilà
Jak tylko będziemy mieć pewny termin w którym Karin 5 się pojawi damy znać!
Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość! Wartka akcja jaka będzie w tomie piątym na pewno Wam to wynagrodzi :D
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » pt kwie 29, 2011 7:53 pm

wataken pisze:Karin jest już w trakcie ostatniej korekty następnie przygotowanie do druku, ewentualne poprawki, magiczna moc drukarni i... Voilà
Jak tylko będziemy mieć pewny termin w którym Karin 5 się pojawi damy znać!
Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość!
Cieszy niezmiernie :P
wataken pisze:Wartka akcja jaka będzie w tomie piątym na pewno Wam to wynagrodzi :D
Co do tego to nie musisz się tak ekscytować, przecież wiemy jakie jest zakończenie :P

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pt kwie 29, 2011 10:26 pm

WhiteWarrior pisze:Co do tego to nie musisz się tak ekscytować, przecież wiemy jakie jest zakończenie :P
ja nie wiem

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob kwie 30, 2011 8:25 am

Ja też nie wiem... i nie, jeszcze nie chcę wiedzieć :P ...

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » sob kwie 30, 2011 11:31 am

O.O
Ale to przecież nie koniec jeszcze. Chyba, że ja czegoś nie wiem xD (nie miało być 7 tomów?).

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob kwie 30, 2011 1:27 pm

No ma byc 7 tomów. Sama jestem zdziwiona o co mu chodzi.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob kwie 30, 2011 2:53 pm

Świeci bo przeczytał skany/obejrzał anime :P

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » sob kwie 30, 2011 3:40 pm

Quithe pisze:Świeci bo przeczytał skany/obejrzał anime :P
Przeczytałem. Anime przestałem oglądać po kilku odcinkach. Odrzuciło mnie.
Zdradzać go nie będę bo nie chcę wam psuć zabawy :P
Spójrzcie na ikonę mojego postu i trochę pomyślcie :P

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » pn maja 02, 2011 10:58 am

WhiteWarrior pisze:Spójrzcie na ikonę mojego postu i trochę pomyślcie :P
To w pewnym sensie zdradziłeś -.-

WhiteWarrior
Status: Offline

Post autor: WhiteWarrior » pn maja 02, 2011 7:15 pm

kijanka pisze:
WhiteWarrior pisze:Spójrzcie na ikonę mojego postu i trochę pomyślcie :P
To w pewnym sensie zdradziłeś -.-
:P
Spokojnie, to są tylko moje odczucia... I 95% ludzi którzy też to już przeczytali -_-

Miko-chan
Status: Offline

Post autor: Miko-chan » czw maja 05, 2011 8:40 pm

Czyli Karin ma wyjść gdzieś tak pod koniec maja?

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » czw maja 05, 2011 10:18 pm

Na to wygląda. Jest szansa, że się zejdzie z HighSchollem.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn maja 16, 2011 7:20 pm

Info z FB:
W magazynie Waneko jest już świeżutki dodruk tomu pierwszego z serii "Wampirzyca Karin".Można go nabyć przez sklepik internetowy Waneko lub odwiedzając warszawską Komikslandię. Tom 5 natomiast jest już w drukarni na nakład będziemy czekać ok tygodnia.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn maja 16, 2011 7:32 pm

Czyli za 2 tygodnie w sklepach... Długo. Ciekawe co z innymi pozycjami, na maj jest zapowiedziane aż 5 mang ;>

blacksider
Status: Offline

Post autor: blacksider » pn maja 16, 2011 8:21 pm

No nareszcie coś ruszyło ^^
no ja mam nadzieję dostanę szybciej niż za 2 tygodnie, bo zamówiłem ten tomik w pre-orderze.

I tak btw, ktoś wie czy pre-ordery Waneko wysyła pocztą polską, czy kurierem? ;>

Keitaro
Adept
Posty: 102
Rejestracja: śr kwie 18, 2007 8:23 pm
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Gender:
Status: Offline

Post autor: Keitaro » pn maja 16, 2011 9:00 pm

blacksider pisze:I tak btw, ktoś wie czy pre-ordery Waneko wysyła pocztą polską, czy kurierem? ;>


Z tego co wiem wysyła tak samo jak JPF, czyli Pocztą Polską.

Cassiak
Status: Offline

Post autor: Cassiak » pn maja 16, 2011 11:06 pm

Na 21-go maja zapowiadają kolejny koniec świata, więc nie wiem, czy nawet zdążą wydrukować cały zaplanowany nakład xD''

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » wt maja 17, 2011 8:29 am

Cassiak pisze:Na 21-go maja zapowiadają kolejny koniec świata, więc nie wiem, czy nawet zdążą wydrukować cały zaplanowany nakład xD''
Błąd - 21-go maja nie będzie końca świata (którego już z kolei?), tylko ma się wtedy zacząć "dzień sądu", który będzie trwał przez 5 miesięcy... a w takim wypadku o ten tomik jestem spokojny :wink: ...
Sonia pisze:Czyli za 2 tygodnie w sklepach... Długo. Ciekawe co z innymi pozycjami, na maj jest zapowiedziane aż 5 mang ;>
Jeśli sklep=empik, to należy doliczyć jeszcze ze 3-4 dni... przynajmniej w mieście, w którym mieszkam, gdzie są 3 emiki, a jeden wart drugiego...

5 mang to rzeczywiście sporo, jednak Hiroszima już jest, Karin w drukarni... zapewne będzie niewielki obsuw, ale mam nadzieję, że z Highschoolem się wyrobią^^'...

Cassiak
Status: Offline

Post autor: Cassiak » wt maja 17, 2011 12:09 pm

Ine-chan pisze:Błąd - 21-go maja nie będzie końca świata (którego już z kolei?), tylko ma się wtedy zacząć "dzień sądu", który będzie trwał przez 5 miesięcy... a w takim wypadku o ten tomik jestem spokojny
A czytałeś, jak ten "dzień sądu" ma wyglądać? Nie będą to warunki sprzyjające wydawaniu mang... xD

Kończąc offtop...
Czy 21-go coś się zdarzy, czy też nie, moja cierpliwość i tak jest poważnie nadszarpnięta przez moje własne problemy. I obsuwy z wydaniem kolejnego tomu, który ukoił by moje zszargane chorobą nerwy, bo prostu mnie drażnią. I do tego jeszcze dołożyć opieszałość poczty... Urgh! Ja chcę Kaaariiiin~...! *zawodzi jak wyjec (to taka małpka xD)*

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn maja 23, 2011 3:33 pm

Wiadomo już coś na temat przybliżonej daty piątego tomiku?

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Wampirzyca Karin"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości